Şimdi Ara

BÜTÜN YILBAŞI PATCHİ İLE İLGİLİ KONULARI BURDA TARTISALIM(DAHA TEMİZ Bİ FORUM İÇİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bana düşenler totomic spear(+6bastım) warriror shell helmet elixir(+7bastım) priest impact ya sizlere?

• daha giremedim zaten çok lag varmış gece 12 de girer biraz bakarım
    priestime +7 chitin set dizerim bu event sayesinde eğer biraz daha param olursa dd alırım nasıl bir monster çok merak ediyorum resmini koyarsanız sevinirim
  • Anlamadım nerden düştü bu itemler?
  • Yılbaşı ağaçları

Seneyede noel baba koyar bunlar
  • http://img178.imageshack.us/img178/3351/agacay1.jpg bu ağaçlardan düşüyor 3 farklı item düşüyor aslında bu 3 itemden birinden 5 birinden 5 diğeriden 1 tane alıp skill değiştirmenin yanındaki manager billbor a götürüyorsun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_666

http://img178.imageshack.us/img178/3351/agacay1.jpg bu ağaçlardan düşüyor 3 farklı item düşüyor aslında bu 3 itemden birinden 5 birinden 5 diğeriden 1 tane alıp skill değiştirmenin yanındaki manager billbor a götürüyorsun....

hmm tamam
  • valla ben 3 tane cıkardım
    tanesini 7 m den sattım
  • arkadaşta christmas present diye bişe wrdı. onu kırdırmak için ne yapmak gerekio?
  • evet sadece marodonda değil Emc ve Lc de de var
     BÜTÜN YILBAŞI PATCHİ İLE İLGİLİ KONULARI BURDA TARTISALIM(DAHA TEMİZ Bİ FORUM İÇİN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 20 Aralık 2006; 19:23:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

evet sadece marodonda değil Emc ve Lc de de var

Bunları keserken en iyi taktik bir sc alıp dalıcaksın daha seri vuruyo hem 400k verip 100m alıyorsun
  • totoya +6 nası bastın??
  • up.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.