Şimdi Ara

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
17
Favori
4.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Büyük Soygun -- İlk CSB dizim -- 17.Bölüm [FİNAL] Geldi

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2015)
Giriş
  • dostum konu idareeder ama betimlemen cok zayif olay yerlerini insanlara biraz anlatsan kafandaki yeri insanlar daha rahat anlicak yazmaya devam....
  • okuyanlar arkadaşlar böüm nasıldı heyecanlı geçiyormu biraz yorum yada eleştiri yaparsanız ona göre hatalarımı bulucam.
  • hoca olmamış gibi çok fazla okumadım akıcılık yok çünkü iki bölüme felan baktım da

rick kaç yasında, ilk kez karne alıyor demişsin, ilk okula basladığıını farzediyorum ama cocuğa 18 yasında cocuk muamelesi yapmışsın yazıda...

çok basit yazmışsın... sürekli baskasının anlatımının olduğunu betimlemişsin... rick dedi rick yaptı... rick bayıldı... klasik sölemlerin çok... bildiğin basit sade anlatım... farklı kelimeler farklı cümleler yok... alıntı yapabilirsin... kurguyu farklı yerlere çekebilirsin... detaylar sürükleyici akıcılık katar... kapıyı açtı... elleri titriyordu... eğer farkettirirsem diye düşündü, babası için yapması gerektiğini farketti birden... felan gibi... yani direk kapıyı açtı... yüzüne baktı napıyorsun dedi gibi olması basit yapar... örnek verdim kendi düşüncem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a tea monologue

hoca olmamış gibi çok fazla okumadım akıcılık yok çünkü iki bölüme felan baktım da

rick kaç yasında, ilk kez karne alıyor demişsin, ilk okula basladığıını farzediyorum ama cocuğa 18 yasında cocuk muamelesi yapmışsın yazıda...

çok basit yazmışsın... sürekli baskasının anlatımının olduğunu betimlemişsin... rick dedi rick yaptı... rick bayıldı... klasik sölemlerin çok... bildiğin basit sade anlatım... farklı kelimeler farklı cümleler yok... alıntı yapabilirsin... kurguyu farklı yerlere çekebilirsin... detaylar sürükleyici akıcılık katar... kapıyı açtı... elleri titriyordu... eğer farkettirirsem diye düşündü, babası için yapması gerektiğini farketti birden... felan gibi... yani direk kapıyı açtı... yüzüne baktı napıyorsun dedi gibi olması basit yapar... örnek verdim kendi düşüncem...

alıntı yapsaydım dahamı iyi olurdu ? Herkez alıntı yapmışsın felan derdi okumazdı bence dedigin gibi basit oldu ama diger dizilerimde bu anlatışı degiştiricemgimden emin olablirsin ilk dizim bu daha

• Arkadaşlar final bölümünü hazırladım.Dizi 17.bölüm'de biticektir.Şu ana kadar okuyan herkeze teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ha20ktan

quote:

hoca olmamış gibi çok fazla okumadım akıcılık yok çünkü iki bölüme felan baktım da

alıntı yapsaydım dahamı iyi olurdu ? Herkez alıntı yapmışsın felan derdi okumazdı bence dedigin gibi basit oldu ama diger dizilerimde bu anlatışı degiştiricemgimden emin olablirsin ilk dizim bu daha

Hoca alintidan kastim herhangi bir kitaptan felan alinti demek istemedim... Kurgusal anlatimsal alintilardan bahsettim misal "bu durumdan kurtulmanin bir yolu olmaliydi, holmes' in dedigi gibi cozemeyecegim bir cinayet olursa kesin ben islemiSimdir" mantigiyla kendime ozguven verdikten sonra hizla yukari kostum" gibi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hoca alintidan kastim herhangi bir kitaptan felan alinti demek istemedim... Kurgusal anlatimsal alintilardan bahsettim misal "bu durumdan kurtulmanin bir yolu olmaliydi, holmes' in dedigi gibi cozemeyecegim bir cinayet olursa kesin ben islemiSimdir" mantigiyla kendime ozguven verdikten sonra hizla yukari kostum" gibi....

hocam saolun yaptıgınız yorum için olan oldu bir kere diyelim Başka bir diziye başlarsam daha iyi bir kurgu planlıcagımdan emin olablirsiniz.

• Arkadaşlar artık adım adım finale yaklaşıyoruz , 17.bölümde final olucagını söylemiştim.Şimdiye kadar okuyan herkeze teşekkür ediyorum.Birazdan 15.bölüm'ü yayınlıcam
    takipte kalmanızı öneririm
  • devaaaaaam
  • boşver hataları düzeltme yoksa csb olmaz ben okurken 3 4 yerde kahkaha attım hatalara

• quote:

Orijinalden alıntı: Asitliği Düzenleyici

boşver hataları düzeltme yoksa csb olmaz ben okurken 3 4 yerde kahkaha attım hatalara

dogrudur hocam obama sahnesi biraz saçma oldu farkındayım
  • Paradaki torbaları aldı oda güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: gar1diyan

Paradaki torbaları aldı oda güzel

düzelttim saolun
  • Arkadaşlar artık FİNAL'e 2 bölüm kaldı gerçekten çok şaşırıcaksınız finalde, birazdan 16.bölüm'ü yayınlıcam ve akşam 8-9 gibi'de FİNAL bölümünü yayınlıcam okuyan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 23 Mart 2013; 14:38:33 >
  • quote:

Aslında kotu degıl en azından okunabılıyor sıkılmadan ama sana tavsıyem kardesım ıkılı dıyaloglardakı "dedi" kısımlarını azalt.!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil.

quote:

Aslında kotu degıl en azından okunabılıyor sıkılmadan ama sana tavsıyem kardesım ıkılı dıyaloglardakı "dedi" kısımlarını azalt.!!

Bunu birinin diyecegini tahmin etmiştim Emin olun başka bir diziye başlarsam eleştirinizi degerlendiricem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil.

quote:

Bunu birinin diyecegini tahmin etmiştim Emin olun başka bir diziye başlarsam eleştirinizi degerlendiricem

Kımsede soylememıs ama cok sıkıyor "dedı" ler ınsanı hayal guzun saglam yazıda bıraz sıkıntılar var..

• Bulunsun sardi

• birazdan fragman geliyor beyler
  • son bölüm bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.