Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
77
Favori
190.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapmayın etmeyin hocam ya neresi şık 5 kitaptır aynı resim farklı renkler. Böyle harika bir fantastik eserin az ilgi çekici kapağı olur, hadi az yaratıcı olsalar at yerine ejderha koyarlar o da yok.. Şu kapaklardaki farka bakar mısınız sıkılmadınız mı aynı kapaktan nasıl şık diyebiliyorsunuz TR kapağa aklım almıyor.

• Kitapları üstüstü koyunca gayet güzel gözüküyo bence

• Bana güzel geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Yenisayfa.com dan bugune kadar 3 kitap siparis ettim serinin.Dedikleri tarihte ulasti bana kitaplar sorunsuz.

kargo kaç para hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Yenisayfa.com dan bugune kadar 3 kitap siparis ettim serinin.Dedikleri tarihte ulasti bana kitaplar sorunsuz.

kargo kaç para hocam ?

MNG Kargo:

4,72 TL

Aras Kargo:

5,33 TL

75 TL ve üzerindeki yurtiçi siparişlerinizde kargo ücretinizi Yeni Sayfa ödüyor! Ürün temin süremiz maksimum 2 iş günüdür. Haftasonunda verilen siparişler Pazartesi günü işleme konulacaktır.
    Kapıda ödeme hizmeti sadece Aras Kargo ile verilebilmektedir.
  • eywallah mübarek
  • Yeni kitaplar gelmiş habarım yok . Allah tan kitapyurdu yazarın yeni kitabı çıktı diye mail atıyor da unutturmuyor. ,akşam maili görünce hemen sipariş vereyim dedim ama önsipariş olduğunu görünce bir yıkıldım. neyse sayılı gün bekleyelim biraz daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

Yeni kitaplar gelmiş habarım yok . Allah tan kitapyurdu yazarın yeni kitabı çıktı diye mail atıyor da unutturmuyor. ,akşam maili görünce hemen sipariş vereyim dedim ama önsipariş olduğunu görünce bir yıkıldım. neyse sayılı gün bekleyelim biraz daha.

On sipariş ver usta sonra stok falan biter kalırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bilemedim gecen nerden sipariş verdim emin degilim kitapyurdu sitesini severim ama önsipariş de iyi değillerdi diye hatırlıyorum . hayal meyal hatırladıgım kitapyurdundan sipariş vermiştim ve 3 gun sonra gelmişti galiba erken siparişin pek de anlamı kalmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

Valla bilemedim gecen nerden sipariş verdim emin degilim kitapyurdu sitesini severim ama önsipariş de iyi değillerdi diye hatırlıyorum . hayal meyal hatırladıgım kitapyurdundan sipariş vermiştim ve 3 gun sonra gelmişti galiba erken siparişin pek de anlamı kalmamıştı.

Yeni sayfadan verdim ben siparişi epsilon'un kendi sitesi bir sorun yapacağımızı sanmıyorum.

• Ben üst üste koyamıyorum Yan yana da güzel değil mi
  • ya birileri yazmıştır tabi de çok sayfa var okumaya üşendim
    ben de ilk kitabı aldım daha elimdeki kitap bitsin okumaya başlayacağım da merak ediyorum. dizi şu an kaçıncı kitapta?
  • beyler şimdi arkadaşlarım diziyi izliyorlar.ama benim internet kotalı olduğu için izleyemiyorum.ben de kitabını okumaya karar verdim.çıkmış serinin sırasını bir yazar mısınız, ilk hangisini almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

beyler şimdi arkadaşlarım diziyi izliyorlar.ama benim internet kotalı olduğu için izleyemiyorum.ben de kitabını okumaya karar verdim.çıkmış serinin sırasını bir yazar mısınız, ilk hangisini almalıyım?

biohard35 hocam koymuş yukarda fotosunu, Taht Oyunları'ndan başlamak üzere alttan üste sırayla alın.

@canınıyerim
    Bi önceki sayfada var hocam biraz araştıralım
    "3 sezonu da izlemiş birisi dizinin bittiği yerden devam etmek istiyorsa Kılıçların fırtınası 2. kısımdan başlamalı ama bu hiç sağlıklı olmaz kesinlikle önermiyorum. 1. kitap değil ama 2. kitaptan itibaren hikayeler ve karakterler farklılık göstermeye başlıyor. O yüzden vakti ve imkanı olan Kralların Çarpışması'ndan başlasın diyorum, o da olmazsa Kılıçların Fırtınası 1. kısmından başlasın. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eexpert -- 27 Haziran 2013; 12:40:57 >

• quote:

beyler şimdi arkadaşlarım diziyi izliyorlar.ama benim internet kotalı olduğu için izleyemiyorum.ben de kitabını okumaya karar verdim.çıkmış serinin sırasını bir yazar mısınız, ilk hangisini almalıyım?

Taht oyunları
    kralların çarpışması 1-2
    Kılıçların fırtınası 1-2
    Kargaların Ziyafeti 1-2
    Ejderhaların Dansı 1-2

bu sırada okuman gerekiyor

Not: kitapları okuduktan sonra arkadaşlarına trolluk yapıp spoiler verme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 27 Haziran 2013; 12:39:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eexpert

Ben üst üste koyamıyorum Yan yana da güzel değil mi

Seninkilerde ayrı şekilmiş he

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Ben üst üste koyamıyorum Yan yana da güzel değil mi

Seninkilerde ayrı şekilmiş he

Eyvallah hocam Sizin kitaplara bittim ama cidden çok hoş duruyolar, mobilyanın rolü de büyük baya güzelmiş

• peki bu seride lord of the rings deki gibi bir sürü yabancı kelimeler geçiyor mu?aklımda pek tutamadığımdan sıkılıyorum da
  • quote:

peki bu seride lord of the rings deki gibi bir sürü yabancı kelimeler geçiyor mu?aklımda pek tutamadığımdan sıkılıyorum da

Sibel Alaş her şeyi Türkçeye çevirdi gönlünü ferah tut hocam
  • quote:

quote:

peki bu seride lord of the rings deki gibi bir sürü yabancı kelimeler geçiyor mu?aklımda pek tutamadığımdan sıkılıyorum da

Sibel Alaş her şeyi Türkçeye çevirdi gönlünü ferah tut hocam

o zaman ben 850 lik kitabı bir alayım.rekorum 800 sayfa idi, günde 200 sayfa ile 4 günde bitirmiştim(Arı Kovanına Çomak Sokan Kız).

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.