Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
52
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bosch buzdolabı almayı düşünüyoruz. Öncelik inox ve alttan derin donduruculu olmasıdır. Bu doğrultuda seçeneklerde daraldığı için iki model olan KGN56VI30N ve KGN56AI32N modellerini ön plana çıkarttık. Benim gördüğüm kadarıyla iki model arasında o kadar çok bir fark yok. Tazelik sistemlerinde vita fresh ve vita fresh plus farkı, soğutucu bölümünde birinde 3 diğerinde 4 bölme var. Dış kapakta yer alan derece kısmı görüntüsü farklı duruyor. Bunlar sorun değil ama benim dikkatimi çeken şey KGN56VI30N modelinin içinde üstte tek ışık var diye hatırlıyorum ama KGN56AI32N olanda ise üstte ve yanlarda da ışık var. Bu KGN56VI30 modelinin içi kullanırken karanlık kalır mı acaba? Bu modelleri kullananlar yada satışını yapanlar varsa yorum yaparlarsa iyi olur. Ayrıca iki model dışında Bosch olmak üzere farklı önerilerde de bulunabilirsiniz. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Profilo buzdolaplarında ICE TWISTER buz aparatı bulunmuyor mu artık ?
  • Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Sanırım NFK540 EX modelinden bahsediyorsunuz. İkisi arasında Samsung modelini tercih ederdim şahsen. Alternatif olarak Profilo BD3076I3DN veya beyaz olarak Profilo BD3076W3AN modelini düşünebilirsiniz. 75 cm genişliğinde XL modellerdir. 70 cm alternatifi olarak LG GC-B559PQCZ modeli düşünülebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xyclist kullanıcısına yanıt
    Kalite olarak Liebherr açık ara önde. Servis ile işiniz pek olmaz ama olursa da forumdaki arkadaşlarımızın deneyimlerine göre olumsuz bir yoruma da rastlamadım. Büyük şehirlerde zaten servis sorunu olmayacaktır.

Arçelik cihazlarının dondurma kapasiteleri diğer markalara göre genelde düşük kalıyor. Tahminimce enerji tüketimini arttırmamak adına daha düşük kapasitelerde kalıyor. Buzdolabının yalıtımının zayıf olmasından da kaynaklanabilir. Bir bilgim yok bu konuda sadece tahmin ediyorum.

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim cevap için.

Evet hocam NFK540 EX modelinden bahsediyorum. Gri, inox renk alacağız, 3'lü set alacağım ondan dolayı hepsi aynı marka olsun istiyorum açıkçası. Doğru mu düşünüyorum bilmiyorum ama 3'ünün aynı marka olması konusunda.

Dün Vestel'in bir bayisine gittim NFK600 EX + CM9812 G + BM 603 X modellerine toplamda 7500 lira fiyat verdiler. Bayağı aklımı çeldi açıkçası fiyat :)
  • Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Tercih sizin, fiyat aklınıza yattıysa söylenecek söz sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

PM üzerinden cevapladım 👍🏻
    Derin dondurucu altta, 75 genişlik maksimum 3500 tl ye bir buzdolabı önerir misiniz hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttkkk

Merhaba.

Bosch buzdolabı almayı düşünüyoruz. Öncelik inox ve alttan derin donduruculu olmasıdır. Bu doğrultuda seçeneklerde daraldığı için iki model olan KGN56VI30N ve KGN56AI32N modellerini ön plana çıkarttık. Benim gördüğüm kadarıyla iki model arasında o kadar çok bir fark yok. Tazelik sistemlerinde vita fresh ve vita fresh plus farkı, soğutucu bölümünde birinde 3 diğerinde 4 bölme var. Dış kapakta yer alan derece kısmı görüntüsü farklı duruyor. Bunlar sorun değil ama benim dikkatimi çeken şey KGN56VI30N modelinin içinde üstte tek ışık var diye hatırlıyorum ama KGN56AI32N olanda ise üstte ve yanlarda da ışık var. Bu KGN56VI30 modelinin içi kullanırken karanlık kalır mı acaba? Bu modelleri kullananlar yada satışını yapanlar varsa yorum yaparlarsa iyi olur. Ayrıca iki model dışında Bosch olmak üzere farklı önerilerde de bulunabilirsiniz. Teşekkürler.
    Hangisini aldınız acaba. Memnun musunuz.. Biz de bakıyoruz da..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Derin dondurucu altta, 75 genişlik maksimum 3500 tl ye bir buzdolabı önerir misiniz hocam..

