Şimdi Ara

Bütün sene tyt feni ihmal ettim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 10-11 net bana yetiyor geçen sene 8 net yapmıştım

Biyolojim ve kimyam biraz var fizikten korkuyorum. Hadi hayırlısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 21 Haziran 2021; 20:5:34 >

|
    |
  • Aboo bu ben galiba gecen sene 16-2 geldi diye hiç bakmadim ins sinavda bisiler yemem +14 gelmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kaç k dan mezunsun knk

• 30'lu fizik deneme alıp çözebilirsin hocam. 210 soru max 3 saatte biter bir de yanlışları tekrar edersin mis.

• Bende tamamen ihmal ettim. Bu hafta tüm tyt feni bitirmeye çalışıyorum. Sizede tavsiyem oturup tek tek konu dinlemeyin o kadar vakit yok. Full tekrar videolarını 2x hızda bitirip deneme çözmeye çalışın. Artık olduğu kadar

• lebronlatif l kullanıcısına yanıt

şu an ben de böyle yapmaya çalışıyorum hangi tekrar videolarını izliyorsun

• Bugün benim hocamdan görkem şahinin videosunu izledim deneme çözdüm. Kesinlikle öneririm toplam 4 saat 2xle 2 saatte bitirir deneme çözersin. Biyoloji içinde kampüsten izlicem. Fiziği nerden izlicem bilmiyorum kampüste var ama hocası çok hoşuma gitmiyo.

teşekkürler biyoloji için 'senin biyolojin' kanalının tekrarını izlemeyi düşünüyordum. nasıldır bir fikrin var mı? videoda meb kitabını kullandığı için hoşuma gitti

• Valla hiç görmemiştim. Yarın bakıcam onada güzele benziyo. Fizik için önerin varmı

• Hocam bende hiç çalışmadım ama bu ayin başı apotemi nin tyt fen bilimleri konu ozetlisini aldım su an 15 14 bazen daha da iyi geliyor özellikle biyo ve kimya video falam zaman kaybı bence

hocam tonguç dışında göremedim anlatan

• 150

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.