Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gecekondux6

Merhaba, kaliteli bir klavye almaya karar verdim ama merak etiğim bir şey var. Kablolu klavyeyi usb den aparat takarak kablosusu olarakta kullana bilirmiyim. Televizyonda da kullanmak istiyorumda. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Kablolu klavyeyi kablosuz olarak kullanamazsınız.
  • Arkadaşlar merhaba. Oyun amaçlı mouse ihtiyacım var.

Notebook kullanıyorum. Kablo karmaşası olsun istemiyorum. Kablosu içerisinde toplanabilen, kablosu kısa olan veya kablosuz mouse önerileriniz olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907FerKa

Arkadaşlar merhaba. Oyun amaçlı mouse ihtiyacım var.

Notebook kullanıyorum. Kablo karmaşası olsun istemiyorum. Kablosu içerisinde toplanabilen, kablosu kısa olan veya kablosuz mouse önerileriniz olabilir mi?

kabloyu ufak bir aparat yardımı ile birleştirebilirsiniz.

Mouse için de ilk sayfaya göz atabilirsiniz.
  • Tekrardan merhaba
    G403 sipariş ettim 3 gün içinde elimde olur o zaman burda yorumumu yaparım.Teşekkürler önerileriniz için
  • Corsair Sabre rgb 10000dpi mouse kullanan varmı? Gameekstrada 179tl indirime girmiş. Araştırdım razer deathadder sensörünü kullanıyor. Kullanan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

Corsair Sabre rgb 10000dpi mouse kullanan varmı? Gameekstrada 179tl indirime girmiş. Araştırdım razer deathadder sensörünü kullanıyor. Kullanan varmı.

Optik versiyonunu tavsiye ederim. F/P ürünü sayılır o fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Corsair Sabre rgb 10000dpi mouse kullanan varmı? Gameekstrada 179tl indirime girmiş. Araştırdım razer deathadder sensörünü kullanıyor. Kullanan varmı.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Aklımda Razer Deathadder Chroma - Logitech G402 - Corsair sabre optik var bu mouseler hangisi tavsiye ederseiniz. Tutuş şeklim palm grip genelde cs go - overwatch - league of legends oynarım. Razer deathadder chroma mağazadan değilde yurt dışından getirip sıfır uygun satanlardan almayı düşünüyordum. Gameekstrada indirimler gözüme çarptı hangisini tavsite edersiniz.

• Hocam g502 alicamda. G502'nin lazer 6400dpi modeli var mi?

https://www.bimeks.com.tr/urun/logitech-g502-rgb-aydinlatmali-tunable-gaming-mouse-150484/urun-ozellikleri

Ama bence yazim hatasi vardir. Asagida optik algilayici ve 12000dpi diyo. Gameekstra'da da strafe alirken aynisi olmustu baslikta red switch yaziyodu altta silent switch diyodu. Red switch cikmisti. Muhtemelen buda oyledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Candance

Hocam g502 alicamda. G502'nin lazer 6400dpi modeli var mi?

https://www.bimeks.com.tr/urun/logitech-g502-rgb-aydinlatmali-tunable-gaming-mouse-150484/urun-ozellikleri

Ama bence yazim hatasi vardir. Asagida optik algilayici ve 12000dpi diyo. Gameekstra'da da strafe alirken aynisi olmustu baslikta red switch yaziyodu altta silent switch diyodu. Red switch cikmisti. Muhtemelen buda oyledir.

Büyük ihtimal yanlışlık var. Logitech g502 optik pwm3366 piyasadaki en iyi optik sensörü kullanıyor. 12000dpi laser sensörlüsü yok diye biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Aklımda Razer Deathadder Chroma - Logitech G402 - Corsair sabre optik var bu mouseler hangisi tavsiye ederseiniz. Tutuş şeklim palm grip genelde cs go - overwatch - league of legends oynarım. Razer deathadder chroma mağazadan değilde yurt dışından getirip sıfır uygun satanlardan almayı düşünüyordum. Gameekstrada indirimler gözüme çarptı hangisini tavsite edersiniz.

Razer alacaksan Deathadder Elite al
    Onun dışında Corsair Sabre
    g402 ele

• quote:

Hocam g502 alicamda. G502'nin lazer 6400dpi modeli var mi?

Yanlış yazmışlar.

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis hatirlamiyorsam sizde de g502 vardi. Hic sol tık konusunda sıkinti yasadiniz mi? Sola basmak ister g7 ya da g8 tusuna basiyo musunuz? Izledigim bi kac incelemede buna deginmisler. Vatanda falan deneme urunu var midir acaba. Cok almak istiyorumda kafamdaki bi kac soruya cevap bulabilsem hemen simdi siparis vericemde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Razer alacaksan Deathadder Elite al
    Onun dışında Corsair Sabre
    g402 ele

Şimdi gidiyorum mouse almaya denicem corsair sabre inceleme varsa elime denicem g402 elime uyuyordu. Corsair elime uymamasından korkuyorum. Razer deathadder elite butçem yetmiyo.

Edit: Corsair sabre tuşlarını çok geniş yapmışlar begenmedim. Rival 300 buyuk geldi logitech g402 aldım. Elime çok guzel oturdu. Hafifte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxsavasxx2 -- 10 Haziran 2017; 15:14:17 >

• quote:

Hocam yanlis hatirlamiyorsam sizde de g502 vardi. Hic sol tık konusunda sıkinti yasadiniz mi? Sola basmak ister g7 ya da g8 tusuna basiyo musunuz? Izledigim bi kac incelemede buna deginmisler. Vatanda falan deneme urunu var midir acaba. Cok almak istiyorumda kafamdaki bi kac soruya cevap bulabilsem hemen simdi siparis vericemde.

Yanlışlıkla basan var mı bilmem ama daha önce yanlışlıkla basmadım hiç
  • xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Istanbuldaysaniz nerde denediniz? Ben de g502 alicamda denemek istiyorum.

• quote:

Istanbuldaysaniz nerde denediniz? Ben de g502 alicamda denemek istiyorum.

İstanbul kadıköyde gameekstra var. Orda her mouseden var deneyebilirsiniz. Bahçelievlerde var şubesi bana kadıköy yakındı. Logitech g502 inceledim bende güzel mouse ağır biraz.

• Bende Bloody a9 almıştım pişman oldum büyük geldi biraz o kadar bekledik bekledik kaç sene aldık böyle oldu çok sorun olmasada daha ergonomik bir model alacağım ve sanırım bu asus echelon modeli olacak 150TL civarına daha iyi bir seçenek yok sanırım.
  • Rival 100 mü g402 mi fps oyuncu suyum

Rival100 almayı düşünüyorum

Birde 500 TL ye ekipman diziyorum sizce nasıl =

Rival 100

HyperX cloud Stinger

Steelseries Qck

Klavyede kararsızım tavsiye verirmisiniz

B120 mi g103 mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agulec40 -- 11 Haziran 2017; 13:58:44 >
  • Beyler sizce Rampage Hydra r6 mı almalıyım yoksa steelseries 6gv2 mi almalıyım csgo oynuorum genellikle bu arada 200-250tl klavye önerilerinizi bekliyorum
  • Merhabalar. Oğlana küçük yapılı 15cm eli var Maincraft oynamaya uygun Rival 100 dışında 200 TL kadar hangi mause tavsiye edersiniz. Yoksa G300S alayımmı ne dersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.