Şimdi Ara

BUY<< +7 QUEST BOWLU ARCHERY! (MANES)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

başlıkta belirttiğim gibi manes serverında +7 quest bowlu itemli ya da itemsiz KARUS archery alınacaktır. alışveriş aracı site üzerinden ya da anlaşılan şekilde (havale/yüz yüze) yöntemlerinden biriyle yapılabilir.

ilgilenen arkadaşlar iletişim kurabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISherpa -- 14 Şubat 2017; 12:34:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

merhaba. dostum kesinlikle hesap almanı önermiyorum ticket atarak hesabım çalındı diyip geri alma olasılığı çok yüksek. ringde karakter alabilirsin questleri görev halinde olan

merhaba
    sizin dediğiniz steamde oluyor ancak uskoda öyle bir durum söz konusu değil hocam. ics siz giriş yok zaten maneste. duyarlılığınız için teşekkür ederim.
  • Maneste 74lv 7 quest bowlu human okcu var elimde dusunursen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

Maneste 74lv 7 quest bowlu human okcu var elimde dusunursen

bana karus lazım hocam konuyu düzelteyim hemen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

merhaba. dostum kesinlikle hesap almanı önermiyorum ticket atarak hesabım çalındı diyip geri alma olasılığı çok yüksek. ringde karakter alabilirsin questleri görev halinde olan

merhaba
    sizin dediğiniz steamde oluyor ancak uskoda öyle bir durum söz konusu değil hocam. ics siz giriş yok zaten maneste. duyarlılığınız için teşekkür ederim.

hocam güzel bir ticketle geri alamayacağınız hesap yok emin olun :) siz bilirsiniz yinede

usko için daha önce böyle bişey yaşadınız galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

merhaba

cash/pre alırken verdiğin kart bilgilerini, işlem saatini vs vererek hesabı geri alabiliyorsun.
  • Karus okcu var maneste. 80 lvl 70 80 skiller açık. Quest reb 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.