Şimdi Ara

bütün koxpcuları kutluorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
42
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> bütün koxpcuları kutluorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    553 Mesaj
    saolun beyler oyun oynanmaz bi hale geldi artık czde ardreamde koxp olmayan bi adam sadece np dağıtmaya gidio en eziqi bile 5li ok ile kesio artık bende bırakıorum....... psychosexy ile oynamayı 1462ye kadar düşünmüorum yeni char actım koxpsuda buldum hem lvlde hem npde acıcam koxpsu umrumda deil belki su forumda en antikoxpcuydum ama dün bardak tastı nese herkes ii oyunlar

lvl:1 biraz evvel actım
    nick:psychosexy2
    jop:KOXPER

|
    |
    Lvl:77 (Satıldı)
  • Yüzbaşı
    553 Mesaj
    sürekli bug yapıp bende her lvlimde resim koycam.... bi adam var bu forumda utanmadan aldıı lvlleri gösteriyo en son72 olmuştu
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |

• Çavuş
    80 Mesaj
    Valla ben direnişe gucum yettigince devam ediyorum...
    Bırakın kosp kullanmak partylere bile girmemek için elimden geldigince özen gösteriyordum...

Benimde canıma tak etti ve 62 lvl den sonra ilk defa bir yaratık ( TW) cekerek 10-12 tane kosper yatırdım .

Devammmm ....

Doslukla
    |
    |
    koxp acıpda pk yaparsanız mutlaka banlanırsınız onu söliyim size,kızıpda charlarınızı tehlikeye atmayın 60 lvl adam 1 ay koxp açar banlanmaz ama 65+ adamlar genelde bir kaç saate kalmaz ban yiyo uyarmadı demeyin,en temizi bir süre ex peşinde koşmak..
    |
    |

Oyunun içine ettiğiniz için hepinize teşekkürler..

Bunlara izin verdiği için K2'ye teşekkürler..

*** NO PREMIUM IN NOVEMBER ***
    |
    |
    lafla antikoxper olunmuyo....
    buyrun patos a istediğiniz gibi beni goleme çekin yinede s***imde değil,
    çok lwllı çarları hacklenmeyip bana koxpu savunmayın....
    oyunun içine edenlerse koxperlardan parti dileyenlerdir....
    bükemediğiniz eli ...............................................
    |
    |
    benım anlamadıgım andream da bile kafaları işaretli elemanlar var dün gene bı bakim dedim cz ye adam hala kosper düşünün 1 aydır cz de kops la np kasıyo dıyorum sabaha karşı girim yine aynı isimler kırk yıllık asasıanım archer oldu bunun yuzunden md lerle ok atıyorum artık bizi bu hallere sokanlara lanet olsun ayrıca bu kops u sadece rogue ler kullanmıyo bunu bılın 70+ magesınden warrıoru herkes kullanıyor stafla adam beni fena dövdü durdugu yerde neyse kullanın kardeşim bende kullanıyorum 15 gündür de cz ye cıkmıyorum sadece kasıyorum 3 günde %20 kasdım bugün dikkatimi çekti charı açtıgım tarıhe baktım 04.04.2003 yuh be 65 lvl charım var en yuksek ......
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: slK_200

benım anlamadıgım andream da bile kafaları işaretli elemanlar var dün gene bı bakim dedim cz ye adam hala kosper düşünün 1 aydır cz de kops la np kasıyo dıyorum sabaha karşı girim yine aynı isimler kırk yıllık asasıanım archer oldu bunun yuzunden md lerle ok atıyorum artık bizi bu hallere sokanlara lanet olsun ayrıca bu kops u sadece rogue ler kullanmıyo bunu bılın 70+ magesınden warrıoru herkes kullanıyor stafla adam beni fena dövdü durdugu yerde neyse kullanın kardeşim bende kullanıyorum 15 gündür de cz ye cıkmıyorum sadece kasıyorum 3 günde %20 kasdım bugün dikkatimi çekti charı açtıgım tarıhe baktım 04.04.2003 yuh be 65 lvl charım var en yuksek ......

