Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Silinebilir

Silinebilir

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Malatya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• erenzengin kullanıcısına yanıt
    Ürünün adı arctic freezer değil. Attığınız ürünler size göre muadil bu ürünün fiyatını eleştirirken bu ürün üzerinden eleştirmek durumundasınız 100 liraya da soğutucu var ona göre de pahalı bu soğutucu o zaman. Lütfen ilanı baltalamak İçin boş yorum yapmayalım. Yorumunuzu silerseniz sevinirim attığınız ürünle bu ürünün alakası yok. Alın aşağıdaki linkte görürsünüz şişirmeyi hepsi de stokta var olan ürünler. Bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmazsanız keşke

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-noctua-nh-u12s-cpu-sogutucu-fiyati,5648909.html?ref=514&gclid=Cj0KCQjwmcWDBhCOARIsALgJ2QfNOKdvRZzqQNHI5HzHxlTR8VDw8oYPnrXdVk_w86ly93esZ6kwzJ8aAp3KEALw_wcB

• :) yorumu mu nie sileyim arkadaşım? ürünün piyasa fiyatı bu değil. Eski seri cihazlara yazılan şişirme fiyatlar üzerinden satış fiyatı belirliyorsunuz. Attığım ürün gayet performans / kalite her anlamda muadil bir ürün. 100 liralık soğutucu atmadım fark ettiyseniz zaten. her neyse yorumumu filan silmiyorum. Kolay gele

• erenzengin kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şaka mısın nesin ürün şu anda 1300 küsür liradan satılıyor dalga mı geçiyorsun sabah sabah ya? Şişirme fiyatı ben mi koyuyorum adam bu fiyata satıyor ürünü sıfır olarak ben senin keyfine göre mi vereyim fiyatı. Amacın ne yani fiyat sana göre pahalıysa bak geç ilanı baltalama hakkını sana kim veriyor? Daha yazılanı anlamıyorsun 100 liraya da soğutucu var ona göre mi fiyat belirleyelim? Ürünün fiyatı bu niye boş sohbet ediyorsun anlamış değilim.
    Kendi ürünümü nasıl satacağımı sana soracak değilim bir şey satarken gidip onun fiyatına bakarak belirlenir muadil diye bir durum olamaz muadil adı üzerinde birebir aynısı değil farklı özellikteki ürün değil mi?

Ayrıca ilan benim satıcı benim ürün benim söylediğin şeyler de alakasız şeyler burası ürün karşılaştırma konusu mu? Fiyatlar şişirmeyse git Hepsiburada ve listedeki diğer satıcılara yaz fiyat düşürsünler benim ilanıma yazma amacın nedir? Şikayet ettim birazdan kaldırılır yorumun nasılsa zaman kaybına değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 10 Nisan 2021; 11:33:4 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.