Şimdi Ara

bütün koxpcuları kutluorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

YAŞASIN KÖTÜLÜK HAHAHAHAAA

• quote:

Orjinalden alıntı: DieForYouu

koxp acıpda pk yaparsanız mutlaka banlanırsınız onu söliyim size,kızıpda charlarınızı tehlikeye atmayın 60 lvl adam 1 ay koxp açar banlanmaz ama 65+ adamlar genelde bir kaç saate kalmaz ban yiyo uyarmadı demeyin,en temizi bir süre ex peşinde koşmak..

neden ben hiç rastlamıorum cz nin her yeri koxp fakat banlanan yok
  • bide o kadar önlem aldılar koxp için
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

bide o kadar önlem aldılar koxp için

almasalardı daha iyiydi eskiden cz de koxp yoktu bukadar (neredeyse hiç) bir önlem aldılar cz koxp doldu zhauha k2 nin alacağı önlem bu kadar olur
  • koxpu kıran kırıyor ama daha önceki beleş koxp versiyonlarında exbilgide cz koxp yayınlanmazken yönetimden biri k.o da yeni patch istediğini söyliyerek beleş cz koxpuda o foruma koymuştu bu kadar çogalmasının sebebi o forum bir tepkinizi olucaksa burada değilde o forumda dile getirin + o forumdanda kaldırmışlar tepki büyük oldu galiba ama şu an bi patch gelse o forumunda cz koxp tekrar yayınlanmayacağına eminim bu kadar gereksiz adamda olmaz tek bir patch e bakar bu cz koxp kullananların büyük oranının bu koxp u kullanmasına mani olmaya
  • "millet koxp kuruyo ben de kuracam" demek bence oyunun en büyük ezikliğidir başka da bişey değildir..
  • Yau virüs gibim bişi zamanla bizede bulaşacakmı acaba
  • millet exp bug ı bilen varsa yazsın yaw
    bi de 3 lü 5li 8li 10 lu ok atmayıda unutmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaffetPasa

"millet koxp kuruyo ben de kuracam" demek bence oyunun en büyük ezikliğidir başka da bişey değildir..

ii sen koxp kurma adamalr 2 kişi gelio townun kapısna dısarı cıkılmıo en son talia(arrow defans) aldım o da bi işe yaramadı

senin ya lvlin eziq ardream yada czye giremion yada oyunla alakan yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: cofusion

saolun beyler oyun oynanmaz bi hale geldi artık czde ardreamde koxp olmayan bi adam sadece np dağıtmaya gidio en eziqi bile 5li ok ile kesio artık bende bırakıorum....... psychosexy ile oynamayı 1462ye kadar düşünmüorum yeni char actım koxpsuda buldum hem lvlde hem npde acıcam koxpsu umrumda deil belki su forumda en antikoxpcuydum ama dün bardak tastı nese herkes ii oyunlar

lvl:1 biraz evvel actım
    nick:psychosexy2
    jop:KOXPER

sende katıl bari,zaten bugün koxperlere ateş püskürüyorum,onlar yüzünden ardream yapmiyorum artik,48 bufferi kasyim dedim,aposa 960 buffla almiyorlar,tek başıma görev yapıp lvl atlarim dedim heryerde koxper,80 tane kopek ks yaparak 2 saatte kestim sw siz,şimdi de artik sadece ticaret yapiyorum,öldürdünüz oyunu ya,ne desem azdır...işallah hepsi banlanır,soyulur ve emeğim boşa gitti diye ağlar,pre parasını da alsınlar onlardan

• quote:

Orjinalden alıntı: HloveJ

quote:

Orjinalden alıntı: faruktokan78

kankaaaaaaaaaaa

Özürlü müsün ?