+1907
    |
    |
  • Binbaşı
    1398 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: slK_200

Aynen benim yaşadıklarımı yaşamışsın savaşa gittim herif lvl 70 görev itemi olan alevli shard ile ok atarak kesiyo beni ulan 70 lvl olmuşsun bari np yi adam gibi kas bu kadarıda olmaz. Artık oyuna girerken non pre yazısı değil non-Koxp yazısı çıkıyor koxp yoksa girmeyin daha iyi adamı deli ederler. Bende açtım koxp artık kasabildiğim kadar kasıcam sonra satarım charı yeter artık
    |
    |

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    BIRDE BENIM MUTEVAZİ BİR NP VARDI 58K BU 37500 E DÜŞTÜ
    klavye monıtor Allahtan saglam dayandılar bana açtım kopsu kuntun dan tearsı karşıma kim geldıyse daldım hepsıne bana mektup atıyo senden beklemezdım dıye utanmıyormusun bu ıtemın le charın la kops kullanmaya
    BENDE SANA SORUYORUM
    arkanıza kosperları alıp bizleri önunuze katmaya utanmıyormusunuz onları partilerınıze almaya onlara dalanlara dalmaya onları heallemeye bir kosper bufu yoksa birşey yapamaz siz prıestler onlara buf vermeye uatnmıyormusunuz
    aynen cevabım budur artık cz dıye savas dıye bır yer yok
    kimse kusura bakmasın girmeyin kardeşim cz ye ben artık girmiyorum kafam rahat yesin millet birbirini
    |
    |
    |
    |
    bu kez pek bir afili yalnızlık
    ağlayan bir kadın kadar düşman
    tuzaklar kurmuş üstelik
    bırakmıyor acıtmadan
  • Yüzbaşı
    553 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: illBeBack

Beyler bir habere göre K2 artık ip ban atacakmış yani koxpla banlanırsan evde ip ban yersin

komik bence.. işini şimdiye kadar yapmadı dahada yapmaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    kankaaaaaaaaaaa
    |
    |

• Binbaşı
    1398 Mesaj
    quote:

Beyler bir habere göre K2 artık ip ban atacakmış yani koxpla banlanırsan evde ip ban yersin

o dediğin haber çıkalı 1 hafta oluyor 1 haftada 1 gün banladılar gerisi gelmedi zaten 30 gün ban atamayan adamın ip ban atması saçma.K2 bıraktı oyunu kendi haline
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: ~VeNoM~

quote:

o dediğin haber çıkalı 1 hafta oluyor 1 haftada 1 gün banladılar gerisi gelmedi zaten 30 gün ban atamayan adamın ip ban atması saçma.K2 bıraktı oyunu kendi haline

big patch gelecek diordu Saphyr ama beqlioz hala
    |
    |
    bu kez pek bir afili yalnızlık
    ağlayan bir kadın kadar düşman
    tuzaklar kurmuş üstelik
    bırakmıyor acıtmadan

• Onbaşı
    24 Mesaj
    1461 pach pls
    |
    |
  • Yarbay
    3026 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: faruktokan78

kankaaaaaaaaaaa

Özürlü müsün ?
    |
    |

• Yarbay
    2112 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: NihiList KeLebeK

Ben de kutluyorum bu oyun bilmez, ezik arkadaşları.. Hayır koxpsun zaten bir de town çekiyorsun malice yiyince, bu nasıl ezikliktir anlamıyorum ^^

Oyunun içine ettiğiniz için hepinize teşekkürler..

Bunlara izin verdiği için K2'ye teşekkürler..

*** NO PREMIUM IN NOVEMBER ***

Koxpa Hayır 10gun Kaldı Nihilist Unban

Ama Sadece CZde Hayır
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
kolayoto.com
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.