Şimdi Ara

Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.608
Cevap
75
Favori
267.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şimdi dikkatimi çekti. 9 Pro fiyatları 3500'ü gördükten sonra eski stil 9S (128GB) önerileri artmıştı tarafımda da. Ben 9 Pro (128GB) kullanıyorum. 2 ayımı doldurdum cihazla. Çok memnunum.
    M51 ile Realme 7 Pro'nun 8GB RAM avantajı bulunuyor 9 Pro'ya göre. Fakat dediğiniz gbi Akakçe üzerinden kontrol ettiğimde 370 lira fark var iki model arasında.
    Açıkçası ben Samsung Experience arayüzü ile Samsung'a doyduğum için MIUI bana daha hoş geliyor. Fakat çoğu kişi tam tersi deneyim ve hoşnutsuzluk yaşamış MIUI takımında bu sebeple ONE UI daha sıcak geliyor.
    Benim deneyimim RN9 Pro konusunda olumlu. M51 kullananlar da AMOLED ekranın ve yüksek kapasiteli pilin öncelikli tercih sebebi olduğunu belirtiyor. Tercih sizin 400 TL farka AMOLED panel ve 8GB RAM avantajınız bulunuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3000 civarı bütçem var en önemli etkenim arka kamera performansı. bu konuda en iyisi p40 lite modeli midir başka tavsiyeniz var mı?

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam, ıphone kullandım bugüne kadar hep, android kullanmadığımdan, oppo nun arayüzü akıcı gibi geldi. Tabi dediğiniz gibi batarya, ekran oranı zaafı handikap, işlemcide artısı....4-5 yıl kullanım için ideali sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 10 Kasım 2020; 0:58:16 >
  • Merhabalar
    İPhone 11 128 gb ile Samsung s10+ arasındayım
    Samsung fiyat uygun geliyor. Ama batarya vs sorunu yaşar mıyım emin değilim.
    İPhone ise pahalı ama daha uzun vadede daha iyi performans verir gibi geliyor. Şu aralar da fiyatı kampanya vs ile alınabilir düzeyde gibi.
    İPhone 7 vardı 3 yıl kullandım. 32gb olduğu için değiştirmek zorunda kaldım. Şu an idareten kullandığım bir telefon var ve bu iki model arasındayım.
    Tavsiyeniz ne olur
    Bunlar bir de note 10+ eklesek üçünden hangisi daha ideal olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akruban -- 10 Kasım 2020; 12:36:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar anneme acil telefon alacağım. Kaçak olarakta alabilirim önerirseniz eğer . 2000 TL ye kadar bütçem var teknik açıdan mağdur olmak istemiyorum . Lütfen bilgilerinizi paylaşır mısınız ? Ne almalıyım

• kullanıcı9999 K kullanıcısına yanıt
    Hocam P40 Lite iyidir. Eğer mağaza konusu sizin için sorun değilse de mantıklı. Yoksa Reno4 serisine bakmanız mantıklı olacak.

Ben RN9 Pro kullanıyorum genel deneyimim de iyi aslında.

• akruban kullanıcısına yanıt
    Hocam ben olsam kendimi sıkıp iPhone 11 alırdım.
    3 yıl telefonu horca kullanıp yıpranmasını beklememek ancak Apple cihazlarda geçerli olur. Performansları ilk günkü gibi kalıyor Xs serisi itibariyle donanım parçaları.
    S10 plus'un pil sorunu can sıkıcı. Note 10 plus için ise o kadar para verilir mi sorusu geliyor akla sırf kalem yüzünden. Benim fikrim imkan varsa kesinlikle 11 (128GB).

reno 2z ve z de p90 işlemci var p40lite ve note9s in gerisinde kalıyor. bütçeme uygun diğer oppo ise reno 4 lite orda p95 var yine diğer 2 telefonun gerisinde. note9s ve p40lite a karşı gördüğüm artısı 8 rami. bataryası da 4bin ma bu işlemciyle çok uzun götürmez bence. kamerası mı öne çıkıyor acaba bu modelin

• Covannii C kullanıcısına yanıt
    Hocam Oppo Reno 4 pil ekran deneyimi ve tasarım bakımından fersah fersah önde. SE 2020 tamamen performans odaklı fakat 5 yıl boyunca iyi bir pil süresi sunacak mıdır? Ben sanmıyorum. Apple çok cimri davrandı minimum 2000 mAh pili sıkıştırmalıydı bu cihazın içine. 8 ile aynı pili koyup iyi bir pil performansını tamamen A13 bionic'e yüklemek haksızlık. En basitinden cihazın nöral birimi faal çalışıyor 8'in aksine. Diğer donanım özelliklerini saymıyorum bile.

