Şimdi Ara

Bütçeye uygun öneri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    teşekkürler fakat ikinci el düşünmüyorum

herkese önerisi için teşekkür ederim, üniversitede bir hocamın isteği üzerine sizlerden model önerilerini alıp kendisine ilettim bakalım aldığı bi ürün olursa inceler geri dönüş yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Quaresma19-03

http://www.hizlial.com/foto-kamera/dijital-fotograf-makineleri/fujifilm-finepix-av250-16-mp-3x-optik-zoom-2-7-lcd-dijital-foto-makinesi_03.003.4255.0095.htm

Böyle birşey düşünür müsünüz ?

Sanki bu cihazda megapiksel tuzağı var. optik zoom azmış bu arada. bilindik sitelerde pek satışı yok yeni bir ürün mü?

• 16 MP kompakt kamera sakın almayın! Şu aralar alacağınız kamera 10-12 MP'i geçmemeli. Zaten çektiğiniz fotoğrafları 2 MP ayarında kullanacaksınız, hele ki facebook üzerinde kalite 1 MP'e yaklaşmıyor bile!

Sözün özü megapiksel'e aldanmayın + çok zoom'lu cihazları mutlaka almanız gerekmiyorsa almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

16 MP kompakt kamera sakın almayın! Şu aralar alacağınız kamera 10-12 MP'i geçmemeli. Zaten çektiğiniz fotoğrafları 2 MP ayarında kullanacaksınız, hele ki facebook üzerinde kalite 1 MP'e yaklaşmıyor bile!

Sözün özü megapiksel'e aldanmayın + çok zoom'lu cihazları mutlaka almanız gerekmiyorsa almayın.

fotoğrafları sadece facebook üzerinde mi kullanıyoruz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

16 MP kompakt kamera sakın almayın! Şu aralar alacağınız kamera 10-12 MP'i geçmemeli. Zaten çektiğiniz fotoğrafları 2 MP ayarında kullanacaksınız, hele ki facebook üzerinde kalite 1 MP'e yaklaşmıyor bile!

çok zoom'lu cihazların ne gibi bir dezavantajı var?
  • Çok zoomlu cihazlarda daha fazla optik eleman kullanıldığından (kabaca ışık daha fazla mercekten geçtiğinden) görüntü kalitesi düşer. Zaten bu cihazlarda zoom yapınca görüntü kalitesi düşmemesi gerektiği halde düşer. Bu yüzden eğer çok kaliteli bir makine değilse bu cihazları almak pek mantıklı olmaz. (Fuji S200 EXR gibi istisnalar var)
  • olypus sz-20 nasıl full hd video 3d resim 16mp 12.5 x zoom 599 tl sizce nasıl makine yorumlarınızı beklıyorum

Bütçeye uygun öneri
  • Mumya 52, o makine beğenilmemiş yapılan incelemelerde. O kadar para vemeyin, yazık günah ucuz da değil.
  • biraz daha açarmısın neyi beğenilmemiş lens flan mı ?? birde değerlendirme sitesini yazarmısın şimdiden teşekkkürler
  • İnternette modeli aratın ve ingilizce review sitelerini biraz inceleyin, analayacaksınız
  • Selam arkadaşlar fotoğraf makinemi alalı baya bir foto çektim
    Gece çekimleri yarım ışık altında çekimleri auto modu foto edit etmesi, video çekimleri memnun etti beni tavsiye ederim. ayrıca muadil fuji makine geçti elime modelini tam yazamayacağım ama 150 euro ya almış arkadaş oda çok başarılı olympus fuji birde polaroid markalarından memnun olacağımdan emindim olympusu sectim boyutu da çok iyi ayrıca saygılar iyi forumlar dilerim.
  • F70 bakmanızı öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.