Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Otiss

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Orijinalden alıntı: Otiss

Arkadaşlar 5 yıl önce aldığım hala çalışsada arada çift tık yapan f7 mouse yerine bir tane almayı düşünüyorum. Ellerimin uzunluğu boyuna 17cm falan eni ise 8-9 cm falan çok fazla mouse araştırdım ama en uygununu seçmekte zorluk çekiyorum trabzonda bulunan mağazaları gezdiğimde hiçbir mouse deneyemedim ve çeşit olarakta hiçbirşey bulamadım bu yüzden internetten almayı düşünüyorum. Lol , cs go , dota 2 ve birçok online ve offline oyun oynuyorum kendi mouse un yan tuşlarını hiç kullanma ihtiyacıda hissetmedim yani bol tuşlu yada tuşsuz olmasıda pek bir emin olmadım. autocad gibi programlarda kullanıyorum bu programlarda kolaylık için mouse ayarları yapılıyormus galiba bunun.

Kısacası; f7 yi ağırlıklarıyla ve ayarlarıyla 5 yıldır sıkıntısız kullandım. Deneme imkanım olmayacağı için en iyi seçim ne olabilir. G serisinden 502 303 Pro 900 gibi çeşitlerini araştırdım , SS Rival 300 , Razerdan deathadder chroma ya Zowie serilerine de baktım ama farklı önerilere açığım ve bu mouseları kullanan arkadaşlardan bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum.

Ben bugün g403 aldım. Elime tam oturdu diyebilirim. Almadan rival 300, 700 de denedim. Ancak g403'ün fps için çok iyi bir mouse olduğuna karar verdim.

Arkadaşım rival 300 seti aldı ondada bnm mouse um f7 vardı yan yana resmini attı f7 den daha uzun duruyor ve ben mesela f7 mouse un 3x tusunu kullanamıyorum tutuş biçimimden uzanamıyorum sormak istediğim g403 ile rival arasında boyut farkı ne kadar

Şöyle söyleyim. Rival 300 daha uzun. Ancak avucunuzun iç kısmına gelen destek g403'te daha fazla. İstanbuldaysanız adekse gidip farkı görebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi de A90 alacakken mousepadlisini gördüm 135 liraya mousepadli almayı düşünüyorum alternatif önerecek var mı?
    http://www.hepsiburada.com/bloody-a9081-oyuncu-mouse-mouse-pad-bloody-a90-m-core-oyuncu-mouse-bloody-081-mouse-pad-p-HBV0000017S7Y
    http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802108

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 12 Şubat 2017; 14:3:9 >

• Selamlar arkadaşlar dün Logitech G300S pad hediyeli olarak medimark dan aldım, ancak bu fare hakkında araştırma yapınca sorunlar çıkarttığını ve çok dayanıklı olmadığına kanaat getirdim. Yarın bu fareyi aşagıda linkteki A4 TECH Bloody A6081 fare ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce bu fare iyi midir yoksa başka tavsiyeniz varsa lütfen yazın.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a4-tech-bloody-a6081-siyah-4000cp%C4%B1-oyuncu-mouse-mouse-pad-hediyeli-1166872.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 11 Şubat 2017; 23:2:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aseuz

Selamlar arkadaşlar dün Logitech G300S pad hediyeli olarak medimark dan aldım, ancak bu fare hakkında araştırma yapınca sorunlar çıkarttığını ve çok dayanıklı olmadığına kanaat getirdim. Yarın bu fareyi aşagıda linkteki A4 TECH Bloody A6081 fare ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce bu fare iyi midir yoksa başka tavsiyeniz varsa lütfen yazın.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a4-tech-bloody-a6081-siyah-4000cp%C4%B1-oyuncu-mouse-mouse-pad-hediyeli-1166872.html

Linkteki fare az farkla daha iyidir. Değiştirebilirseniz değiştirin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Hangi yönden daha iyidir ? Şu an 4 senelik A4 Tech Q3-600x kullanıyorum ve memnunum ancak her an bozulabilir bu yüzden yine A4 Tech bana daha yakın geliyor.

Sağlam olması benim için çok önemli.

• EvoRoncatto kullanıcısına yanıt
    Hocam buna cevap verdiniz mi, görünmüyor da.

• quote:

Selamlar arkadaşlar dün Logitech G300S pad hediyeli olarak medimark dan aldım, ancak bu fare hakkında araştırma yapınca sorunlar çıkarttığını ve çok dayanıklı olmadığına kanaat getirdim. Yarın bu fareyi aşagıda linkteki A4 TECH Bloody A6081 fare ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce bu fare iyi midir yoksa başka tavsiyeniz varsa lütfen yazın.

Hocam bloody a6081 modelini bende kullaniyorum mediamarktan aldim. Ara ara indirim yapiyorlar bu mouse icin. Ben 85 liraya almistim. Mouse konusuna gelirsek metal ayakli olmasi guzel kayganligi guzel ama ele oturusunu ben sevemedim. Alabilcekseniz a90 oneririm mutlaka. Mouse padli modelinin adi a9081

• quote:

Hangi yönden daha iyidir ? Şu an 4 senelik A4 Tech Q3-600x kullanıyorum ve memnunum ancak her an bozulabilir bu yüzden yine A4 Tech bana daha yakın geliyor.

