Şimdi Ara

Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
98.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadşlar şu anda burnum tıkalı 1 haftadır böyle nezli olmuşum ara sırada kulağım tıkanıyor denemediğim yol kalmadı ne yapapbilirim?????

• kolanya çekebilirsin(burnuna)
  • nalburlarda baca temizleyiciler var onu çektinmi burundan açılır

şaka yaptım yav hemen kızma.eczanelerde burun spreyleri var deniz suyu içerir.onlar iyi geliyor
  • eczaneden 250'lik Serum fizyolojik al bir tanede enjektör enjektörün içine serum fizyolojikten çek ve enjektörün iğne kısmını çıkar ve güvenli bir yere koy bir yerine batmasın sonra çektiğin sıvıyı burun deliklerine 3-4 damla damlat günde birkaç sefer yapabilirsin bu işlemi steril yaptığın sürecede hiç bir zararı olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: galatasaray_26

kolanya çekebilirsin(burnuna)

kolanya çekmek işkece gibi olur yakar kavurur yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: drak

eczaneden 250'lik Serum fizyolojik al bir tanede enjektör enjektörün içine serum fizyolojikten çek ve enjektörün iğne kısmını çıkar ve güvenli bir yere koy bir yerine batmasın sonra çektiğin sıvıyı burun deliklerine 3-4 damla damlat günde birkaç sefer yapabilirsin bu işlemi steril yaptığın sürecede hiç bir zararı olmaz

+1
    ancak hazır serum fizyolojik burun damlasıda alabilirsin zaten çok ucuz. ama bi sistemik dekonjestan (bir nevi şişlik giderici) kullansan daha iyi olur bence. sistemik dekonjestande sana en ucuzundan verir ve işini görür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_tunccan

quote:

Orjinalden alıntı: drak

eczaneden 250'lik Serum fizyolojik al bir tanede enjektör enjektörün içine serum fizyolojikten çek ve enjektörün iğne kısmını çıkar ve güvenli bir yere koy bir yerine batmasın sonra çektiğin sıvıyı burun deliklerine 3-4 damla damlat günde birkaç sefer yapabilirsin bu işlemi steril yaptığın sürecede hiç bir zararı olmaz

+1
    ancak hazır serum fizyolojik burun damlasıda alabilirsin zaten çok ucuz. ama bi sistemik dekonjestan (bir nevi şişlik giderici) kullansan daha iyi olur bence. sistemik dekonjestande sana en ucuzundan verir ve işini görür.

ben SF oneririm zaten piyasda bu turlerden bolca bulabilirsin eczaneye sorsan bile hemen verir sana
  • Sterimar Sprey (deniz suyu)
  • hocam sana en iyisini öneriyorum...(tecrübeyle sabit)
    eczanelerde krem şeklinde "vicks" vardır, ondan bi kaşık al, kaynamış suyun içine at, sonra da o suyun buharını içine çek.
    en fazla 15 saniye sonra iş bitmiştir...
    (gözün aydın)
  • okyanus suyu var sprey şeklinde adını unuttum ama heralde eczaneye okyanus suyu olarak istenirse verilir
  • kant iç
  • hocam naneli nargile iç süper geliyor.(bu da tecrübeyle sabit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 28 Nisan 2006; 11:47:35 >
  • Evde tuz suyun varsa en fazla 30 saniye sonra burnun bir kaç saatliğine kupkuru ve tertemiz olacaktır. Tuzlu su ile burnunu temizle gör bak nasıl temizleniyor. Şaka değil haberin olsun..
  • hocam mint diye bi şeker var git bakkala ondan al burun tıkanıklığı falan kalmaz acaip bi şeker kesin çözüm
  • Otrivine isimli burun spreyini öneririm.20 saniyede full açık bir burnun olur hemde saatlerce.İki aydır kullanıyorum.
  • bi sigara tüttür dumanıda burundan verceksin bişeyin kalmaz
  • Burun sümükle Tıkalıysa "OTRiViNE" DAMLASI..

Burundan sürekli su gibi sümük akıyorsa ocağa tencere koy sıcak buharı yavaş yavaş içine çek...

geçmiş olsun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: rektum

Burun sümükle Tıkalıysa "OTRiViNE" DAMLASI..

Burundan sürekli su gibi sümük akıyorsa ocağa tencere koy sıcak buharı yavaş yavaş içine çek...

geçmiş olsun....

yav başka nick bulamadın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_tunccan

quote:

Orjinalden alıntı: rektum

Burun sümükle Tıkalıysa "OTRiViNE" DAMLASI..

geçmiş olsun....

yav başka nick bulamadın mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: kont_andre

Otrivine isimli burun spreyini öneririm.20 saniyede full açık bir burnun olur hemde saatlerce.İki aydır kullanıyorum.

kesnlkle katılıorm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.