Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: revahaercan

Çok fena aklıma girdiniz şu anda 😊 N11 den 240 tl te alabiliyorum kuponla falan birde dolar hesabına bakayım karar vericem bir kaç ay taksit ödeyeceğim galiba 😁

emin ol bi kere para ödersin 2009 dan beri profesyonel pc kullanıcısıyım hep klavye farem logitech olmuştur keza bu 2. farem :D İlki de logitech di teknosadan almıştım 50 liraya. 2 yıl kullandım sonra garantiye yolladım gelmedi bende para iadesi aldım :D

bunu da 2012 den beri kullanıyorum işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: amrStudiosGraphix

quote:

Çok fena aklıma girdiniz şu anda 😊 N11 den 240 tl te alabiliyorum kuponla falan birde dolar hesabına bakayım karar vericem bir kaç ay taksit ödeyeceğim galiba 😁

emin ol bi kere para ödersin 2009 dan beri profesyonel pc kullanıcısıyım hep klavye farem logitech olmuştur keza bu 2. farem :D İlki de logitech di teknosadan almıştım 50 liraya. 2 yıl kullandım sonra garantiye yolladım gelmedi bende para iadesi aldım :D

Test videolarını izleyip nasipse en yakın zamanda sipariş edicem :) tek düşüncem bataryası içinde olması test videolarını özellikle batarya için merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Çok fena aklıma girdiniz şu anda &#128522; N11 den 240 tl te alabiliyorum kuponla falan birde dolar hesabına bakayım karar vericem bir kaç ay taksit ödeyeceğim galiba &#128513;

Test videolarını izleyip nasipse en yakın zamanda sipariş edicem :) tek düşüncem bataryası içinde olması test videolarını özellikle batarya için merak ediyorum

bak ona bişey diyemicem. en başta söylediğim gibi tek handikapın güç olur. ya sorun olur biraz canın sıkılır ya benimkinden aldıkları feedbacklerle bi geliştirmeye gitmişlerdir ki umarım gitmişlerdir :) alırsanız takipte kalalım tecrübelerinizi okumak isterim :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çok fena aklıma girdiniz şu anda &#128522; N11 den 240 tl te alabiliyorum kuponla falan birde dolar hesabına bakayım karar vericem bir kaç ay taksit ödeyeceğim galiba &#128513;

bak ona bişey diyemicem. en başta söylediğim gibi tek handikapın güç olur. ya sorun olur biraz canın sıkılır ya benimkinden aldıkları feedbacklerle bi geliştirmeye gitmişlerdir ki umarım gitmişlerdir :) alırsanız takipte kalalım tecrübelerinizi okumak isterim :)

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :) 1-2 gün içerisinde karar veririm diye düşünüyorum aldığımda birkaç değerlendirme yazarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Arkadaşlar merhaba kablosuz klavye ve mouse setine ihtiyacım var. Yurt içinden alacağım internet veya direkt mağazadan da olur. (veya çok tavsiye edilen bir set varsa Amazon da olur)

Oyun amaçlı olmayıp günlük kulanım için olacaktır. 100-150 lira arası bütçem var.

Pili çok çabuk bitmeyen, malzeme kalitesi tatminkar olan tavsiyelere açığım.

Evererst, İnca vs markalar hariç.

Logitech Mk 345 hoşuma gitti bu ürün hakkında da kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa çok sevinirim.

http://urun.n11.com/kla...et-920-006514-P134901926

Şimdiden teşekkürler

uzun süredir kullandığım bir modeldir. sessiz ve yumuşak. multimedya tuşları sorunsuz ve uzun ömürlü.
    http://urun.n11.com/klavye-ve-mouse-setleri/logitech-920-003988-mk330-kablosuz-q-tr-multimedia-klavye-optik-m-P57131201

Logitech K330 (Faresini kullanmıyorum onun için bişey diyemeyecğim.)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :) 1-2 gün içerisinde karar veririm diye düşünüyorum aldığımda birkaç değerlendirme yazarım :)

