Şimdi Ara

Büyük Mause Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Karışı 25 cm civarı olan, basketbol topunu tel elle tutan birisi için büyük ve kablosuz mause önerebilir misiniz?

40 yaşında olduğumdan gaming mauselar gibi savaşa giden, kılıçlı, kalkanlı, ışıklı, robocop şekilli bir mause dan ziyade ağır abi işi e-beyaning, muhasebe programming bir mause olsun. :)

Sipariş verir gibi oldu, şimdiden teşekkürler.

• G700 e bir bakmanız öneririm. Büyük, kaplumbağa sırtlı ister kablolu ister kablosuz kullanıma uygundur.

Kablolu kullanırken biten pil içinde ise sarj eder. Pil eğer .uracel ise sıfır kullanımın yarısına yakın bir sarj olanağı sunar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da amazondan G602 logitech önerdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir mause için o kadar para vermem. En fazla 100 lira yeter. Mause bu sonuçta.
  • Muhasebe Programming

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet en fazla yüz olmali ama yok kardes bulursan ben de almak isterim.

Gx7 pro frisby

Sm770 everest

A9 bloody

2 adet f4 a4tech

N708x a4 tech

R5 rampage

Aldim.

Pekcok mouse denedim. Ama umidim var amazonda dimension kisimlarina bakiyorum. 12.5 cm uzun olacak genis olacak 7cm 4cm yuksek olacak. Birkac model buldum. Cougar 230 du galiba ama o da 150 tl gibi bisey. Bir de rog gladius olur sanki ama deneyemedim. Ucuz kirmizi inca vardi ama malzeme oyuncak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100TL diyorsan James Donkey 325 incehesap dan alabilirsiniz hocam biraz şekilli bir şey ama işinizi görecektir :) Yok daha düz bişey olsun derseniz Logitech M705 Marathon'da incehesapda 95TL civarında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.