Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
52
Favori
146.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degerli arkadaslar, yer konusunda sikintim yok. Fiyat ve sorunsuzluk benim icin en onemli noktalar. Su kisitlar altinda onerilerinizi dinlemek isterim:

- gri/inox vb
    - alttan donduruculu
    - no frost

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 2000 tl ye hatta daha aşağı olursa sevinirim 2 kişilik bir aileye dolap tavsiyesi alabilir miyim genelde altus marka var ama bu markada sorun yaşar mıyım ?

Ya fa bütçemi mi artirmaliyim ?

• arkadaşlar bir kaç sayfa önce yazmıştım beko marka bir buzdolabım var çok sesli çalışıyor. şimdi amerikan mutfaklı bir eve taşınıyorum bu buzdolabını götürmem yanımda bu yüzden sessiz çalışan bir buzdolabı arayışındayım. Tavsiyesi olan var mı?
  • rearth kullanıcısına yanıt
    Samsung dolaplar sessiz inverter motorlu

https://www.samsung.com/tr/refrigerators/top-mount-freezer-rt46k6360sl/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 18 Nisan 2019; 23:1:28 >
  • Standart ölçülerde 2500 tl civarına bir buzdolabı arıyorum. Arçelik 570465 MB yi 2300 tl ye buldum. Acaba bu civara bundan daha geniş hacimli iyi bir buzdolabı bulabilir miyim?

• merhaba,

bir arkadaşıma buzdolabı bakıyoruz.

eni mx 80 cm

fiyatı 4 bin TL'yi geçmeyecek.

inox-beyaz ya da kombi-normal önemli değil.

geniş iç hacimli, sağlam, sessiz ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

merhaba,

eni mx 80 cm

Merhaba, Profilo BD3076W3AN modeline bir göz atmanızı öneririm. Bosch ve Siemens için ekstra ücret ödemeye gerek yok. Alternatif olarak Beko 674580 EI modelini düşünebilirsiniz. Her iki ürünü de mağazada incelemek daha iyi olur bence.
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    Hocam merhaba acaba 3000 civarlarında da öneri sunabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

merhaba,

eni mx 80 cm

Arçelik 570505 EB modeline de bir bakın derim. 5 aydır kullanıyoruz, gayet iyi oldukça sessiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray.0636

Hocam merhaba acaba 3000 civarlarında da öneri sunabilirmisiniz?
    Altus ALK 470 NSX modelini düşünebilirsiniz. Bu sayfada önerdiğim bir çok farklı ürün var. Fiyatlar sürekli değişkenlik gösteriyor. Onları da inceleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkür ederim

Teşekkürler Can bey. Liebherr e karar vermiştik de Koç grubundan piyasa fiyatının yarısına bir tane beyaz eşya seçme hakkımız vardı onu bekleyip arçelik570465MB aldık.

şimdi de bulaşık makinesi için forumda tavsiye sayfasına baktım da herhangi bir markadan ya yıkamadan ya kurutmadan memnun olunan, net bir model yok.

max2000 TL düşünüyoruz, önceliğim çelik kazan ve iyi yıkayıp kurutması. Liebherr buzdolabı standartında önerebileceğiniz bir model olursa 3000 e de çıkabiliriz. Miele lere baktık ama onlar da 5000 küsürlerde. Yardımlarınızı bekliyoruz :)
  • atacanb A kullanıcısına yanıt
    Konunun dağılmaması adına özel mesaj attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Konunun dağılmaması adına özel mesaj attım
    Merhaba,

Anneme buzdoalbı alacağım annem kombi tipi istiyor ama olmazsa olmaz değil. Benim baktığım modeller arçelik 570465, Grundig
    Grundig GKNE 4800 ve Profilo BD2053W2VN A+ 454 lt No-Frost Buzdolabı anne ve baba iki kişi kullanacak. Limit 2300 TL.

Fiyatları 2200 -2300 arası değişiyor hangisini tercih etmeliyim? Tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler.
    https://www.hepsiburada.com/grundig-gkne-4800-a-475-lt-no-frost-buzdolabi-p-MTGKNE4800?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.5.7
    https://www.yildizliurunler.com.tr/urun/arcelik-570465-mb-buzdolabi?ref=akakce&v=1.92.2
    https://www.hepsiburada.com/profilo-bd2053w2vn-a-454-lt-no-frost-buzdolabi-p-HBV000002SB72

• Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Hocam size ve birkaç kişiye daha sormak istiyorum. Derinliği az ama enine geniş olan 86 cm. genişlikte : renk beyaz: 3 bozdolabı buldum. Benim için kapı yönünün değişmesi çok önemli. Sharp modellerinde önceden değişiyormuş kapı yönü. Şimdi değişmiyormuş. Kombi asla istemem. Bana göre kullanışlı değil çünkü. Üstten dondurucu olan dolaplar içinde en geniş olan 3 model tespit ettim. Bunlar hakkında bir yorumunuz varmı ? Fikri olan arkadaşlarda yazabilir. Teşekkür ederim. Profilo, LG ve SHARP hakkında bilginiz varmı ? Profilo BD2075W2VN A+ 597 LT No Frost Buzdolabı geniş buzdolabı 597 litre. 86 cm ----- Sharp SJ-XG740M-SL/BK/WH Mega Plus Buzdolabı ------ LG GR-H762HQHU genişlik 86 cm. 604 Litre.
    Merhaba. Hocam size ve birkaç kişiye daha sormak istiyorum. Derinliği az ama enine geniş olan 86 cm. genişlikte : renk beyaz: 3 bozdolabı buldum. Benim için kapı yönünün değişmesi çok önemli. Sharp modellerinde önceden değişiyormuş kapı yönü. Şimdi değişmiyormuş. Kombi asla istemem. Bana göre kullanışlı değil çünkü. Üstten dondurucu olan dolaplar içinde en geniş olan 3 model tespit ettim. Bunlar hakkında bir yorumunuz varmı ? Fikri olan arkadaşlarda yazabilir. Teşekkür ederim. Profilo, LG ve SHARP hakkında bilginiz varmı ? Profilo BD2075W2VN A+ 597 LT No Frost Buzdolabı geniş buzdolabı 597 litre. 86 cm ----- Sharp SJ-XG740M-SL/BK/WH Mega Plus Buzdolabı ------ LG GR-H762HQHU genişlik 86 cm. 604 Litre.
  • Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    Profilo 👍

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.