Şimdi Ara

BÜTÇEME GÖRE VİDEO KAMERA TAVSİYESİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim 550-600 tl civarında bütçem var ve amatör kullanım - hatıra amaçlı - çekimler için bir kamera edinmek istiyorum evlilik arifesinde olduğum için de bütçeyi arttıramıyorum :(.

Sizden ricam; (SD kartlı modelleri düşünüyorum.)

- Bu bütçeyle HD mi kamera almamı önerir misiniz?

- Bu bütçe dahilinde alacağım kameranın çekim kalitesi çok mu kötü olur? Özellikle Gece - Puslu hava çekimleri...

- HD mi, yoksa VGA bir kamera mı almalıyım? Kalite olarak, bu fiyat aralığında - hangisi daha verimli olur?

- Tavsiyeleriniz neler olur?

- Pratkica dvc 5.1 nasıl bir kameradır? Sizce işimi görür mü?

- Çok kafam karışık yar bana bir yardım :(

Şimdiden emek veren herkese Çok Teşekkür ederim.

• bu gibi konular çok açılıyor tekrar tekrar yazmanın anlamı yok sanırım sayfa kirliliği olmasın.ucuz kamerların sensörleri küçük olduğundan dolayı doğal olarak gece puslu ışığın yetersiz olduğu yerlerde kameranın çekimi sizi memnun etmeyebilir.isterseniz bu sayfayı bir inceleyin.burada belirttiğiniz rakamda video kamera tavsiyesi var. http://forum.donanimhaber.com/m_36614299/mpage_1/f_/key_//tm.htm#36614299
  • İlgine teşekkür ederim. Bölümü inceliyorum şimdi.
  • Arkadaşlar aklım canon FS20 ile FS200 arasında kaldı. Yardımcı olabilirseniz ya da yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

Dahili bellek farkını saymaz isek anladığım kadarı ile iki makina arasındaki esas fark birinin 0.8mp (FS200), diğerinin ise 1.07mp (FS20) olması.

Bu piksel farkının yaklaşık 200TL'lik fark için değip, değmeyeceğini ve tam olarak ne fark yaratıcığını anlayamadım.

Sizce nedir fark ve değer mi 200TL için?

Not: Birçok site FS200 yanında çanta ve 4 Gb SD kart veriyor yani hafıza farkı iniyor 4 Gb'ye. Bu makası daraltıyor mu, yoksa Piksel farkı ağır mı basıyor.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.