Şimdi Ara

Bütçeye Göre F/P Akıllı Telefonlar - Konu Açmadan Önce Buraya Bakın - 21.04.2013 Güncel! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
9
Favori
18.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xperia p hepsiburadada yok ve diğer mağazalarda hep 1000 tl üstü arkadaşım :)
  • Piyasada bu kadar çeşit marka model olunca insan neyi tercih edeceğini şaşırıyor. Telefon seçimi zor oluyor. Teknoloji markete gittim ve S3 Mini ile Xperia P inceledim. Xperia P her şekilde daha üstündü ve hoşuma gitti. Aldım. Gayette memnunum. Eve geldiğimde kutudan çıkan HDMI kablo ile sorunsuzca TV ye bağladım ve birkaç oyun oynadım, internete girdim mükemmeldi. En fazla 1000TL ye kadar alınacak telefonlarda Xperia P tavsiye ederim. Tabiki herkesin tercihi farklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

Piyasada bu kadar çeşit marka model olunca insan neyi tercih edeceğini şaşırıyor. Telefon seçimi zor oluyor. Teknoloji markete gittim ve S3 Mini ile Xperia P inceledim. Xperia P her şekilde daha üstündü ve hoşuma gitti. Aldım. Gayette memnunum. Eve geldiğimde kutudan çıkan HDMI kablo ile sorunsuzca TV ye bağladım ve birkaç oyun oynadım, internete girdim mükemmeldi. En fazla 1000TL ye kadar alınacak telefonlarda Xperia P tavsiye ederim. Tabiki herkesin tercihi farklıdır.

Hayırlı olsun. En iyi seçimlerden birini yapmışsınız. :)

quote:

Orijinalden alıntı: mckocas

xperia p hepsiburadada yok ve diğer mağazalarda hep 1000 tl üstü arkadaşım :)

Electroworld ile değiştirildi, fiyat 949 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Provisional

quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

Piyasada bu kadar çeşit marka model olunca insan neyi tercih edeceğini şaşırıyor. Telefon seçimi zor oluyor. Teknoloji markete gittim ve S3 Mini ile Xperia P inceledim. Xperia P her şekilde daha üstündü ve hoşuma gitti. Aldım. Gayette memnunum. Eve geldiğimde kutudan çıkan HDMI kablo ile sorunsuzca TV ye bağladım ve birkaç oyun oynadım, internete girdim mükemmeldi. En fazla 1000TL ye kadar alınacak telefonlarda Xperia P tavsiye ederim. Tabiki herkesin tercihi farklıdır.

Hayırlı olsun. En iyi seçimlerden birini yapmışsınız. :)

quote:

Orijinalden alıntı: mckocas

xperia p hepsiburadada yok ve diğer mağazalarda hep 1000 tl üstü arkadaşım :)

Electroworld ile değiştirildi, fiyat 949 TL.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzalez45 -- 24 Şubat 2013; 23:23:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Bump

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bump

Telefondan hiç anlamam benim külüstür biraz eskidi şöyle 700-750 lira cepten çıkardım.Bana uygun bir telefonun var mı?

Nokia Lumia 620 almayı düşünüyorum ama bir çok kişi önermiyor.

Ya sen ne önerirsin dostum

İhtiyaçlarınız ne, yani telefonu genelde ne için kullanacaksınız?
    O fiyat segmentinde Galaxy Ace 2, Xperia go ve Lumia 620 en iyi cihazlar.

-ekran+işlemci+ram bu özelliklerin iyi olmasini istiyorum.
    -Rahatca oyun oynamak
    -İyi fotoğraf ve Hd Video
    -Hızlı kullanım kasma donma falan olmasın
    -İyi görüntü kalitesi ve ekran
    -Kullanışlı uygulamalar yüklemek ve kullanmak
    - Kulaklık ve hoparlör ''Kaliteli'' ses vermeli.

Aklımda şuan HTC Desire X ,Sony xperia Z,Lumia 620 var ama HTC biraz bütçemi aşıyor.

Hocam Xperia Z bütçenizi aşar, yanlışlıkla yazdınız herhalde.

O fiyatta Xperia P, multimedya, kamera ve ses kalitesi açısından en iyisini sunuyor.
    Daha iyi donanım ve daha büyük ekran olsun isterseniz, LG Optimus L9'a da bakabilirsiniz.

