Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.002
Cevap
52
Favori
146.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChevroleBey

Merhaba,

Evet, bir seneden fazla süredir sorunsuz kullanmaktayız.
    Yalnız +4 kişilik aile iseniz biraz küçük gelebilir özellikle sebzelik kısmı.
    Yeterli gelir. Gidip baktık Samsung mağazasıyla internet fiyatı arasında 500 600 TL fark var. Biz beyazı (RT46K6000WW) düşünüyoruz. Siz internetten mi almıştınız? İnternetten alsak sorun yaşar mıyız? Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedo

Yeterli gelir. Gidip baktık Samsung mağazasıyla internet fiyatı arasında 500 600 TL fark var. Biz beyazı (RT46K6000WW) düşünüyoruz. Siz internetten mi almıştınız? İnternetten alsak sorun yaşar mıyız? Teşekkür ederiz.

Alıntıları Göster
    O zaman en uygun Teknosa'dan denk gelmişti, sorun yaşamadım.
    Ben beyaz eşyalarımın hepsini internetten almıştım.
    Alırken kata teslim yapılıyor mu ona dikkat edin. Sonradan böyle bir olay çıkardılar.
  • Arkadaşlar selam,

-Öncelikle buz kırma sesi olmayan
    -3500-4000 TL aralığında
    -No frost
    -servisi bol ve ileride parça sorunu yaşatmayacak

buzdolabı arıyorum. öneride bulunacak olan var mıdır?

Profilo BD3076W3DN önerilmiş... eğer buz kırma sesi yoksa alabilirim. Bir de ses sorunu nedeniyle bosch kesinlikle almamak gerekiyor sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 10 Ocak 2020; 0:25:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Hayırlı olsun. Bende uygun fiyata Bosch KGN56AW30N bulunca hemen aldım. İstanbul bilişim kargoları çok geç göndermesiyle bilinsede, benim dolap 2 günde geldi. Yarında kurulumunu yapacaklar.

Alıntıları Göster
    nasıl dolap 1 aylık sürede memnun musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

nasıl dolap 1 aylık sürede memnun musunuz ?

Alıntıları Göster
    Genel anlamda memnunum. Soğutma performansı, sebze meyveleri taze tutması vs güzel. Ayrıca benim dolabı bir takım sorunlardan(çizik ve yanların dalgalı olması) dolayı değiştirdiler. Yeni gelen 2019 ağustos üretimli ve değiştirilen dolaptan daha sessiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. 8 ay önce size yazmışım. Haala ben buzdolabı almadım. Evde Bosch KDN 49 V 03 NE ilk A serisi buzdolabı 11.yıla girdi. Son bir haftadır, derin dondurucunun alt kısmı : yani soğutucu bölümün en üstü : mika 0 derece, kahvaltılık koyduğumuz sürgülü yerin üstünden, su damlaları geliyordu. Yağmur gibi. Mika alan çekmece gibi o yerde toplanıyordu. Bugün Bosch' un servisi geldi. Baktı. Rezistans bozulmuş dedi. 505 - TL yeni rezistans parası + 65 TL işçilik = 570 - TL dedi. 1 yıl garanti dedi. Ama uzun yıllar kullanırsınız dedi. Tamam dedim. Yaptırdım. Sonra kafama takıldı. Acaba yeni bir buzdolabı alsaydım, daha mı iyi olurdu Can hocam? Ben hata mı yaptım? Birde en alttan ikinci kapı rafı kırıktı. Raf da istedim. 90 - TL de çarşamba kapı rafına para vereceğim. Onbirinci yıla girmiş bir buzdolabı için : ben doğrusunu mu yaptım hocam? Sanırım acele ettim. Ama servis eğer hiç birşey yapmadan gitseydi, yine 65 - TL alacaktı.
    Vakit olsaydı: İnternete bakardım. Sharp buzdolabı 6000 TL küsur. Taksitle alırdım. Yani yine kafamı bu Sharp buzdolabı kurcalıyor. Eğer kapı yönü değiştiğini bilsem, Sharp ' ı hemen alacağım. Ama bilmiyorum. Forumda Sharp buzdolabı servisinde çalışan biri varmı? Bu buzdolabının kapı yönü değişiyor mu? Evdeki Bosch un yönü değişmişti. Bu nedenle vazgeçemedim. Ama Sharp daha geniş hacimli. Bosch ikinci el sitelerden birinde satacağım.

