Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Büyük Lebowski | The Big Lebowski | 1998

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Büyük Lebowski | The Big Lebowski | 1998
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    987 Mesaj
    uzun zamandır listemde olan bir film ama her seferinde erteleyip başka bir film izliyorum. izleyen arkadaşların yorumlarına göre bu gece izmek yada izlememek için karar vericem. tavsiyelerinizi değerlendirmek istiyorum.cumartesi akşamının rezil geçmemesi umuduyla :D

bu arada imdb sitesinde uçmuş olan bir film

http://www.imdb.com/title/tt0118715

0
    |
    |
    Kesinlikle izle hocam A Serbian Film ayarında çok güzel
    |
    |
    |
    |
    ASUS PRIME B350-PLUS AM4 | AMD Ryzen 5 1600x 4.0Ghz OC | 2x8 GB G.SKill Trident Z RGB 3.0Ghz OC | Samsung 960 Pro SSD nVME 512GB | 2x Western Digital Blue 1 TB | MSI GTX 1060 Gaming X+ 6 GB | Xigmatek Frontliner | Xigmatek Scylla 240 Liquid Cooler | Asus MX279H 27 İnç 1080p IPS LED | Epson EH-TW5300 3LCD 1080p 3D Projector | Creative X-Fi Extreme Gamer | Asus Xonar DSX | Creative G500 THX 5.1 | Pioneer BDR-209EBK Bluray | Technisat Skystar HD2 | 2xSeagate Expansion 3 TB | Seagate Backup Plus 5 TB | 2xSeagate Backup Hub 8 TB | Canon Ixus 185 20.5MP Compact | Canon SX230 HS Compact 12.1MP | Samsung Galaxy Note 5 | Samsung Galaxy Gear S3 Frontliner | Xiaomi Mi Band 3 | LG Tone Ultra
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.