Şimdi Ara

Büyüyünce Boyum Kaç Olur ? (Resimli) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
7.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaann7

Boyunuz kaç ?

1.86 öyle çok uzun sayılmam ama yinede idare ediyor.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Bence gayet iyi bir boy değeri, 185 üstü zaten milletimizde çok fark etmiyor genel ortalama 170 olduğu için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 12 yaşında girdim ergenliğe 15 yaşından beri 2 cm uzamışımdır yaş 19. Ergenliğe erken girmiş gibisin ama babanın boyundan bi 6-7 cm uzun olursun genelde. Yani 182-183 olursun sen. Mastürbasyonu sık yapma hormonları tetikliyor ve erken gelişime sebep oluyor. Gece en geç 23.30 gibi uyumuş ol 8 saat uyu günlük. Sağlıklı beslenip düzenli spor yap. Optimum boyuna ulaşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kd7 -- 7 Ağustos 2020; 9:47:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kd7

Ben de 12 yaşında girdim ergenliğe 15 yaşından beri 2 cm uzamışımdır yaş 19. Ergenliğe erken girmiş gibisin ama babanın boyundan bi 6-7 cm uzun olursun genelde. Yani 182-183 olursun sen. Mastürbasyonu sık yapma hormonları tetikliyor ve erken gelişime sebep oluyor. Gece en geç 23.30 gibi uyumuş ol 8 saat uyu günlük. Sağlıklı beslenip düzenli spor yap. Optimum boyuna ulaşırsın.

Ergenliğe 11 yaşımın sonlarına doğru girdim. (Tam hatırlamıyorum ama tahmini 11 yaş 11-12 aylıkken girdim.) Sesim 12 yaşımın ortasına doğru kalınlaştı. Yani ergenliğe erken girmedim. Sürekli havuzda yüzüyorum. Beslenmeme de dikkat ediyorum bu sabah eczaneye gidip boyumu ölçtürdük 171,4 çıktı (Sabah değil, öğleden sonra.) Eczanedeki ablaya boyum kaç olur dedim, ergenliğe ne zaman girdiğimi sordu ve 188-193 arası büyük ihtimal dedi.

• Ben ergenliğe geç girdim 15 sonu falan. 15-16 yaşınd sipariş verirken millet kız sanıyordu. Buyur abla diyordu telefonda. Lise 1'de 170-71 falandım lise 3'te 182-83 oldum lise 4'te 187 falan şu an yaş 21 boy 194 civarı daha uzamam sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Ben ergenliğe geç girdim 15 sonu falan. 15-16 yaşınd sipariş verirken millet kız sanıyordu. Buyur abla diyordu telefonda. Lise 1'de 170-71 falandım lise 3'te 182-83 oldum lise 4'te 187 falan şu an yaş 21 boy 194 civarı daha uzamam sanırım.

Evet, büyük ihtimal uzamazsınız ama şaşırdım doğrusu. Benim çevremdeki bütün 190+ insanların hepsi yaşıtlarından her zaman uzun olduğunu söylüyor. Neredeyse hepsi 13'ün sonlarına doğru 180 olmuşlar. Ya da bana yalan atıyorlar :) Komşumuz 194 bir abi var, o da benim gibi küçük yaşta uzunmuş onun annesi babası benimkilerden daha kısa, hatta kız kardeşi 147 ama kendisi 194-192.

• Annemizle babamız aynı boy. Aynı yaşta ben senden daha uzundum. 1.76 filandım şimdi 29 yaşındayım 1.82 olabildim. 1.90 olman imkansız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazı yazma şeklini çok beğendim, çoğu yetişkin senin gibi yazamıyor.

• uzamak istiyorsan spor yap. spordan kastım ağırlık kaldırmak body buildin falan değil. boy egzersizleri falan var onları yap. beslenmene uykuna dikkat et

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Annemizle babamız aynı boy. Aynı yaşta ben senden daha uzundum. 1.76 filandım şimdi 29 yaşındayım 1.82 olabildim. 1.90 olman imkansız.

İmkansız deme bence.

• Teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

• Yav kardeş 1.95 olsan ne 1.70 kalsan ne bunu mu dert ettin

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ergenliğe erken girdiniz sanırım. 12-13 yaşlarında bir anda boy attıysanız olabilir. Ben hiç birden boy atmadım. 2 sene önce de yaşıtlarımdan uzundum şimdi de uzunum. 5.sınıfa başladığımda 150'ydim, 5.sınıfın sonunda 155, 6.sınıfın başında 160, 6.sınıfın sonunda 164, 7.sınıfın başında 166'ydım ve şu an 7.sınıfın sonunda 170'im. Yani öyle birden 150'den 170'e uzamadım. Birden boy atmam hiçbir zaman söz konusu olmadı. Ayrıca genetik de önemli fakat aksine bir örnek vermek gerekirse, komşumuzun oğlu 194, annesi 158 babası ise 171 civarı. Bir kız kardeşi var o da 147. Aynı zamanda spor da önemli bir faktör. Ben her gün yüzüyorum. Aynı zamanda 190 olanlar nasıl oldu ? 12 yaşında 186 olup geriye kalan dilimde 4 santimetre mi uzadılar ? Bence imkansız yanlış bir terim olmuş. Fikrinize saygı duyar, iyi günler dilerim.

• Machoo_ kullanıcısına yanıt
    İyi de ortalama ergenliğe girme yaşı ülkemizde 11.5 / 12 civarı. Ben ergenliğe erken girmedim. Bu konu hakkında doktora da gözüktüm ergenliğe girme zamanımda herhangi bir problem olmadığını söyledi.

• Aga napcan 190 i yaw sjsjsjjs

• quote:

Orijinalden alıntı: kaann7

Evet, büyük ihtimal uzamazsınız ama şaşırdım doğrusu. Benim çevremdeki bütün 190+ insanların hepsi yaşıtlarından her zaman uzun olduğunu söylüyor. Neredeyse hepsi 13'ün sonlarına doğru 180 olmuşlar. Ya da bana yalan atıyorlar :) Komşumuz 194 bir abi var, o da benim gibi küçük yaşta uzunmuş onun annesi babası benimkilerden daha kısa, hatta kız kardeşi 147 ama kendisi 194-192.

Alıntıları Göster

Kanka bilemiyorum belki onlar ergenliğe erken girmiştir. Çünkü ben ergenliğe kadar hep 170 falandım. Hatta 5. sınıftaki kız arkadaşım benden 10 cm falan uzundu, normal bir tiptim. Sonra dediğim gibi lise 2'den sonra boy atmaya başladım. Babam 183-184 falan, anne 167 civarı. Baba tarafı göçmen de ondan dolayı bir tık genlerde var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.