Şimdi Ara

büyük lcd ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben lcd ekranı büyük,6.0 mp ve üstü,500-600 ytl civarı bir dijital fotoğraf makinası almak istiyorum.marka olarak sony,canon,casio ve hp arasında kaldım.sony nin CYBERSHOT DSC W40 modelini inceleme fırsatı buldum,fakat lcd ekranı küçük geldi bana...ayrıca piyasada kolay bulunan hafıza kartlarıyla kullanılabilecek bir makine de çok iyi olur benim için.önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 20 Aralık 2006; 19:39:04 >

• Sanyo e6 3" ekranı ile ve kalitesiyle isteğine cevap verebilir ayrıca deneme imkanı bulduğum Canon İxus 65 de aynı şekilde 3" ekrana sahip ve kalitesi konusunda derettütün olmasın fakat verdiğin limiti biraz aşabilir.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyStİCaL -- 20 Aralık 2006; 21:07:22 >
  • teşekkürler...sanyo istemiyorum marka olarak...yazdığım markalardan önerirseniz sevinirim
  • Sana önerebileceğim ikinci seçeneği değerlendir İxus 65i kalitesi 10 numara ve ekranı 3", özellikle ekran üzerinde durduğun için büyük ekranlı modeller öneriyorum.
  • lcd ekran buyuk olacaksa çözunurlugu en az 115.000 px uzerınde olmalı.olmazsa göruntu kalitesi çok düşer.
  • sony dsc n1 ve n2 var 3" ekranlı güzel makinalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.