Şimdi Ara

Bütün SGK'lı çalışanlara aşılama başlıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün SGK'lı çalışanlara aşılama başlıyor!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter adresinden SGK'ya kayıtlı tüm çalışanlar için aşı randevusu alma çağrısında bulundu. Daha yakın zamanda aşılanmada büyük bir hız kaydedileceğinin açıklamasını yapan Sağlık Bakanlığı bugün de günlük aşılamada zirve rakamı görmüştü. Koca'nın dün söylediklerine göre de haziran sonuna kadar aşılama 20'li yaşlara kadar inecek. 

Ayrıca Bkz.Türkiye'de günlük aşılama sayısında zirve görüldü

• "Senin elektrikli araba sevmen nasıl beni ilgilendirmiyorsa" En azından gidip yeni model benzinli bir araba tanıtıldığında gidip ben bunu almam elektrikli araba alacağım demiyorum yorum altına. Siz aşı karşıtlarının hastalıklı bir düşünce ve kıyaslama yapısı var neyse engelliyorum seni uğraşamayacağım...

Zorunlu olmaktan kastınız nedir? Jandarmanın kolunuza girip sağlık birimine teslim etmesi mi?

Yahu toplumsal aşı bağışıklığını düşüren negatif propagandalar nedeniyle ortamdan bu mikrobu silmek mümkün olamıyor. Hala kararınızda sabitseniz, kendiniz lütfen toplumumuzdan izole edin ve kendi mikrobunuzla yaşayıp gidin.

Umarım kendini tatmin etmeye çalışan, aşı randevusu alıp aşının çöpe gitmesine neden olan ruh hastalarından değilsinizdir.
    Tamam sana sorarım bundan sonra hangi haberi okuyup okumayacağımı Burası paylaşım forumu, herkes kendi yorumunu belirtmekte özgür. Seni ilgilendirmiyorsa bana cevap yazmazsın, isteyen istediği gibi yorumunu yapar. Senin elektrikli araba sevmen nasıl beni ilgilendirmiyorsa benimde aşı olup olmamam seni ilgilendirmez. Hadi işine.
    Bu düşünceleri ifade ederken toplumun çoğu aşı olup bağılıklık kazanacak ve o sayede siz de korunacaksınız. Bilimsel gerçekliği olmayan komplo teoriler burada yazıp insanların aklını karıştırmaya gerek yok bence. Aşı olup olmamak zaten sizin kararınız şimdilik kimse karışamaz ama seyahati unutun.
  • Enabız 1 saattir cokmuş durumda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben oldum bile. Akşam 20:30 gibi randevuları açmışlar, yarım saat sonra aşımı oldum. 💪

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amanhem -- 14 Haziran 2021; 22:35:56 >
  • Umarım tum vatandaşlara çıkar cunku ülkenin yarısından çoğu işsiz sigortası olmayan insan dolu.

• Aktif çalışıyor olmak gerekiyor mu
    Edit: gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 14 Haziran 2021; 23:55:14 >
  • Zorunlu olana kadar olmayı düşünmüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    E devlet üstünde sgk kaydı yeterli olur sanırım.

• Bunların yapacağı iş bu kadar olur. işleri güçleri şov. yapsana şunu bir hafta içerisinde yaş aralıklarına böl sistemin kilitlenmesin. bu kadar milletin hucum edeceği belli. şimdi normalde de aşı sırası gelen girip sisteme sıra mıra alamıyor.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Aynen aktif çalışma şartı var sanırım, 4000gün primim var 2 ay önce işten çıkarıldık pandemi haltına, 100gün primi olan oluyo şuan bize yok şaka gibi sistem.

• quote:

Orijinalden alıntı: skynex

Aynen aktif çalışma şartı var sanırım, 4000gün primim var 2 ay önce işten çıkarıldık pandemi haltına, 100gün primi olan oluyo şuan bize yok şaka gibi sistem.

Prim günü ile ilgisi ne hocam olayın, tazminat mı bu afedersin ödül mü ya da, çalışan kişilerin çevresine bulaştırarak yayılmanın önüne geçmek amaçlı öncelik çalışanlara veriliyor işte. 4000 gün prim ile 100 gün prim olayını karşılaştırman biraz abes olmuş.

• srondad kullanıcısına yanıt
    Hocam işleri güçleri show saçma sapan bir sisteme çevirdiler olayı, tamam prim konusunda haklısın lakin çıldırmamak elde değil, senelerce çalış bu hastalık yüzünden işten çıkarıl , düzgün iş bulama ve ekmeğin için serbest çalış sonra desinki ssk sı olmayana yok, kaç milyon ssk sız insan var bu ülkede, ne çalışana emek verene sahip çıkıldı ne başka bişey, yaş gelsin diye bekliyorduk bide bunu çıkardılar şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: skynex

Hocam işleri güçleri show saçma sapan bir sisteme çevirdiler olayı, tamam prim konusunda haklısın lakin çıldırmamak elde değil, senelerce çalış bu hastalık yüzünden işten çıkarıl , düzgün iş bulama ve ekmeğin için serbest çalış sonra desinki ssk sı olmayana yok, kaç milyon ssk sız insan var bu ülkede, ne çalışana emek verene sahip çıkıldı ne başka bişey, yaş gelsin diye bekliyorduk bide bunu çıkardılar şimdi.

bu konuda sonuna kadar haklısın ona diyecek lafım yok.

• Uykuusuz kullanıcısına yanıt
    Bize ne?

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Sen kimsin hayırdır? Kendi fikrimi mi beyan edemicem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uykuusuz

Sen kimsin hayırdır? Kendi fikrimi mi beyan edemicem?

Ben de kendi fikrimi beyan ettim? Şahsen 1 gram umrumda değil aşı olup olmaman, bunu buraya yazıp ne anlıyorsunuz bunu da çözemedim? Madem aşı olmayacaksın neden okuma zahmetinde bulunuyorsun o zaman? Haberi okuma gitsin ayrıca değersiz görüşünde kimsenin umrunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikliarabasever -- 15 Haziran 2021; 0:9:9 >
  • Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Tamam sana sorarım bundan sonra hangi haberi okuyup okumayacağımı Burası paylaşım forumu, herkes kendi yorumunu belirtmekte özgür. Seni ilgilendirmiyorsa bana cevap yazmazsın, isteyen istediği gibi yorumunu yapar. Senin elektrikli araba sevmen nasıl beni ilgilendirmiyorsa benimde aşı olup olmamam seni ilgilendirmez. Hadi işine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uykuusuz

"Senin elektrikli araba sevmen nasıl beni ilgilendirmiyorsa" En azından gidip yeni model benzinli bir araba tanıtıldığında gidip ben bunu almam elektrikli araba alacağım demiyorum yorum altına. Siz aşı karşıtlarının hastalıklı bir düşünce ve kıyaslama yapısı var neyse engelliyorum seni uğraşamayacağım...

• Yapacakların işin içine... Akp li olanlara öncelik verdiler sırada sağlık çalışanlarından tutun, gıda sektörüne kadar acil aşılanması gerekenler vardı onlara vermediler.

Şimdi Sgk'lı, bağkur'lu, işsiz diye ayırıyorlar. İşsiz kimin işsizi ?

şimdide sistemler çoktü. Şaşırdık mı ?

• Hala aşı hakkı yoktur diyor. Meslek kodu işçi olarak mı görünmek zorunda?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.