Şimdi Ara

Büyüyünce Boyum Kaç Olur ? (Resimli) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
7.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tip falan yerinde maşallah  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaann7 -- 25 Şubat 2021; 23:54:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaann7 K kullanıcısına yanıt

Biraz daha kilo ver, bu yaşta kilolu olursan böyle gider.

Bu forumda ne tipsizler var  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, kilolu olmamdan dolayı büyük de gözüküyorum :). Ama 5.sınıfta kilo/boy oranı olarak zirveye çıkarmıştım. Şu an kilo/boy oranına göre yine fazla, pek göstermiyor ama yaşıma göre çok büyük gözüküyorum.

• Yaşın ve boyun milli piyango tutturmuşsun gibi.

Yarından itibaren düzenli basketbol oynamaya başla. Eline hiç top değmediyse bile git bi top satın al tek başına günde 2 saat YouTube'dan dribbling, şut, turnike vs videolarından izleye izleye kendini geliştir. Boyun hem minimum 195 olur hem de profesyonel olup kendini kurtarma şansın var.

Profesyonel olamazsın falan diyen baban olsa bile dinleme. Çabala, Fener-Efes-GS gibi takımların seçmelerini kovala. Onlar sadece yaş ve boy uzunluğuna bakıyor.

Önceki yorumları okumadım ama fitness yap ağırlık kaldır vs diyenler olduysa sakın öyle bir şey yapma. 3 güne bir çekebildiğin yere kadar şınav çek yeter. Daha büyüme çağındasın ağırlığı falan boşver onlar 17-18 yaşından sonra düşüneceğin şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 10 Ağustos 2020; 22:17:19 >
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız bu yaşlarda başlasa zaten 2 yıla top sürmeyi şut atmayı öğrenir oyun zekası da gelişir şınav ve mekik de çekse fişek gibi olur 2 yıla 5 numara oynayanlar genelde hantal olur bir de çevik olursa çok iyi bir 5 numara olur

Abi bugün öğrendim, anne tarafımda dedemin kardeşi 196'ymiş, dedem de gençken 180'miş. Annem sen büyük ihtimal dedenin kardeşine çektin diyor (Ben doğmadan 15 sene önce öldüğü için bilmiyordum, 2 metrelik kapıyı dolduruyormuş.) Aynı zamanda bir dayım da 186, diğeri 178. Bir tek annem kısa sanırım. Baba tarafı ise bildiğimiz hobbit, en uzun kişi 176'lık babam.

Bizim tarafta öyle. Dayım 189 oğlu 192 falan. Ben de 190'ım. Babam 1.80 civarıdır muhtemelen. Annem kısa.

190'ı rahat görürsün sen. Ama dediğim gibi şu anki durumunu avantaja çevirmen lazım. Basketbola başla liseye geçmeden hayatın kurtulur. İleride maç sonu röportaj verirken beni anarsın donanımhaberde filojiston olmasaydı şimdi profesyonel basketbolcu olamazdım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 11 Ağustos 2020; 18:43:42 >
    Abi basketbolcu değil de, ben elektronik mühendisi olup bilim alanında çalışma yapmak istiyorum. Hatta Arduino projelerim var Instagram üzerinden paylaşıyorum bakmak istersen hesabım "kaann.gokalp" ve açık bir hesap. Basketbolu hobi olarak oynayacağım. Bu sene LGS'ye gireceğim tam puan hedefliyorum ama eğer ki bir sorun olursa basketbola da yönelebilirim. Gerçi alan çok; Python, C# ve C biliyorum, siber güvenlik eğitimi, nanoteknoloji ve tıp eğitimi aldım (Türkiye Teknoloji Takımı'na gidiyorum.) yani yönelebileceğim çok alan var. Şu an basketbol oynayamam çünkü yakınlarda basketbol sahası yok. Oturduğumuz sitede de yok. O yüzden basketbolu ancak okullar açılınca oynayabilirim. Ev içinde yapabileceğim aktiviteler var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaann7 -- 11 Ağustos 2020; 18:52:10 >
  • Konuyu güncelledim, up !

• 12 yaş 9 aylıkmışsın ve 1,72 boyun varmış yuh. Ben 2 ay sonra 14 üme giricem 9.sınıfa başlıcam ve 1,62 ım. Yaşından büyük gösteriyorsun ben seni görsem üniversiteli zannederdim. Şu an çok sinirim bozuldu. Ebeveynlerimizin boyu neredeyse aynı ileride ne olur bilemiyorum ama şu an ben senin yanına gelsem sana kardeş değil abi derim gerçekten sinirim bozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgax41 -- 1 Eylül 2020; 18:18:38 >
  • bgax41 B kullanıcısına yanıt
    Ergenliğe ne zaman girdin, eğer daha girmediysen gayet normal boyunun 162 cm olması. Bir de LGS'den kaç aldın ? :)

Ergenliğe yeni girdim. LGS de 426 puan 3,95 yüzdelik dilim yaptım bu yıl LGS zordu. Bol test çöz birde MEB e pek güvenmeyin

Ergenliğe girme yaşın normal-geç gibi. O yüzden lise sonda bile uzarsın. Akrabalarında 190 üstü varsa ve ona çekersen çok rahat 190 olursun. LGS puanın gayet iyi ben bu sene 500 hedefliyorum yeni tip matematik sorularına alıştım genelde 1-2 yanlış çıkıyor denemelerde bakalım önümde daha 1 sene var. Bu arada fen lisesine gidiyorsun dimi ?

Baba tarafım uzun onlara çekersem güzel olur Sana bu yıl başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgax41 -- 24 Aralık 2020; 18:17:18 >
    Aynen güzel olur, hangi Fen lisesi ?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgax41 -- 24 Aralık 2020; 18:16:53 >
    İyiymiş, başarılarının devamını dilerim. İyi günler !

Iyi Günler. Başarılarının devamını dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgax41 -- 18 Ağustos 2020; 12:16:15 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.