Şimdi Ara

bütçe 700 tl 2 adet bisiklet alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam eşime ve bana 2 adet bisiklet almak istiyorum akşamları dolaşma amaçlı sadece bütçemiz kısıtlı malesef 700 tl önerilerinizi bekliyoruz sevgiler

• Hocam ben daha yeniyim bu konularda ama eğer çelik pabuclu frenli bisiklet de olur diyorsanız salcanonun bisikletleri var 350-400 tlye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 tl ye iki adet ikinci el aluminyum kadro bisiklet alınır geri kalan paraya bakımları ve aksesuar için harcanabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ümit evolution tavsiye edermisiniz
  • up
  • geotech neon ve kron xc 250 arasında kaldım ben de . bunlardan birini alacağım. bi bakın derim.
  • ama pahalı
  • Büyük şehirlerde iseniz ikinci el bulmaya çalışın ancak dikkat edin salcano, carraro, bianchi, kron dışında çok fazla güvenebileceğiniz marka yok. O da en fazla bir iki yıllık temiz kullanılmış olmalı. Bulursunuz bence. Ümit nasıldır bilmiyorum, salcanonun da ucuz yollu modelleri var. Bakmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: .c

Büyük şehirlerde iseniz ikinci el bulmaya çalışın ancak dikkat edin salcano, carraro, bianchi, kron dışında çok fazla güvenebileceğiniz marka yok. O da en fazla bir iki yıllık temiz kullanılmış olmalı. Bulursunuz bence. Ümit nasıldır bilmiyorum, salcanonun da ucuz yollu modelleri var. Bakmak lazım.

peki model önerebilirmisiniz
  • hocam ikinci el alın salcano city fun 70 model bisiklet işinizi fazlasıyla görür. temiz alimünyum kadrsu olan amortisörsüz bisiklet bulmaya çalışın. amortisörlülerden uzak durun biraz fazla yorar ve rahat görünmesine rağmen rahat değildir.
  • 2 tane bulabilirmiyiz ki
  • Ben de güzel bişey bulursam almayı düşünüyorum, bütçe 600-700 siz alırsanız, indirim felan denk gelirse haber edin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Ben de güzel bişey bulursam almayı düşünüyorum, bütçe 600-700 siz alırsanız, indirim felan denk gelirse haber edin hocam

tamamdır sanırım salcano bodrum alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: knry1907

hocam ikinci el alın salcano city fun 70 model bisiklet işinizi fazlasıyla görür. temiz alimünyum kadrsu olan amortisörsüz bisiklet bulmaya çalışın. amortisörlülerden uzak durun biraz fazla yorar ve rahat görünmesine rağmen rahat değildir.

aslında model çok hoş ama ben biraz klasik görünmesini istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.