Şimdi Ara

Bütün suç erkeklerdeymiymiş bakalım ? Kız üyelerimiz beklenmektedir

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
65
Cevap
0
Favori
2.761
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bütün suç erkeklerdeymiymiş bakalım ? Kız üyelerimiz beklenmektedir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    778 Mesaj
    kardeşim kızlara böyle şeyler yazmayacaksın beklediklerini bilsen de yazma,tecrübeyle sabit ama helal olsun büyük cesaret göstermişsin
    |
    |
    |
    herkes alfa erkek modunda forumda anasını satayım.siz öyleyseniz forumda hergün kız konusu açanlar kim ? genç arkadaş belliki tecrübesiz bu kadar yükleneceğinize yanlışını gösterinde bir daha aynı hatayı yapmasın.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Romantik nasil olunur bide sizden alalim ? Atila ilhan gibi siirmi okuyalim ? Ne biliyosun benim o kiza disarda baska incelikler yapmadigimi. Hayir mesajimdan sulandigimi tespit ediyorsunda ben bu kiza disarda nasil davrandim nasil ilgi gosterdim biliyomusun ? Yok. O zaman iyi forumlar.. gelmis bana romantikligi ogretiyo

senin gibilerine romantiklik dersi veririm de eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek olacağı için boş olur
    sen yine odun olmaya devam edeceksin yani o yüzden boşuna çaba harcayamam.Kıza yanıyorum diyor dizinin dibinden ayrılmam diyor ve buna romantiklik diyor
    sonrasında kız niye böyle yaptı diyor sen yukardaki mesajımı tekrar oku neden yaptığını anlarsın Dışarda da nasıl davrandığın ve kızın yalakası olduğun mesajlarından apaçık ortada bunu tahmin etmeye gerek yok belli zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYEREG -- 7 Mayıs 2014; 15:51:50 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,217
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.