Sharp SJ - XG740M-Who A++ Geniş olduğu için ve 38 desibel olduğu için istiyorum. Tek öğrenmem gereken, bu modelin kapı yönü değişiyor mu? Can hocam siz biliyor musunuz? Veya : Bu Sharp konusunda bana kim yardımcı olur? Tanıdığınız biri varmı bu konuda uzman?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    Kararınızı tamirden yana verdiğinize göre üründen memnunsunuz diye düşünüyorum. İlk arızada memnun olduğunuz ürünü çöpe atmak bence gereksiz olur. Başka sorunlar çıkarırsa değiştirmek konusunda daha ısrarcı olabilirsiniz. Sharp modelinin kapı yönünün emin olmamakla beraber değişmediğini düşünüyorum. Teknosada satışı mevcut, varsa mağazada veya telefonla arayarak sorabilirsiniz.
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Teknosa' yı arayıp sormak hiç aklıma gelmemişti. iyi fikir. Teşekkürler.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Merhaba ne karar verdiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

Merhaba ne karar verdiniz acaba?
    Büyük ihtimalle Arçelik 570464 MB alacağım. zaten derinliği 65'in üzeri ve genişliği de 70 üstü olan bir buzdolabı alamıyorum, alırsam mutfağın kapısı kapanmıyor.
  • Merhabalar,

3000 tl ye kadar buzdolabı bakıyorum. 2 kişiyiz ve dışardan da yiyoruz o yüzden büyük hacimli bir model düşünmüyorum ama 270 300 litrelerde ufak geliyor. Beko 970464 MB modelini gözüme kestirdim ancak alternatif olarak arkadaşım Samsung RT46K6000WW modelini önerdi. Alternatif modellere de açığım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Merhabalar, 2. bir ek dolap olarak kilere çok da iri olmayan bir NO FROST buzdolabı düşünüyorum.

BOSCH KDN28NW20N A+ ve Elektrik tüketimi: 255 kWh/yıl fiyatı 2690 tl

BEKO954271 veya ARÇELİK 554271MB A++ ve Elektrik Tüketimi : 259kwh/yıl fiyatı 2150 TL

Siz olsanız hangisini alırdınız? Bosch içimden geçiyor ama A+ sınıfında, Beko ve Arçelik A++ ancak yıllk elektrik tüketimleri BOsch'la hemen hemen aynı

Tavsiyenize ihtiyacım var arkadaş
  • Merhaba dostlar Profilo B sınıfı bir dolabımız var. Babam alırken o zaman mağazada bi tek o kaldı diye onu almış. Velhasıl buzdolabının içinde bir koku var. Yemeklerin tadı değişiyor. Yemeleri bozuyor resmen. Yoğurt koyuyoruz. 2. gün yenmiyor o yoğurt. İyi bir buzdolabı alalım dedik. Malum kullandığımız modelden dolayı Profilo markasına hiç sıcak bakamıyoruz. Ben bakıyorum ama ailem için sorun. Bu yüzden sizden tavsiye almak için yazıyorum.

Bütçe 2500-3000 TL arasında iyi bir buzdolabı düşündük. Ailede 3 kişiyiz ben dahil. Sadece dondurucu bölümü büyük olsa yeter diyoruz. Ben araştırma yaptım lakin öyle bir dolap bulamadım. Bulduklarım da epey büyük. Şuan aklımda iki model var.

Altus ALK 471nx
    Altus AL 375nsx

Bu iki modelden hangisini almalıyım. Altusun sitesinde 471nx ile ilgili bazı bilgiler yer almıyor bu da beni korkuttu ve 375 nsxe yönlendirdi.

Kararsız kaldım. Tavsiyelerinize açığım. Rengi önemli değil. Kombi tipi istemiyor aslında bizimkiler ama iyiyse mecbur kombi tipi alacağız Bir de A+ ile A++ aradaki fiyat farkı için değer mi? Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. Biliyorum çok şey istedim ama durum böyle maalesef yardımcı olursanız sevinirim.

Yani bana f/p oranı en yüksek dolap lazım. Bütçe de en fazla 3100.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tct123_gs -- 19 Nisan 2020; 19:19:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Kararınızı tamirden yana verdiğinize göre üründen memnunsunuz diye düşünüyorum. İlk arızada memnun olduğunuz ürünü çöpe atmak bence gereksiz olur. Başka sorunlar çıkarırsa değiştirmek konusunda daha ısrarcı olabilirsiniz. Sharp modelinin kapı yönünün emin olmamakla beraber değişmediğini düşünüyorum. Teknosada satışı mevcut, varsa mağazada veya telefonla arayarak sorabilirsiniz.
    @Can bey nerelerdesiniz? Konu popülerliğini yitirmiş sanırım. 4.000 TL ye kadar ne alınabilir?