Sağlam olması benim için çok önemli.

ele oturuş ve sensör yönünden daha iyidir.
    Bloody A6081 ve yanında Bloody B-081 fare pedi hediyeli olarak aldım. Malesef B8081 ellerinde yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 12 Şubat 2017; 15:11:8 >
  • quote:

Bloody A6081 ve yanında Bloody B-081 fare pedi hediyeli olarak aldım. Malesef B8081 ellerinde yoktu.

Yinede g300s'e göre daha iyi bir tercih.
  • Hocam bana kablosuz 100-200 TL aralığında biraz büyükçe bir mouse önerebilir misin? Oyun olarak ağırlıklı olarak LOL, biraz da CS GO oynarım.Notebook ile kullanacağım.Aslında Rival 100 ve 300ü beğendim bunları almayı düşündüm fakat yatarak oynamayı düşündüğüm için kablo uzunlukları da masaüstüne göre olduğu için bana sıkıntı çıkarır gibi.Bütçe değişken olabilir, gaming olarak G602 nasıldır? Bayadır piyasada olan bir model diye biliyorum ve güncelliğini yitirdi sanırım.Ergonomik görünse de biraz ağır geldi bana.Ömürlük olur derseniz G403 Wireless de düşünebilirim.Fakat varsa gaming konseptiyle üretilmemiş isteklerimi karşılayacak bir mouse öneriniz bekliyorum.

Evet yazdığınız gibi daha iyi gözüküyor, ele çok güzel oturuyor ancak gelen pedi pek gözüm tutmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulucu

Hocam bana kablosuz 100-200 TL aralığında biraz büyükçe bir mouse önerebilir misin? Oyun olarak ağırlıklı olarak LOL, biraz da CS GO oynarım.Notebook ile kullanacağım.Aslında Rival 100 ve 300ü beğendim bunları almayı düşündüm fakat yatarak oynamayı düşündüğüm için kablo uzunlukları da masaüstüne göre olduğu için bana sıkıntı çıkarır gibi.Bütçe değişken olabilir, gaming olarak G602 nasıldır? Bayadır piyasada olan bir model diye biliyorum ve güncelliğini yitirdi sanırım.Ergonomik görünse de biraz ağır geldi bana.Ömürlük olur derseniz G403 Wireless de düşünebilirim.Fakat varsa gaming konseptiyle üretilmemiş isteklerimi karşılayacak bir mouse öneriniz bekliyorum.

Ömürlük olarak g900 veya g403 tavsiye ederim. g602'de fena değil ama bu ikisine göre sensör bakımından daha kötü.

• arkadaşlar aranızda rampage blade r10 modelini kullanan varmı? 220 tl fiyatı var ve brown switch kullanılmış fakat markası yüzünden biraz sıkıntı çıkar gibime geliyo
  • Ben olsam Everest almazdım, almadım da 30 TL daha ekleyerek Mediamark dan Steelseries Rival 300 + ped hediyesi ile alınabilir.

• Motospeed ck 108 e alternatif olarak everest rampage hydra r6 rgb modeli düşünülebilir mi acaba switchler ikisinde de qutemu blue switch ikisini de canlı görmedim ama videolarda rampage daha kaliteli duruyor everest olması düşündürücü ama kasa azio l80 rgb ile aynı sırf everest diye ön yargı ile yaklaşmak istemiyorum o nedenle kullanıcı dönütleri önemli.

Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba direkt olarak everest alınmaz demeyin fiyat performans olarak değerse alınabilir çek vs ile uygun bir fiyata denk gelirse.

• Kablosuz klavye tavsiyesi verirmisiniz butce max 150

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aseuz kullanıcısına yanıt
    Hocam karışıklık olmuş galiba :D benim bahsettiğim ürün Rampage Blade R10 adlı mekanik klavye 230 TL gibi bir fiyatı var.
  • scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Bana göre de Rampage daha kaliteli duruyor fakat FPS türü oyunlar oynuyorsanız brown switch daha mantıklı olur. Mavi switch gece kullanımda sıkıntı yaratabilir ses konusunda. CK104 ile CK108 arasında öyle aman aman fark göremedim CK108 Brown switch kullanılsa şahane olurdu o ayrı mevzu. benim tavsiyem logitech g710+ olur bildigim kadarıyla brown switch kullanılıyor.
  • 100 tl bütçem var
    Bir önceki mousem g300s di,açıkçası hiç memnun değildim aşırı küçük geldi elime,aim alırken aşırı zorlanıyodum
    Şöyle geniş ferah ele oturaklı claw finger arası tutuşa uygun bir mouse öneribilir misiniz?
    Aklımda bloody a9 var bayağı bir araştırdım tam aradığım mouse gibi geldi,sizin düşünceleriniz nelerdir?
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.