Şimdi Ara

Burun Tıkanıklığı Nasıl giderilir (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
92.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GoldPunch

bende arada sırada burdun amacayip tıkanıyo Otrivine aldım daha 3,4 saat önce nöbetçi eczane aradık.Kesinlikle süper bir sprey.Burnuna sıkıyorsun 10 dakika sonra mis gibi açılıyo burnun öneriyorum

Burun Tıkanıklığı Nasıl giderilir

Dünyanın en mükemmel ilacı ya anında açıyor burnu evde hep yedek bulundururum
  • bence acı biber ye burnun hemen açılır
  • ben şunu denedim sizin yorumlarınızı okuduktan sonra;lavaboda sıcak suyu avucuma alıp burnumu suyun içine koyuyorum bir kaç damlada olsa su alıyor sonra bi kaç kez avucumdaki suyu yenileyerek devam ediyorum bi 5 kez yapıp burnumu kuruluyorum ohhhh tertemiz....(sıcak suyla deneyin)

• quote:

Orijinalden alıntı: zuzu_78

ben şunu denedim sizin yorumlarınızı okuduktan sonra;lavaboda sıcak suyu avucuma alıp burnumu suyun içine koyuyorum bir kaç damlada olsa su alıyor sonra bi kaç kez avucumdaki suyu yenileyerek devam ediyorum bi 5 kez yapıp burnumu kuruluyorum ohhhh tertemiz....(sıcak suyla deneyin)

miley cyrus ne alaka
  • acil çözüm istiyorasn suyun içine tuz katıp karıştırıp burnunuzun içine dökerseniz mukuslar burnunuzdan akmaya başlıyor.Ama ben tam çözüm istiyorum diyorsan arkadaşlar yukarıda yardımcı olmuş
  • Mendille silerim ben.
  • sterimar marka deniz suyu kullan geçer...
  •  Burun Tıkanıklığı Nasıl giderilir

1 kapsül lida ağzı burnu 2 gün kurutur,zemin kuruduğu için mikrop barınması ve üremesi azalır kısır döngü kırılır,eskiden sinüzit olurdum 1 ay burnum tıkalı dolaşırdım
  • Otrivine sakın kullanmayın arkadaşlar benim annem o burun damlası yüzünden ameliyat oldu

Aynı sorun bende de var.Şakır şakır akıyo mübarek çeşme gibi sanki Ne yaptıysam olmadı yarım günde 1 tane selpak bitirdim
  • Maranki'nin tavsiye ettiği 1 bardak suya 1 çay kaşığı tuz ve 1 çay kaşığı karbonat formülünü uygulanmaya karar verdim.
    Hiç deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

bende arada sırada burdun amacayip tıkanıyo Otrivine aldım daha 3,4 saat önce nöbetçi eczane aradık.Kesinlikle süper bir sprey.Burnuna sıkıyorsun 10 dakika sonra mis gibi açılıyo burnun öneriyorum

Kesinlikle bir tüpten fazla kullanmayın
  • hort olacak ama işe yarayan bi çözüm bulmam lazım.
    ilaç vs yok bu saattede bulamam.tuzlu su denedim işe yaramadı, buhar çektim oda olmadı başka bildiğiniz bişey varsa lütfen söyleyin.
  •  Burun Tıkanıklığı Nasıl giderilir

denemekten zarar gelmez. araştır bi

bütün eczanelerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Lavaboya gidilir.

Sol elin baş parmağı ve işaret parmağı ile burun tutulur.

Maksimum kuvvetle hınkırılır. Sonuna kadar yapılır.

• Otrivine felan pek etkili değil,etkili olsa bile kısa süre içerisinde etkisi kayboluyor,otrivine yerine benim yeni keşfettiğim ağızdan alınan bir ilaç ile burun akıntısı çok rahat gideriliyor.
    Tek yan etkisi burun dokusunu biraz fazla kurutması.
  • anilxx92 ne adamsın be ilacın adınıda yazsaydın yaa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

Otrivine burun damlası.Şuan benimde burnum tıkalı.Şimdi sıkıcam burnuma acayip açıyo.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolanya olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • su kaynat içine vazelin koy havluyu kapat yüzüne, ne var ne yok akıyormuş. psikolojici söyledi denemekten zarar gelmez
  • vidanjör diyen olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.