Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.138
Cevap
76
Favori
189.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciudad de México
    2.Kitabı bitirenler baksın sadece

Okumaya devam et kardeş.
  • fırsat buldukça okuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 5 Aralık 2011; 14:01:50 >
  • 2. Kitap ları eşime gecmiş öğretmenler günü hediyesi niyetine aldırttım. ve başladım . ilk kitapları ben ilk cıkan baskıdan okudugum için epsilon yayınevi daha bi güzel yapmıs sanki çeviriyi. Bakalım sonunda da böle hissederim insallah.
  • konu çok sessiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

konu çok sessiz

herkes okudu bitirdi ne sesi bekliyon
  • Kitabın ilkini alacaktım ama Amasya'da bulamadım. Abime söyledim o alacak herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klavyelist

Kitabın ilkini alacaktım ama Amasya'da bulamadım. Abime söyledim o alacak herhalde.

üste verdiğim linkte adam 10 liraya satıyor bi bak istersen gerçi kargoyla hemen hemen aynıya gelir
  • Arkadaşlar şuan II. kitabın 70'li sayfalarındayım sanki olaylar biraz sakinleşti.Acaba ne zaman olaylar biraz daha hareketlenir.Biraz gaz alıyım da bir çırpıda okuyayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenpachiKun03

Arkadaşlar şuan II. kitabın 70'li sayfalarındayım sanki olaylar biraz sakinleşti.Acaba ne zaman olaylar biraz daha hareketlenir.Biraz gaz alıyım da bir çırpıda okuyayım

Birinci kısım mı ikinci kısım mı? Kitap yavaştan başlayıp sonlara doğru hızlanıyor çünkü..

• ya varya. bu nasil bi piskopat yazar ya? kitabi okurken tansiyonum cikti yemin ediyorum. 2. kitabin sonlarindayim sinirlendim attim kitabi. kalbim gup gup kulagimda atiyo sinirlerim tepemde bitirmeye korkuyorum kitabin sonunda sinirden kitabi yirtcam diye

2. kitapla ilgili. spoiler degil ama kitabi bitirmeyenlerde ön yargi olusturabilir.

lanet olsun sana george martin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

ya varya. bu nasil bi piskopat yazar ya? kitabi okurken tansiyonum cikti yemin ediyorum. 2. kitabin sonlarindayim sinirlendim attim kitabi. kalbim gup gup kulagimda atiyo sinirlerim tepemde bitirmeye korkuyorum kitabin sonunda sinirden kitabi yirtcam diye

2. kitapla ilgili. spoiler degil ama kitabi bitirmeyenlerde ön yargi olusturabilir.

Ahh ahh.. sen bir beşinci kitaba kadar gel de o zaman bu söylediklerin ne kadar iyimser gelecek kulağına.. Insanin içindeki bütün siniri stresi alıyor kitap kendine küfür ettirerek.. Çok ilginç bir adam bu Martin. Ki daha iki kitap daha var çıkacak. Onlarda neler olacak belli değil daha..
  • quote:

Hocam sen sakin ol. Git kendine bir çay koy. Şöyle bir 45 dakika bilemedin bir saat daha oku.

Emin ol seni çok iyi anlıyorum. Çok benzer tepkiler vermiştim.
  • zaten bi yarim saat okumalik kisim kalmis megersem

okusammi yarin sakinleyince mi okusam bilemedim

neyse okuyorum.
  • quote:

zaten bi yarim saat okumalik kisim kalmis megersem

okusammi yarin sakinleyince mi okusam bilemedim

neyse okuyorum.

Evet, yarına bırakma bence de.
  • dizi de kitap da var önce kitabı mı okusam diziyi mi izlesem. kitapla başlasam daha mı heyecanlı olur daha mı karışık
  • bitti.

bekledigim gibi bitmedi. ama bol bol heycanlanip sinirlendim kitap boyunca. olaylar biraz karisik.

keske robbdan daha fazla haberimiz olsaydi. o theon u da varya ben...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 kitabı da internetten alacağım. En iyi site hangisidir? En iyiden kastım kitapta herhangi bi buruşukluk kapağında katlanma filan olmadan güvenli bi şekilde bana teslim edilsin. İnternetten alışveriş yapan arkadaşlar böyle sorunlarla karşılaşıyorlar mı?
  • kitapyurdu
    yenisayfa

kitaplar güzel şekilde kargolanıyor şüpheniz olmasın..

2.Kitap SONU

Bende biraz atar yapmıştım ama sonra tekrar okuyunca onların keçi kafası olduğunu yazmış gözden kaçırmışım son sahne zaten Brann sahnesiydi. Sör Rodrik'e üzüldüm :((
    En çok merak ettiğim Yabanıllar geliyorlarrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 15 Aralık 2011; 12:58:29 >
  • 2. kitap 2. kısımın başı

Ya bu renly öldü catelyn gölgenin stannis olduğunu söyledi ama çadırda kimse yoktu, bunu o stannisin yanındaki büyücümü yaptı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 15 Aralık 2011; 14:59:48 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.