Alıntıları Göster
    Merhaba, güncel olarak kriterlerinize uyan tek cihaz Profilo BD3076W3DN modeli. İncelemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Merhaba, güncel olarak kriterlerinize uyan tek cihaz Profilo BD3076W3DN modeli. İncelemenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam. İnceleyeceğim. Peki samsung RL4323RBASP nasıldır sizce? Biraz kriterlerimin dışında ama düşünebilirim..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    KGN56VI30N modelini aldık ama kurulumunu yaptırmadık. Alırken ışık konusunda ve tazelik sisteminde ki farkın sorun olmayacağını düşündüğümüz için bunu tercih ettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttkkk -- 6 Nisan 2019; 21:43:45 >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Samsung modeli de iyi ama ikisi arasında Profilo modelini tercih ederdim şahsen.

• Ölçülerimizden dolayı dar uzun bir dolap almak durumundayız.
    Siemens-Bosch-Profilo ürünlerinden karşılaştırma yaptığımda genel olarak özellikli olarak aynı fakat uzun vadede sorun çıkarmayacak bir model önerisi ihtiyacım var.

@@CAN@

Epey Karşılaştırma
  • Arçelik 570505 EB veya Beko 970505 EB model dolabınız varsa şunu test eder misininiz lütfen?

Kapıyı yavaşça aralayın, aralık 5 cm'yi geçmesin. (Yani dolabın aydınlatma ışığı yanmasın)
    Kapı 5 cm aralıkken 45 sn bekleyin. Uyarı alarmı çalıyor mu?

Bende çalmıyor. Bu sadece benim dolaptaki bir arıza mı yoksa hepsi böyle mi tasarlanmış merak ediyorum.
    Eğer böyle tasarlandıysa dolabın "kapı açık kaldı alarmı" pek de işe yaramayan bir özellik oluyor çünkü kapı 5 cm aralık kaldığı halde dolap alarmı çalmıyor. Başıma defalarca geldi, dolap açık kaldı ama alarm çalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noisywan -- 7 Nisan 2019; 21:47:38 >
  • Profilo BD3257W2NN A+ 505 Lt Kombi Tipi Buzdolabı için 2.500 TL kampanya yapmışlar bu buzdolabı alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

Ölçülerimizden dolayı dar uzun bir dolap almak durumundayız.
    Siemens-Bosch-Profilo ürünlerinden karşılaştırma yaptığımda genel olarak özellikli olarak aynı fakat uzun vadede sorun çıkarmayacak bir model önerisi ihtiyacım var.

@@CAN@

Epey Karşılaştırma
    Seçtiğiniz modeller genişlik olarak 70 cm genişliğinde. Aslında dar sayılmaz, zaten Türkiye’de 70 cm genişlik standarttır. Seçtiğiniz ürünler dediğiniz gibi birebir denk ürünler. En uygun olanını almak en mantıklısı.

• quote:

Profilo BD3257W2NN A+ 505 Lt Kombi Tipi Buzdolabı için 2.500 TL kampanya yapmışlar bu buzdolabı alınır mı?
    Bayiler demi bu fiyata

• d4hi kullanıcısına yanıt
    Evet İstanbul Zeytinburnunda daha önce de ürün aldığım bayi telefon (0212) 558 82 19 edebilirsiniz.

• quote:

Evet İstanbul Zeytinburnunda daha önce de ürün aldığım bayi telefon (0212) 558 82 19 edebilirsiniz.
    Teşekkür ederim, Kayserideyim buradaki bayilere sorayım bir.

• Şimdi 2500 civarı üstten derin donduruculu ne alabilirim? Leibher istemiyor ailem malesef

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.