• Gül20 G kullanıcısına yanıt
    RN 9 Pro ile RN 9S modellerini incelemenizi öneririm hocam. Zaten resmi garantili 3200'e satılıyor 9 Pro. Daha uyguna bulma ihtimaliniz varsa değerlendirilebilir.

3200 bütçemi aşıyor malesef 2000 TL ye kadar alabilirim ancak onu da kuponlarla biraz daha uyguna getirmeye çalışacağım. Tavsiyeniz ne olur acaba üst düzey olmasına gerek yok zaten ama grubunun iyisi olsun istiyorum

s10+ pil sorunu, note 10+ bu kadar fiyat farkı vs gibi nedenler zaten kafamı kurcalayan ve kararsız kalmama neden olan durumlar. iphone 11e daha yakınım ama az para değil. fiyat performans açısından en ideali s10+ ama o da pil ve değerini çok çabuk kaybetme ihtimali.. hepsi can sıkıcı..

teşekkürler.

Hocam, Teşekkürler, oppo reno 4 öneriniz o zaman

• Hocam merhaba. 3500 civarına ne almalıyım? Kamera öncelikle önemli kriter. Mi note 10 lite nasıldır veya biraz daha verip a71 mi alayim. A71'de güncelleme desteği de uzun diye hatırlıyorum. Ya da daha ucuza redmi note 9 pro önerirsiniz? Sizin öneriniz ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Bence oppo reno 4 de dikkate alın

• akruban kullanıcısına yanıt

yeğenime n11 den kuponala iphone 11 128 aldım

7350ye geldi

siyah almasaydımda mor vs alsaydım 7250ye felan gelecekti

iphone samsung arasında tereddütte kalsam kesinlikle tercihim iphone olurdu

ios ayrı bi dünya

ben o dünyaya ait değilim hiç haz etmiyorum iphonedan bu yüzden

ama ürününün arkasında duran tek firma

hangi firma al git kullan sonra iade edrsin diye ürün satar sana

ipad lazımdı acil gittim mağazaya yok dedile cellular varmış al kullan işini gör geri getirisin dediler aldım 15 gün kullandım geri verdim sorgusuz sualsiz aldılar

• EPICA kullanıcısına yanıt

Hocam Mi Note 10 Lite kamera konusunda avantajlı ancak 4k fiyatlara çıkmanız da saçma olur indirimle 3600'e alamıyorsanız. A71'in pil konusunda tatmin etmediğini söyleyen kullanıcılar var. Benim önerim Reno4 ile Mi N 10 Lite'ı incelemeniz yönünde olurdu.

• dün n11 den kupon indirimi ile Samsung Galaxy M51 aldım. 3366 tl ye geldi. aslında hedefim realme 7 pro idi ama. hepsiburada hiç indirim yapmadı. stokda tükenince m51 e yöneldim. umarım pişman etmez.

• esevetnov kullanıcısına yanıt

Hocam çok iyi fiyata gelmiş. Güle güle kullanın. Fiyatı lansman sonrası 4000 TL'ye çıkmış bir modelden bahsediyoruz.

• ayın 10unda 4000den sepete ekledim kafaya koymuştum almaya

gece 12 olunca baktım 3700e indirmiş samsung

sepete bişeyler daha ekledim

12500e 1500 kuponum vardı

iphone 11 128gb ve m51 ve ıvır zıvır aldım

iphone 7350 ye samsungda 3000e gelmiş oldu

m51i az önce kargo getirdi daha kutuyu açmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 12 Kasım 2020; 15:43:39 >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.