Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki de basla.O spoiler cikan son kitapta.Zaten diziyle kitap yollarini coktan ayirdi.2.kitaptan sonra sanki paralel evren buz ve atesin sarkisi serisini okuyorsun gibi bazi temel olaylarin benzerligi disinda.Bende benzer durumu Harry Potter da yasamistim.Filmlerinin her birini en az 10 15 defa izledim.Sonra kitabini okudum kitabin verdigi his apayriydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum için teşekkürler dostum, başlayacağım sanırım
  • Benim düşüncem biraz daha farklı hocam bence diziyi izledikten sonra kitabı okuyunca daha iyi oluyor çünkü kitabın diziye göre ne kadar muazzam olduğunu fark ediyorum mutlu oluyorum kitabını okuduğum için :)
  • Farklı zaman dilimlerinde hem kitap hem diziyi izleme planınız varsa önce diziyi izlemeniz daha iyi olur. Kitaptan birkaç tane dizi çıkar.
  • burdaki yorumları okuduktan sonra alayım diyorum bende
  • 7.sezonun butun konusu,kim olecek,kim kalacak hepsi internete sızmıs durumda,Martin hala kitabı cıkarmayarak serinin iyice icine etmistir
  • chundan C kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra kitapla dizi aynı gitmeyecektir zaten. Dizideki ölümler olaylar kesinlikle farklı olmazsa kitabı çıkarmanın anlamı olmaz.
  • ya dizi biticek
    daha 6. kitap cikmadi.

bari tarih verildi mi?ciksin artik

• kitap serisi çok güzel ama martin çıkarmayarak içine etti
  • 3 sezondur spoiler yememek için izlemiyorum diziyi. Hiç haber var mı Martin'den? Ne zaman çıkaracakmış kitabı?
  • Para tatlı geldi heralde Martine yıllardır bekliyor bu kadar insan, dizi bitincemi yazmayı düşünüyor acaba ?
  • şu anda set olarak en ucuz 145,70-TL ile kitapyurdu' nda satılıyor. daha ucuza set olarak alabileceği bir yer var mı bilgisi olan var mı? (epsilon yayınları)
  • ya arkadas nasil oldu da cikmadi şu kitap hala yaa :/ cok titiz bi yazar, bu kadar bekletecegini sanmamistim

• Bir Game of Thrones izleyicisi olarak, sonunda kitapları okumaya karar verdim.

Kitapları set halinde değil, tek tek almayı düşünüyorum.

Okuyan kişiler çeviriden memnunlar mı acaba?
  • İngilizcesi dururken çevirisi okunmaz.

• Nereden temin ettiniz?

• Ebook

• popülerliğini kaybetti mi konu ?
  • Dün idefixten ilk kitabı Taht Oyunları'nı istettim, gelince okumaya başlayacağım. Bakalım övüldüğü kadar var mı :)

• Altıncı kitap için hala net tarih yok bildiğim kadarıyla. Bir de çeviri süreci vs daha çok bekleriz biz. İşin kötüsü hem kitap nerede bitti hatırlamıyorum artık hrm de hangi olay kitapta hangi olay dizide iyice çorba olacak okıdugumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.