Şimdi Ara

Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.608
Cevap
75
Favori
267.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocalar maksimum bütçem 4000 TL. 3-4 yıl boyunca sorunsuz kullanabileceğim telefon önerilerinizi beklemekteyim.
  • rhye R kullanıcısına yanıt
    Mi8 Zenfone 5Z ve Poco F1'e bakmanızı öneririm hocam. Fiyatlarına nazaran gayet de randıman alacağınız amiral gemileri bu cihazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    SD kart girişi benim için önemli değil aslında. Ayrıca Asus'un o arka kapak tasarımına hiç ısınamadım. 16th'nin 6gb/64gb'lık olanı şuan en cazip seçenek gibi geliyor bana. Geçen haftaya kadar kullanmış olduğum 32gb alan beni idare edebiliyordu 64'te sıkıntı yaşamam.
  • İyi günler hocam ,

2000 tl max bütçe ile pil performansı , kasa kalitesi (aluminyum çerçeve) ve kamera kalitesi açısından iyi olan ,günlük ihtiyaçlar için kullanılacak oyun vs. için kullanılmayacak uzun süre idare edicek bir telefon arıyorum .

Aklımdakiler Meizu x8 , Mi 8 Lite , Asus Zenfone Max Pro , Redmi Note 6.

Sizin tavsiyeniz hangisi olur ?

@High Sierra
  • T.Kensei kullanıcısına yanıt
    Ben max pro m1 derim hocam. Beklentileriniz genel performansın iyi olması yönünde ve 5k pil + S636 gayet iyi bir kombinasyon.

• Merhabalar 1500 TL civarında; çift sim kart ile kullanabileceğim, ön ve arka kamera performansı fiyatına göre iyi olan bir telefon bakıyorum. İşim nedeniyle günümün büyük bir çoğunluğu sosyal medya platformlarında geçiyor, telefonu da daha çok bu yönde kullanacağım. Oyun performansı benim için önemli değil.

Honor 10 Lite'ın kamera performansını beğendim ancak 3 gb ram ve 32 gb dahili hafızası olması beni düşündürüyor. Harici hafıza kartı bölümünde 2. sim kartı takılı olacağı için hafızayı da arttıramayacağım. Markayı tanımamam ve bu modelin internette kullanıcı yorumlarının da olmaması bir handikap benim için.

Asus Zenfone Max Pro'nun özellikleri gayet iyi duruyor ancak onun da kamera performansının kötü olduğu söyleniliyor. Wi-fi bağlantı hızı da düşük kalıyormuş.

Xiaomi'de Android One programındaki telefonların kullanıcı yorumları pek iyi değil.
    Redmi Note 6 pro uygun gibi gözüküyor. İthalatçı Garantili olması bir sıkıntı yaşatır mı?

Sizce benim için hangisi daha uygun olur? Bu üç model haricinde önerebileceğiniz başka bir telefon var mı?

• fakirola F kullanıcısına yanıt
    Oppo ax7 yi almak maceramı olur? Fiyat 2000 vade farksız 10 taksit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Oppo ax7 yi nasıl bilir siniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fakirola F kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 6 Pro ile Max Pro M1 birbirine benzeyen cihazlar hocam ikisinin de memnun edebileceğini düşünüyorum. Tabi almışken 32 değil de 64GB tercih etmekte fayda var 6 Pro'yu.

• biilo B kullanıcısına yanıt
    Bir helio P60 cihazına göre uygun sayılmayacak fiyata satılıyor. Genel olarak beklentileriniz orta seviye bir cihazdan yana ise Redmi Note6 Pro, Max Pro m1 ya da yüksek performans arıyorsanız Meizu X8 gibi cihazları da inceleyebilirsiniz.

• A50 mi 5Z mi?
  • Hocam 5Z pil haricinde her konuda daha iyi bir cihaz A50 ile kıyası yapılacak son cihazdır.

• Ana konuya yazdım burayada yazayım
    2.2000 civarı bakıyorum
    ip68-45 vs. belgeli su-toz geçirmez telefon bakıyorum
    Nokia 8 ve HTC U11 EYEs baktım, htcyi bulamadım
    Ne önerirsiniz başka
    Belge önemli

• Hocam iphone kullanıcısıyım. Anneme hediye olarak telefon alma düşüncemiz var. Bütçemiz 1200-1400 aralığında hiç bilgim yok androidler hakkında bana telefon önerir misin? Dediğim gibi anneme alıcaz oyun vs oynamaz temel kullanıcı. Kullanışlı olsun yeter. Cevabın için şimdiden teşekkürler

@High Sierra

Cihazda ses kalitesine çok önem veren bir tanıdığıma HTC U12 plus modelini ayarlamayı düşünüyorum. Sizin tavsiyeniz nedir? Cihaz yurt dışı,Türkiye garantisi yok,bunu biliyorum ve kabul ediyorum. Telefon görüşmesinde ve Müzik TV kullanımlarında ses kalitesi önemli,kamera önemsiz. Tabiki cihazın seri olması da önemli. Bu kriterler doğrultusunda farklı bir öneriniz olabilir mi? Bütçe en fazla 4000 TL.

• Söz konusu ses ise mantıklı bir tercih olacağını düşünüyorum U12+'ın.
    Benim anlamadığım ses konusunun ne kadar önem arz ettiği, sonuçta S9 serisi ile Samsung da stereo hoparlör sistemine geçmiş idi, Apple da bu konuda Samsung gibi belli bir yol kat etti. Bu da göz önünde bulundurulmalı. Tabi bunun en güzel kıyaslamasını Youtube'da bulunan ses kıyaslama testleri gösterecektir.
  • Hocam merhaba 2500Tl civarı kamera performansı iyi olan bir telefon istiyorum , uzun süredir note3 kullandığım için telefon piyasasından pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim .
  • suhakopan S kullanıcısına yanıt
    Hocam poco f1 incelemenizi öneririm. Zaten bu fiyat segmentinde kamerası ile övünen bir cihaz yok. A7 ile A9 orta seviye cihazlar zaten.

Hocam peki mate 20 lite nasıl ? Birçok yerde duydum ama tavsiye kısmında pek bahsedilmemiş

• Mate 10 pro almayı planlıyorum. Bu fiyat bandında başka tavsiyeniz olur mu?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.