Şimdi Ara

**BuYRuN BeYLeR BeNiM ARDReaM CHaRım YoRuMLaRıNıZı BeKLioRum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Etkileyici

Bayan ya o yüzden
  • BENDE Bİ ZAMANLAR PET MAGEYDİM VURDUĞUMU KİTLİOM SORA İNSANLAR HAKLIO ADAMI AMA ŞİMDİ NERDE.BU MAGEDE 62-63 OLDUMU CZ TANINIR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Etkileyici

Bayan ya o yüzden

Pet giyebilse varya
  • 1vs1 de 60- yatıramazmıs havanı yiyeyim senin clever +7 li adamla 1vs1 yaparak mı bu kanaata vardın?

Hava atmak amaçlı koymuyorum ss i sadece asasların hiddetinden kork geçen forumda adamın teki 1400 ap li adream charı gösterdi şoka girdi forum hep birlikte :D
    Al bu da benim charım (ares) yan yana gelebilsek güzel olurdu.Şu anki hali charın 59 lwl 150 ap eklyin o ap ye
    http://img129.imageshack.us/my.php?image=charwm9.jpg
    Edit:Olimpia yı bilemicem ama areste yan char o kdr fazlaki olimpianın değerini bil.5 kişi giripte yatıramadığımız asas var(wraith86)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alozanforum -- 6 Ekim 2006; 22:00:08 >
  • Charın güzel ama ardreamda fazla takılma ben olsam 60+ kasıp cz de pusu partilerine girerdim daha sağlam np alırsın andreamda zaman kaybetme
  • quote:

Orjinalden alıntı: alozanforum

1vs1 de 60- yatıramazmıs havanı yiyeyim senin clever +7 li adamla 1vs1 yaparak mı bu kanaata vardın?

Hava atmak amaçlı koymuyorum ss i sadece asasların hiddetinden kork geçen forumda adamın teki 1400 ap li adream charı gösterdi şoka girdi forum hep birlikte :D
    Al bu da benim charım (ares) yan yana gelebilsek güzel olurdu.Şu anki hali charın 59 lwl 150 ap eklyin o ap ye

+1
    cok kaptırmıs kendini bu mage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SanalKabus -- 6 Ekim 2006; 22:03:30 >

• Güsel Char Bence Hp Takmalısın Bende Bir Mageyim +8 ve +9 Hp Takılarım Ve +8 Hp Setim Var.. Canım Bufsuz 1900 ZAten CZ de + Mp LEr İşe YAramaz ANlatabildim Sanırm .
  • bu ne buna gsl mi diosunuzz karakter in iiçini açsın da göriim ayrıcaa ezerim seni ama normal cz de olympiada 62 bp var belki tanırsın Kazedemo adı ( edanadaa 58 asas var ardream da full benm adım yazdı (( ama ks ile )) 1 vs 1 videolarını isitoruss ks ile herkes alıo
  • 1vs 1 de -60 seni alamaz he güldürme beni ya
  • Ben en iiyisi şu 1vs1 video işine girem başka türlü video cekemem ben kendimi kapıtırıp 2 -3 kişi aldıktan sonra geri dönmeyip devam edip yatarım çünkü çoğunlukla.Beyler bu arada kasmayacak olan gamecam miydi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alozanforum

1vs1 de 60- yatıramazmıs havanı yiyeyim senin clever +7 li adamla 1vs1 yaparak mı bu kanaata vardın?

Edit:Olimpia yı bilemicem ama areste yan char o kdr fazlaki olimpianın değerini bil.5 kişi giripte yatıramadığımız asas var(wraith86)

Ya sen İstedigin adamı getir 60- Olimpiada. kessin beni charımı wericem tmmı kardesim.
    Edit:Bu arada Ben shard +7 md +7 clever +8 li adamlarla da kapıstım sen yorma kendini +7 clever da neymiş.ama video cekemedim.
    Sen videoya ne bakıyorsun.Ben İddalıyım.
    2 md +7 li assasın 2 kisinide aldım +55 Hemde.
    bi keresindede healer almıstım 960.5 assasın 3 unu almıstım dierleride kacmıstı ama video cekemedim.
    Ben İdaalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koxpakarşıelele -- 6 Ekim 2006; 22:17:11 >

• Evet oyunun yeteneğe değilde iteme bağlı olduğunu bi kere daha görmüş oldukmu?
    magede yetenek gereklimi değil sadece el çabukluğu(skilleri dağınık dizmesse onada gerek kalmaz ama..
    itemleride saymış zaten bize sadece mal kibin izleyip konferans amigoları gibi alkışlamak kalıyo TBRK ler
  • olimpiada cok ezik varmıs.Çok ii itemlere sahip adamlar yok biraz ilerlesin item yapsınlar assasinler o ardreamın tozunu attırırlar.Diesde olsan seni 10 saniyede alırlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenpæce

Evet oyunun yeteneğe değilde iteme bağlı olduğunu bi kere daha görmüş oldukmu?
    magede yetenek gereklimi değil sadece el çabukluğu(skilleri dağınık dizmesse onada gerek kalmaz ama..
    itemleride saymış zaten bize sadece mal kibin izleyip konferans amigoları gibi alkışlamak kalıyo TBRK ler

Ya sonuçta oyunun yetenekle alakası kalmadıki.Eger yetenekli olan en iyi olsaydı eminim en iyi ben olurdum.
    Ama deil işte.
  • bana video çekmeyi öğretirsen 57 warrior vericem fraps tan cekiorum ama olmuo 30 sn cekio msn brkrvc@hot...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDz

olimpiada cok ezik varmıs.Çok ii itemlere sahip adamlar yok biraz ilerlesin item yapsınlar assasinler o ardreamın tozunu attırırlar.Diesde olsan seni 10 saniyede alırlar.

Keske diesde olsam.DD takardım be ozmn.Asıl oyle olsa daha iyi olurdum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Koxpakarşıelele

quote:

Ya sonuçta oyunun yetenekle alakası kalmadıki.Eger yetenekli olan en iyi olsaydı eminim en iyi ben olurdum.
    Ama deil işte.

Bence fazla uçma tamam charın fena değil ama +7 chitin setli dual +7 md li 55+ bi asas la 1vs1 yapamassın tek bi yolla yenebilirsin o adam combodan falan anlamıyosa üstündekiler de mp olduğu sürece şansın yok ben de mage sahibiyim o yüzden fazla uçmayalım ayrıca 1 mage hiçbir zaman tek başına birşey yapamaz 60+ olup cz de pusu yaptın mı işte kran np yi alırsın

• quote:

Orjinalden alıntı: J a C K a L

quote:

Orjinalden alıntı: Koxpakarşıelele

quote:

Ama deil işte.

Bence fazla uçma tamam charın fena değil ama +7 chitin setli dual +7 md li 55+ bi asas la 1vs1 yapamassın tek bi yolla yenebilirsin o adam combodan falan anlamıyosa üstündekiler de mp olduğu sürece şansın yok ben de mage sahibiyim o yüzden fazla uçmayalım ayrıca 1 mage hiçbir zaman tek başına birşey yapamaz 60+ olup cz de pusu yaptın mı işte kran np yi alırsın

Ya 1 v 1 lerde +8 healt bonus set giyiyorum ve healt takılar takıyorum bu 1. Hic bir +7 dual md +7 chitin set +55 60- assas beni kesemez.Ya konusmayalım bana saat we gun werin istediginizle kapışıyım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.