Şimdi Ara

DEV ANKET !!! PUBG vs APEX vs WARZONE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

DEV ANKET !!! PUBG vs APEX vs WARZONE

(En Son Oy Tarihi: 5.9.2023)
Giriş
  • 3 oyunda bildiğimiz gibi arena oyunu. PUBG nin atış mekanizmasını hiç beğenmiyorum ve çok hantal oyun. tek güzel yanı gerçekçi olması.

APEX çok hızlı ve atış mekanizması çok iyi. Ama oynayanı çok azaldı

WARZONE pek oynamadım. Grafiklerini beğenmedim. Öneri gelirse oynayacam.

Sizce hangisi en iyisi. Warzone önerir misiniz? Apexe göre üstün müdür , üstünse ne konuda

edit: Warzone’u hiç sevemedim oynadım.[:-] En yüksek ayarda bile görüntü kalitesi çok kötü. Map Loot tarzınıda sevmedim. Oyun seni içine çekemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drsteteskop -- 7 Temmuz 2020; 12:38:42 >

• Zula

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçünü de oynadım bana göre en iyisi Warzone. boyutu diğerlerinin 3 4 katı olmasa indirecem pc ye

• Umarım ironidir  

• abatrow123 A kullanıcısına yanıt

Hocam Apexe göre nasıl . Apex gerçekten muhteşem. Apexi oynadıktan sonra misal pubg ye giresim gelmedi. Warzone cok az deneyimledim , grafiklerini beğenmediydim pek.

• 3 üde ÇÖP.
    Tek Efsane var o da CS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hileden oyun oynanmıyor malesef.

• Drsteteskop kullanıcısına yanıt

Ps4'te oynadım warzone u 6 yıllık kasayla. kaplamalar yüklenmiyordu bazen ona rağmen en büyük zevki Warzone'dan aldım zaten küçüklükten beri Call Of Duty'ciyim her oyunu oynadım. Apex de güzel onu da PC'ye indirmeyi düşünüyorum Warzone'u indirmem için ekstra bir ssd almam lazım. Normalde taşınabilir 1TB harddiskim var ama PC ye kuramadım :(

• abatrow123 A kullanıcısına yanıt

Warzone niye bu kadar yer kaplıyor ? yanında hikayeli oyunda mı indiriyor? Sadece online nasıl 100gb olur ki apex pubg 25gb -35gb iken

• Apex çok iyi oyun. Vuruş hissiyatı, akıcı oynanış ve legend çeşitliliği çok iyi. Ama server problemleri ve harita değişiklikleri bazen tat kaçırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeroww -- 6 Temmuz 2020; 23:11:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jeroww J kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Peki warzone ile karşılaştırsanız ne dersiniz hocam

• Drsteteskop kullanıcısına yanıt
    Warzone'u birazcık deneyimledim, Apex kadar olmasa da akıcı bir oyun. Vuruş hissiyatı da iyiydi. Bana sorarsanız ben Apex'i tercih ederim çünkü Apex'in oynanışı, legend'ları, vuruş hissiyatı, zorluğu (Pubg'de 2 adam zor vururken Apex'te 5-10 kill rahat alabiliyorum) falan hepsi çok iyi.

Ama Warzone da insanı baymaz o da çok keyifli. Pubg ise çöp.

• Hepsi birbirinden kötü nefret ediyorum bu furyadan.

• Jeroww J kullanıcısına yanıt

Aynı benim düşünce. Pubg de adam önümde olsun vuramıyorum. Hayatımda gördüğüm en kötü atış mekanizması en kötü aime sahip oyundur. Apex gerçekten bu konuda çok daha iyi

• blueismene kullanıcısına yanıt

Neden hocam ?

• +2000 saat pubg var baydı artık macromu dersin hilemi dersin son zamanlarda çok.diğerleride aynı no recoil macro-script satan çok

• Pubg hariç diğerlerinin oynamadım. Zaten pubgnin ilk zamanları oynadım optimizasyonu kötüydü.

• Valorant ezer

• adabugra A kullanıcısına yanıt
    CS nin Çakması olan bir oyun nasıl ezer saçmalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adabugra A kullanıcısına yanıt

Valorant gerçekten bi süre sonra bayıyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.