Eğer 900 lira civarı bütçenizi aşıyorsa, 700 civarında Xperia go ile Galaxy Ace 2 arasında bir seçim yapmanız mantıklı olur.

Ancak S3 mini'yi o fiyat aralığında bulabilirseniz, yukarıdaki iki cihazı da düşünmeyin.

http://www.websibir.com/Sony-Ericsson-Xperia-P-LT22i%2CPR-11419.html?ref=akakce&v=1.2.3
    http://www.buroteknik.com/Sony-Xperia-P-LT22i-Silver-Cep-Telefonu-Paralel-ithalat-_45938.html?ref=akakce&v=1.5

Xperia P alıyorum o zaman hocam

• sizce xperia p mi sensation xe htc mi htc 50 lira ucuzdu ozellik olarak daha iyi geldi onu aldim ben
  • beyler note 1 nasıldır? Alınır mı? 2. el 800 tlye almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

beyler note 1 nasıldır? Alınır mı? 2. el 800 tlye almayı düşünüyorum.

Alınır hatta o fiyata çok ta iyi performans verecektir . Kesinlikle al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

sizce xperia p mi sensation xe htc mi htc 50 lira ucuzdu ozellik olarak daha iyi geldi onu aldim ben

Hayırlı olsun. Sensation XE iyi bir seçim olmuş. Gerek ekran, gerek performans açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 27 Şubat 2013; 23:58:07 >
  • Samsung Galaxy Ace 2 i8160 yi 599 Tlye ithalatcı garantili bulabiliryorum. bu fiyatın ustune ckıp s3 mini almaya deger mı?
  • nexus 4 aldım çok memnunum cihazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

nexus 4 aldım çok memnunum cihazdan

hayirli olsun isinma durumlari nasil
  • quote:

quote:

sadece wifi açık ve chrome da gezinirken tam 4 saat sonra arka kameranın olduğu yer ısınıyor ama rahatsız edecek şekilde değil yazın el terlemesi gibi bi sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhnzkn

Samsung Galaxy Ace 2 i8160 yi 599 Tlye ithalatcı garantili bulabiliryorum. bu fiyatın ustune ckıp s3 mini almaya deger mı?

Hiç gerek yok S3 mini'ye. O fiyata güvenilir bir mağaza ise sakın kaçırmayın.

quote:

quote:

quote:

sadece wifi açık ve chrome da gezinirken tam 4 saat sonra arka kameranın olduğu yer ısınıyor ama rahatsız edecek şekilde değil yazın el terlemesi gibi bi sorun olmaz

Hayırlı olsun f/p olarak çok iyi cihaz. Bir de sormak istediğim şu; NFS Most Wanted çalışıyor mu akıcı bir şekilde? Ya da diğer oyunlar?

• quote:

quote:

Samsung Galaxy Ace 2 i8160 yi 599 Tlye ithalatcı garantili bulabiliryorum. bu fiyatın ustune ckıp s3 mini almaya deger mı?

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun f/p olarak çok iyi cihaz. Bir de sormak istediğim şu; NFS Most Wanted çalışıyor mu akıcı bir şekilde? Ya da diğer oyunlar?

hocam biraz önce yükledim nfs mw ı hiç takılmadan oynattı telefon yağ gibi aktı araba neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urqun -- 28 Şubat 2013; 23:57:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim hocam, biraz önce yükledim nfs mw ı oyunu hiç takılmadan oynattı telefon yağ gibi aktı araba neredeyse

• arkadaşlar 800-850 arası s3 mini düşünüyorum
    farklı bi tavsiyeniz varmı
    s3 mini alarak hata etmiş olurmuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemres

arkadaşlar 800-850 arası s3 mini düşünüyorum

O fiyata daha iyisi yok, ancak LG Optimus L9 veya Xperia P o fiyata düşerse, ya da o fiyata bulabilirseniz bunlar daha iyi seçimler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gemres

arkadaşlar 800-850 arası s3 mini düşünüyorum

O fiyata daha iyisi yok, ancak LG Optimus L9 veya Xperia P o fiyata düşerse, ya da o fiyata bulabilirseniz bunlar daha iyi seçimler.

900 tl ye 2. el one s var o nasıl sizce
  • Nexus 4 mü yoksa LG 4x HD mi arkadaşlar fiyat olarak birbirine yakın bu iki telefon sizce hangisi ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.