Şimdi Ara

Bütün okulda herkes bana bakıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Derste neredeyse tüm sorulari cevapladim. Tüm amfi bana bakıyor şu an. Müthiş bir ego tatmini yaşıyorum. Ders çalışmak harika bir sey.

Bazıları dik dik bazıları hayran hayran bakıyor. Çok garip bir his. Utandım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-53BC988BB -- 16 Eylül 2019; 16:50:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendini kandıran adam

değilsin inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hoca seni kandırıyor.

• ben de bir keresinde hocam yanlış yaptınız demiştim sonra hoca hayır yapmadım demişti hocaya açıklamıştım yanlışını hoca da demişti ki hayır sen yanlış biliyorsun ben de tekrar hayır hocam diyip tekrar açıkladım sonra öğrenci geldi o açıkladı falan sonra oturdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

ben de bir keresinde hocam yanlış yaptınız demiştim sonra hoca hayır yapmadım demişti hocaya açıklamıştım yanlışını hoca da demişti ki hayır sen yanlış biliyorsun ben de tekrar hayır hocam diyip tekrar açıkladım sonra öğrenci geldi o açıkladı falan sonra oturdum
    Hocam playlistimiz nerede kaldı?

@sürekli kandırılan adam

Bunu ben de yapıyorum çok zevkli ama en önde oturduğum için göremiyorum bana bakıp bakmadıklarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Hocam playlistimiz nerede kaldı?

@sürekli kandırılan adam

Bunu ben de yapıyorum çok zevkli ama en önde oturduğum için göremiyorum bana bakıp bakmadıklarını.

Alıntıları Göster
    ulan sizin yüzünüzden ne uğraştım... 5 saattir uğraşıyorum. 3 saat müzik arşivimi gezdim, klasörler kategoriler oluşturdum, sonra düzgün bir mix yapabilmek için kategorileri tekrar kategoriledim en son kafayı yedim. şu an bir şeyler yapıyorum hala sırf inadımdan. yarım saat-bir saate gönderirim çıkanı da beğenmeyeceksiniz muhtemelen. yaklaşık 10-15 dakika bir şey olacak galiba. ulan o kadar da uğraştım gerçekten beceremedim. bu mix işi harbiden zormuş. girişler, çıkışlar, uyumluluk vs. neyse atarım birazdan dediğim gibi ama beğenmeyeceksin xd

edit: bir de her şeyi elektroniğe indirdim. birçok farklı tarzdan bir mix yapacaktım da dediğim gibi kafayı yedim en son

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 16 Eylül 2019; 17:26:1 >

• quote:

ulan sizin yüzünüzden ne uğraştım... 5 saattir uğraşıyorum. 3 saat müzik arşivimi gezdim, klasörler kategoriler oluşturdum, sonra düzgün bir mix yapabilmek için kategorileri tekrar kategoriledim en son kafayı yedim. şu an bir şeyler yapıyorum hala sırf inadımdan. yarım saat-bir saate gönderirim çıkanı da beğenmeyeceksiniz muhtemelen. yaklaşık 10-15 dakika bir şey olacak galiba. ulan o kadar da uğraştım gerçekten beceremedim. bu mix işi harbiden zormuş. girişler, çıkışlar, uyumluluk vs. neyse atarım birazdan dediğim gibi ama beğenmeyeceksin xd

edit: bir de her şeyi elektroniğe indirdim. birçok farklı tarzdan bir mix yapacaktım da dediğim gibi kafayı yedim en son

Alıntıları Göster
    Hocam 15 dk ne? Benim yol 30 dk sürüyor sadece gidiş. 1 günde aynı listeyi 4 kere mi dinlicem?

• Dj misin?

• quote:

Hocam 15 dk ne? Benim yol 30 dk sürüyor sadece gidiş. 1 günde aynı listeyi 4 kere mi dinlicem?

Alıntıları Göster
    kolaysa gel kendin yap side kicki yiyeceksin ha
  • quote:

kolaysa gel kendin yap side kicki yiyeceksin ha

Alıntıları Göster
    Hocam 15 dk ne gözünü seviyim 3 dk dan 5 parça eder.

• quote:

Alıntıları Göster
    şimdi birleştirip foto eklecem bitmiş olacak bakalım güzel olmuşsa sen de beğenirsen belki başla tür için yine yaparım yarın
  • quote:

Alıntıları Göster
    Rap dinliyorsan sana 3 tane efsane parça vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Rap dinliyorsan sana 3 tane efsane parça vereyim.

Alıntıları Göster
    Ney hocam o 3 parça

• quote:

Ney hocam o 3 parça

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=-4kBSEuoO8g
    https://www.youtube.com/watch?v=6vYnas6q3Sg
    https://www.youtube.com/watch?v=15xzaD76fy4||

beğenirsen msj at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 16 Eylül 2019; 17:50:13 >

• Merhaba,

Em onları.

İyi günler.
    Saygımlarımla
    Hmmm_Ok
    Dh konudışı yazarı/Dh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=-4kBSEuoO8g
    https://www.youtube.com/watch?v=6vYnas6q3Sg
    https://www.youtube.com/watch?v=15xzaD76fy4||

beğenirsen msj at

Alıntıları Göster
    Bilgisayar a geçince bakayım hocam

• quote:

Bilgisayar a geçince bakayım hocam

Alıntıları Göster
    tmm hocam.
  • quote:

tmm hocam.

Alıntıları Göster
    Beğendim hocam cidden, iyi olmasını beklemiyordum. Spotify playlistin var mı bu tarz güzel? Varsa yolla.

İlk şarkı ayrı hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5993D5759 -- 16 Eylül 2019; 18:33:36 >
  • quote:

Beğendim hocam cidden, iyi olmasını beklemiyordum. Spotify playlistin var mı bu tarz güzel? Varsa yolla.

İlk şarkı ayrı hoşuma gitti.

Alıntıları Göster
    hocam ben spofity ile uğraşmıyorum hepsini pc me indirip dinliyorum daha bir çok güzel rap var. atayım istiyorsanız özelden.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.