Soru mu bu ?

eskiden ne güzeldi cz koxp yoktu en azından cz de rahat ediyoduk şimdi içine edildi iyce

• quote:

Orjinalden alıntı: eri

quote:

Orjinalden alıntı: cofusion

saolun beyler oyun oynanmaz bi hale geldi artık czde ardreamde koxp olmayan bi adam sadece np dağıtmaya gidio en eziqi bile 5li ok ile kesio artık bende bırakıorum....... psychosexy ile oynamayı 1462ye kadar düşünmüorum yeni char actım koxpsuda buldum hem lvlde hem npde acıcam koxpsu umrumda deil belki su forumda en antikoxpcuydum ama dün bardak tastı nese herkes ii oyunlar

lvl:1 biraz evvel actım
    nick:psychosexy2
    jop:KOXPER

sende katıl bari,zaten bugün koxperlere ateş püskürüyorum,onlar yüzünden ardream yapmiyorum artik,48 bufferi kasyim dedim,aposa 960 buffla almiyorlar,tek başıma görev yapıp lvl atlarim dedim heryerde koxper,80 tane kopek ks yaparak 2 saatte kestim sw siz,şimdi de artik sadece ticaret yapiyorum,öldürdünüz oyunu ya,ne desem azdır...işallah hepsi banlanır,soyulur ve emeğim boşa gitti diye ağlar,pre parasını da alsınlar onlardan

koxpsun cıktığı ilk günden beri karsıydım dün bardak doldu adamlar ardreamde 3 kişi gezio 3 koxpcu ben nasıl dayanıım onlara?????????????

ben asıl charımı bıraktım 1462ye kadar yeni actım onu kasıom ama 55 olduğu an ardreamdayım koxpla keyifli oyunlar

• quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

ben size teşekkür ederim kutlamalarınızdan dolayı madem antikoxpçusunuz gidin troll warrior golem çekin....
    lafla antikoxper olunmuyo....
    buyrun patos a istediğiniz gibi beni goleme çekin yinede s***imde değil,
    çok lwllı çarları hacklenmeyip bana koxpu savunmayın....
    oyunun içine edenlerse koxperlardan parti dileyenlerdir....
    bükemediğiniz eli ...............................................

+1 Kim tutar seni
    Bukemedigin Eli öpüceksin

• k2 ıp ban atçakmış sorarım ;
    1)30 gün ban atamayan özürlü bir şirket bunu beceremez,
    2)internet kafeler nolcak?
    2) ye cevap verin bakayım adam koxpu açmış k2 ip ban atmış diyelim böyle birşey olsa internet cafe ler batar,
    bence boş heveslere kapılmayın ....
  • bütün koxp cileri ..................
  • quote:

Orjinalden alıntı: ~VeNoM~

quote:

Orjinalden alıntı: slK_200

benım anlamadıgım andream da bile kafaları işaretli elemanlar var dün gene bı bakim dedim cz ye adam hala kosper düşünün 1 aydır cz de kops la np kasıyo dıyorum sabaha karşı girim yine aynı isimler kırk yıllık asasıanım archer oldu bunun yuzunden md lerle ok atıyorum artık bizi bu hallere sokanlara lanet olsun ayrıca bu kops u sadece rogue ler kullanmıyo bunu bılın 70+ magesınden warrıoru herkes kullanıyor stafla adam beni fena dövdü durdugu yerde neyse kullanın kardeşim bende kullanıyorum 15 gündür de cz ye cıkmıyorum sadece kasıyorum 3 günde %20 kasdım bugün dikkatimi çekti charı açtıgım tarıhe baktım 04.04.2003 yuh be 65 lvl charım var en yuksek ......

Aynen benim yaşadıklarımı yaşamışsın savaşa gittim herif lvl 70 görev itemi olan alevli shard ile ok atarak kesiyo beni ulan 70 lvl olmuşsun bari np yi adam gibi kas bu kadarıda olmaz. Artık oyuna girerken non pre yazısı değil non-Koxp yazısı çıkıyor koxp yoksa girmeyin daha iyi adamı deli ederler. Bende açtım koxp artık kasabildiğim kadar kasıcam sonra satarım charı yeter artık

• artık kospcularda 2 ayrıldı pk kospcuları ex kospcuları
  • valla bende bunaldım koxptan gittim troll warior flame rock felan çektim ama nereye kadar dayanamadım bükemediğin eli öpüceksin bende bayadır koxpla kasıyom priestimede archerımada full koxp açık bu oyun artıq koxpcuların savaşı oldu şovalye savaşı değil KOXPER SAVAŞI
  • valla ya oyunun cıvığı çıktıııı nokta :)
  • yaw gm de hiç active değil 1-2 ayda bir girio oyuna :>
    heleki patohs un maradonu arkadaşı kasayım dedim wormlarda bile koxp a. ben o gm yerinde olsam maradona toplu ban atardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞEHİTLER ÖLMEZZ -- 10 Kasım 2006; 14:40:55 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.