Şimdi Ara

Büyük Jungler Rehberi (6.18 güncel) (TAMAMLANDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
13
Favori
10.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla eline koluna emeğine sağlık çok güzel resimli emek verilmiş bir konu.çok yardımı oldu özellikle hangi kamp a smite atınca hangi buff ı verdiği ve jungle itemlerini ne işe yaradığını yeni öğrendim.
  • çok güzel rehber diyecektim ki o ingilizce kemlimeleri özentili görünce soğudum. "jungle route" nedir "monster" nedir "true damage" nedir . insan gibi türkçe yazsana kardeş zor mu
  • rehber güzel ama yaşın küçük olduğu ve unranked olduğun için insanda ister istemez bir önyargı oluşuyor. emek vermişsin ama baya tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbenlekal

çok güzel rehber diyecektim ki o ingilizce kemlimeleri özentili görünce soğudum. "jungle route" nedir "monster" nedir "true damage" nedir . insan gibi türkçe yazsana kardeş zor mu

Nedenini açıkladım. Terimlerin yarısı Türkçe yarısı İngilizce olması pek bir anlam ifade etmez. Ben oyunu NA serverında öğrendiğim için Türkçe terimlerin çoğundan haberdar değilim. Haberdar olduklarım da başka terimlerle karışabiliyor veya İngilizce olanını tam olarak karşılayamıyor (Tam karşılamaya örnek olarak book=kitap verilebilir).

Jungle route ne olabilir? Jungle rotası? Jungle dönme kulağa acayip geliyor.
    True damage=gerçek hasar? O zaman pure damage ne olarak çevilrilecek? Normalde true damage yerine gerçek hasar yazacaktım ancak aklıma bu soru gelince yazmadım. Cidden pure damage ne oluyor? Saf hasar mı?
    Monster=yaratık? Canavar? Jungle yaratığı saçma oluyor, jungle yerine orman yazınca da forest ile karışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 30 Ağustos 2015; 19:35:57 >

• Onlerden alalım yerimizi rehber guzel, bitince daha da guzel olacak
  • Çok iyi :)

Laf atan trolleri fazla takma.Bu foruma herkes böyle katkı yapsa lol forumu da gelişecek de işte kafasız adamlar fazla.

Helal olsun sana uzun zamandir lol forumunda boyle emek verilen güzel bir konu okumamıştım,ellerine sağlık zevkle okudum.
  • Çok iyi :)

Laf atan trolleri fazla takma.Bu foruma herkes böyle katkı yapsa lol forumu da gelişecek de işte kafasız adamlar fazla.

Helal olsun sana uzun zamandir lol forumunda boyle emek verilen güzel bir konu okumamıştım,ellerine sağlık zevkle okudum.
  • güzel rehber +rep
  • Yüzdeyi nasıl hesapladınız hocam?
  • Güzel rehber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raides

Yüzdeyi nasıl hesapladınız hocam?

calc.exe

Büyük Jungler Rehberi (6.18 güncel) (TAMAMLANDI)

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın gang gelmiyo report

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BONZAI OR FEED

Okumayın gang gelmiyo report

Fırsat bulunduğunda -Shyvana, Udyr gibi bazı şampiyonlar hariç- gank atmak iyidir ancak jungler lanerın kölesi değildir. Fırsat bulduğunda gank atar siz merak etmeyin.
  • Güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: federica69

Eline saglik . Ustat Yi ozel bekliyoruz

Master Yi'ye hâkim değilim. Maalesef
  • Gerçekten emek verilmiş, eline sağlık. Trolluk yapanlara aldırma bence gayet iyi olmuş rehber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 27 Ağustos 2015; 19:54:13 >
  • hımmm demek öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodNightKiss

hımmm demek öyle

Anlamadım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.