Şimdi Ara

Büyük boy mısır, hesabında seni bekliyor! CGV Cinema Club (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    walla hocam boş sırt cantasına atıyorsun, mis gibi :D
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    tam da söylemek istediğim bu sebepten, birileri kendini evinde hissedecek diye de diğerlerini rahatsız etmeye hakkı yok. sessiz sessiz yer-içer, ortalığı da döküp batırmazsa yesin içsin sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

çantaya monta vs. sokuyorlar ben sinemada yemek yemiyorum yiyenlere de gıcık oluyorum film izlemeye mi gidiyorsunuz yemek yemeye mi ?
    Valla benim hanım patlamış mısır yemeye geliyor, hatta Marvel filmlerini başka türlü izletemezdim heralde

Ben de severim, etrafa rahatsızlık vermediğim sürece kime ne?
  • mısırı almak için, sinema bileti de almamız gerekiyor mu ? sırf mısırı almak için gitcem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    sorun şu etrafa rahatsızlık veriyorsunuz

Özellikle marketten alanlar

Niye marvel filmini izletme gereği duydunuz bu kadar önemli olan neydi saçma bir hareket olmuş bence mısırı evde de yiyebilirsiniz kimseyi rahatsız etmeden
    Yalnız mı gideyim canım kardeşim eşimle gitmek yerine?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeme içme olayını abartanlar için haklısınız elbet, ben de özellikle cips yiyenlerden rahatsız olabiliyorum cidden kart kurt çok ses çıkıyor. Ama zaten sinema büfesinde satılan bir yiyecek olan mısır konusunu neden bu kadar abarttınız anlamadım. Yıllardır tüm dünyada, sinemaların bir numaralı abur cuburudur. Hiç öyle abartıldığı gibi bir ses çıkarmaz hatta hiç ses çıkarmaz, zaten ses çıkaran bir yiyecek olsa büfede satılmazdı. Siz herhalde ağzı açık yemeyi tercih eden bir canlının yakınına oturmuşsunuz, o da sizin şanssızlığınız. Bugüne kadar ne kendimi ne çevremi ses veya kokusu ile rahatsız edecek bir yiyecek yemedim yemem yedirmem. Ama 15TL ye bilet alabildiğim sinemada da 18-19TL verip mısır almam. Dediğim gibi yaparım kendi mısırımı, büfedeki kağıt torbaların aynısından da var, koyuyorum içine, sırt çantamıza atıyorum duruma göre 1 veya 2 torba, gidiyorum. Bunda bu kadar tepki gösterilecek bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 4 Temmuz 2019; 17:22:23 >

• tıklamadım, çünkü biliyorum ki onlar bana tıklayacak sonrasında..
    haftada minimum 3 filme giden biri olarak 01 temmuz itibariyle şartlar gözden geçirilip vatandaşı düşünen uygulamaları tekrar yürürlüğe sokana kadar bu defter kapanmıştır.
  • M-D-Luffy kullanıcısına yanıt
    Ben de sadece imax e 8 tl olduğu için gidiyordum artık gitmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    neresi yasak? artık takan yok sinemaya kimse gitmediği için. ne zaman hangi sinemasına gitsek salonlar bomboş. bazen bizden başka olan olmuyor. sektörün battığını anladılar ve izin veriyorlar, zaten dökülmeyecek yiyecek içecek götürüyoruz, 2 kat bilet fiyatına mısır alıp hunharca saçmıyoruz. çantaya vs sıkıştırmakla uğraşan mı kalmış, çok komik. son birkaç yıldır durum böyle, ne acı.

ayrıca bundan önceki puanlarımı silmişler dandik Küçük Boy Mısır verip!
  • Milletin eğlenceleri sinema, futbol, dolarsa yemek içmek oluyor(du) genelde.

Şimdi sinemalar 25₺ ve üstü, lig için ayrı Avrupa maçları için ayrı vey basketbol maçları için ayrı paralı abonelik, iki kişi alkolsüz minimum 80-100₺, alkollü 300-350₺’den aşağı hesap yok. Ulaşım vs gibi maliyetleri hiç katmıyorum bile.

Deşarj olmaya imkan olmayan bir millet nasıl, ne zaman patlar diyorduk ama o da oluyor. Yol verme kavgasında cinayetler, ne bakıyorsun diyip adam kesmeler vs...

Sonumuz hayrolsun...!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tosunkaya kullanıcısına yanıt
    şehre göre değişiyordur o zaman, benim gittiğim sinemalarda önceden doğrudan girilirken, son birkaç aydır kapıya kişi dikmişler bileti gösterip şöyle bi bakınca alıyor içeri (tahminen ya kaçak girenlere yada böyle dışarıdan yiyecek getirenlere önlem olmalı)
    puan silineceğini mail, mesaj yoluyla bildirmişlerdi, bilgileriniz güncel değilse size ulaşmamış olabilir. yasanın geçerliliği başladığı için mecburen promosyonları kaldırdılar, puan silmeleri de bundandır,
    boş salonlara seyirci çekmek bilette fiyat oynayamayınca böyle bi mısır yapalım demişler gibi görünüyor
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    çok haklısınız, rahatsız etmiyorsanız zaten kimse kimsenin yeme-içme şekline karışamaz. zaten bu rahatsız etme durumu sadece bununla sınırlı değil ki, bazen orta sıralarda otursam da ön sıralardaki adamın kahkası gelir, bazen yan köşelerde 2 kişi durmadan konuşur(madem o kadar konuşacak şeyin var, filme niye geldin?, bazen film başlar bi ön sıradaki telefonuyla oynar durur ışığı senin gözüne gözüne gelir. Hatta bi keresinde filmdekilere cevap veren bi teyze vardı , bildiğin ekranla konuşan teyze modeli

Asıl sorun yeme-içme değil bence topluluk içine davranış kurallarına uymamak.
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Öğrenci bileti ve halk günü gibi uygulamalar devam ediyor, sanırım PNR koduyla bilet alımına ve "şu kadar bilet alırsanız bir bilet bizden" gibi promosyonlara son verdiler.
    insanlarımızın gelirine göre fiyatların çok yüksek olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ucuza aldıkları PNR koduyla ya da Sinemia üyeliğiyle sinemaya giden kişilerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktu. Sinemia zaten battı, PNR kodları da kalktı. Ekonomik kriz de varken insanlar bu sistemi döndürmeye yetecek kadar sinemaya gitmeye devam edebilecekler mi merak ediyorum, bu işin sonu nereye varacak bakalım?
    parasıyla değilmi hocam ister evde ister sinemada
  • Şimdi buna ne diyim ben

Para verince sinema sizin olmuyor insanları rahatsız etmeye hakkınız yok

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Eşinizle gidin de marvel filmi saçma geldi sadece film için söylemiştim

• Kişiye özel mi bu.. nereden bakıyoruz

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Mısırı bufeden alabilirsiniz sadece. Ama bufeye gitmek icin sinema gisesinden gecmeniz gerekli. Biletsiz ordan gecirmiyorlar, gecebilirseniz alirsiniz

• Bana özel tıklıyoruz kampanya mız yok diyor.günlük kampanyamıydı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.