• tct123_gs kullanıcısına yanıt
    Altus veya Grundig alabilirsin %100 Arcelik AŞ garantisi altinda +4 yil ek garanti mutlaka yaptir derim 👍

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_grundıg-grnd-5110-a-505lt-no-frost-üstten-dondurucu-buzdolabı-beyaz-1204071.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.49.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 24 Nisan 2020; 1:10:52 >
  • Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    İnternetten almayı düşünüyorduk. Garanti yaptırmazsak ne olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

@Can bey nerelerdesiniz? Konu popülerliğini yitirmiş sanırım. 4.000 TL ye kadar ne alınabilir?

Alıntıları Göster
    Çok fazla zaman geçirmiyorum forumda şu aralar, gördüklerime yardımcı olmaya çalışıyorum ama gözümden kaçabiliyor. Sorunuza gelirsek güncel olarak;

LG GC-B569BQCZ
    Arçelik 270530 EB
    Beko 670530 EI
    LG GC-H502HLHU

gibi modellere bakabilirsiniz. Genel olarak kriter belirtmediğiniz için farklı renklerde ve hem üstte hem de altta dondurucusu olan cihazları ekledim. Hangisi sizin için daha uygunsa bir inceleyin derim. Bu fiyat aralığına kadar düşünenler bakabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Çok fazla zaman geçirmiyorum forumda şu aralar, gördüklerime yardımcı olmaya çalışıyorum ama gözümden kaçabiliyor. Sorunuza gelirsek güncel olarak;

LG GC-B569BQCZ
    Arçelik 270530 EB
    Beko 670530 EI
    LG GC-H502HLHU

gibi modellere bakabilirsiniz. Genel olarak kriter belirtmediğiniz için farklı renklerde ve hem üstte hem de altta dondurucusu olan cihazları ekledim. Hangisi sizin için daha uygunsa bir inceleyin derim. Bu fiyat aralığına kadar düşünenler bakabilirler.

Alıntıları Göster
    Haklısınız birşey yazmamışım.

Benim buzdolabı 14 yıllık. Artık değiştirme zamanı geliyor. Geçen yaz bayağı sesli çalışmaya başlamıştı. Bozuldu bozulacak gibiydi. O zaman biraz bakmıştım bu konuya. Genişlik olarak 75 cm oluyordu. En büyük boş düşünüyordum ama o sığmıyor dolap yerine. Yine o zaman için Profilo 3076w3dn ile Altus 471 öneriyordunuz. Bayağı araştırmıştım fiyat falan ve 11.11 indirimi zamanında n11 den alacaktım aslında. Ama kartın limitinde sorun oldu, alamadım. Öyle kaldı.

https://www.akakce.com/kombi-tipi-buzdolabi/en-ucuz-profilo-bd3076w3dn-a-kombi-no-frost-buzdolabi-fiyati,253770932.html
    https://www.akakce.com/kombi-tipi-buzdolabi/en-ucuz-altus-alk-471-a-kombi-no-frost-buzdolabi-fiyati,545862550.html

Yine aynı modellere bakıyordum ama Altusun fiyatı nerdeyse aynı. Ama profilo 3700-3800 TL civarlarından 4.400 TL civarlarına gelmiş. Bir de bu modeli gördüm. O zaman bu yoktu.
    https://www.akakce.com/kombi-tipi-buzdolabi/en-ucuz-profilo-bd3076wfvn-a-kombi-no-frost-buzdolabi-fiyati,648259666.html

Bizim dolap eski. Doğal olarak kombi tiplerini hiç bilmiyorum. Ama genelde herkes daha kullanışlı dediği için kombi tip dolaplara bakıyordum. Fiyat olarak dediğim gibi 4.000-4.500 TL gibi düşünüyorum. Büyük olması lazım, sanırım XL olanlar bana uyuyor. Tabiki F/P ürünü olması lazım. :-) Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 25 Nisan 2020; 16:17:35 >

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Evet fiyatlar çok fazla değiştiği için güncel olarak modeller önermeye çalışıyorum. XL cihaz düşünüyorsanız Profilo modelini tavsiye ederim gerçekten. Güncel fiyatı fena sayılmaz. XL cihaz bakmazsanız yazdığım diğer cihazlara da bakabilirsiniz. Tercih sizin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.