Şimdi Ara

Bütçeme uygun bilgisayar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bütçem biraz kısıtlı ama bir bilgisayar almak istiyorum bu bilgsayarı beğendim bana düzgün oyun oynatacak bir bilgisyar lazım msela pes fifa gta serilerini sorunsuz oynatacak bir bilgisayar sizcebu bilgisayarı almalımıyım bana oyun oynatırmı düzgünce cevaplarınız için teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-359-tl-amd-corex-2-gb-ddr3-1333-500-gb-1-gb-vga-lux-kasa-60006029/detay/?source=promotion_topl&

• bu makıne ıle oyun olmaz o butceyede oyun makınesı olmaz malesef oyun ıcın mınımum 1000 lıra cıvarı para vermenız gerekır
  • Öyle kasanın monitörün görünüşüne kapılıp oyun oynama bilgisayarı kurulmaz o kasanın içindekilerde önemli dışı kadar gösteriş önemli değildir oyun pc sinde ama illaki alacaksanız o sistemi almayın bütçenizi belirtin size oyun sistemi önersinler ama en az 1000 TL gözden çıkarsın ama 4-5 yıl rahat giderde bütün oyunları oynarsında kendin istediğin kadar performanslı pc topluyorsun daha ne istiyorsun el alemin pc sini almak kim bilir neden satıyor adam bozuk mu arızalı mı?ama sen yeni tek tek garantili parçalarla istediğin kadar performanslı sistem toplaması gibi bir güzellik varmı Forumumuzda yeterli deneyimli arkadaşlardan sistem tavsiyenize yardım gelecektir ama siz önce para konusunu çözün çözüncede sistem topllama başlık altına konu açın bütçenizi yazın ne amaçla kullanacağınızıda yazın mantıklı ve ele alınır yorumlar gelecektir.
  • ya ben sadece metin2 oynicam eski bilgisayarda ekran kartı bile yoktu metin2 oynayabiliyodum heralde bu oynatır diye düşünüyorum metin 2 ayrıca bu ürün sıfır ve 2 yıl garantili o yüzden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.