Rica ederim, şimdiden hayırlı olur umarım :)
  • amrStudiosGraphix kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim, inceleyeceğim :)
  • Bloody A9 80tl kablolu
    A4 Tech G10 53tl kablosuz
    Logitech m705 Marathon 125tl kablosuz

hangisini önerirsiniz her türlü oyunu oynarım

kablolu a4tech xl747h bozuluyor
    aslında kablosuz düşünüyorum ama fiyatlar yüksek 50-80 gibi bütçem var. g10 iyimidir yoksa a9 kablolu mu almalıyım .
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Ben g10 aldim hocam bugun geldi simdilik begendim bakalim ilerde sıkıntı cikarmaz ins

A9 güzel mouse.Kullandığı sensor de oldukça kaliteli. Kutu içeriği baya güzel. Oyun oynayacaksanız kablosuz tercih etmeyin.
  • EfsaneFenerli kullanıcısına yanıt
    Kablo derdinden kurtulmak istiyorum ama oyunlarda sorun yaratırmı o önemli
    Siz oyunlarda memnun musunuz.
  • realthing kullanıcısına yanıt
    Kablolu kullanıyorum heryeri parçalandı o yüzden kablosuz önceliğim vardı ama ikiside mağazada inceleyip karar vereyim
    Lag,tepkime çok sorun eder mi. Online ve hertürlü oyunda.
    Pili dert etmiyorum şarjlı pil var.
    daha oyunlarda deneme fırsatım olmadı ama nolag diye satılıyor bunlar lag sorunu olacağını sanmıyorum.
  • Merhaba. Yıllardır kullandığım logitech m185 bozuldu. Bende mouse araştırmaya başladım everese sgm-x7 fena değil gibi geldi. buraya yazacaktım ama direkt aldım. mousepad hediyeli olması da (ki mousepad çok iyi) seçmemde etkili oldu.

Ancak bu mouse'un bu kadar büyük olduğunu farketmediğim için yıllardır m185 kullandıktan sonra bunu elime almak hiç alışılacak gibi bir durum yaratmadı. Aslında mouse'un biraz büyük olduğunu, geniş olduğunu görüyordum inceleme videolarında ama artık araştırmaktan sıkıldığım için aceleci davranarak hemen aldım. bu kadar da büyük beklemiyordum.

Biraz deneme yaptım ama alışılacak gibi değil. Kullanırken farketmiyordum ama sanırım sürekli mouse'u havaya kaldırarak kullanıyorum. Bunda kaldırmakta zorlandığım için farkettim. Mouse'un parmak koyma yerlerinden değil de en alttan tutup kaldırmaya çalışıyorum kullanırken. Büyük, geniş ve ağır olduğu için m185'teki gibi olmuyor. GTA üzerinde de denedim hızlı hareket etmemi engelledi gibi geldi.

Her neyse. Biraz daha deneyeceğim ancak buna alışmam zor gibi görünüyor. 30-40tl civarı böyle büyük olmayan m185'ten de kötü olmayan mouse önerir misiniz? Açıkçası m185'in bugüne kadar eksik kaldığı bir yer olmadı yani öyle tuşa da ihtiyaç duymuyorum ama sgm-x7'yi alırken yandaki 2 tuş kopyala-yapıştır atarım diye daha iyi gelmişti.

• Selam
    Logitech m170 Mouse Carrefour da 25TL..
  • Bloody a9, logitech g302 modelleri arasindan hangisi onerirsiniz acaba? Genelde Moba oyunlari oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaarruukk -- 22 Kasım 2016; 22:21:45 >
  • Konu öldü galiba kimseden ses seda cikmiyor

• Değerli arkadaşlar razer naga hex mi alsam yoksa razer naga hex v2 mi ? Ebat dizayn olarak bire bir aynımı çünkü arkadaşımda razer naga hex yeşil olanından gayet güzeldi elime oturdu. Kullananlarınız varmı aranızda sizce dahamı iyidir v2 ?
  • A4 x7 vs g300s

Fiyat / performans olarak hangisi dersiniz?
  • ICEMAN07 kullanıcısına yanıt
    G300s derim. Hatta geçen bimeks 'de G502 internete özel 99 TL idi. Alamadım. Ölücüler kaptı stoğu bitirdi hemen :(
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.