Şimdi Ara

BURUN ESTETİĞİ SÜRECİM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12
Cevap
3
Favori
391
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BURUN ESTETİĞİ SÜRECİM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Yarın 11 de burun estetiği ameliyatım var süreci sizlerle paylaşmak istiyorum bakalım ne olacak heyecandan uyku tutmadı valla :)

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    6 Mesaj

Teşekkür ederim hocam inşallah sizin de gönlünüzdeki gibi olur her şey
    |
    |
    to the moon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Bende bu ameliyatı oldum. Umarım en ağrısız ve sancısız şekilde geçer. Ufak bilgilendirme yapayım birkaç kişi daha düşünüyormuş. Ameliyat çok zor bir ameliyat değil. Sonrası biraz sancılı. Gözlerinizin altı şişiyor ve sürekli buz koymanız gerekiyor birkaç gün boyunca. Şişmelerin tamamen geçmesi 4-5 günü buluyordu yanlış hatırlamıyorsam. 3-4 gün boyunca burun ve etrafında da biraz ağrı oluyor. Buruna koyulan tamponlar kullanılan metoda göre değişiyor. Benim 1 hafta boyunca burun deliklerimde tampon kaldı. 3-4 gün kalan arkadaşlarım da oldu. Bu tamponlar varken uyku biraz sıkıntılı olabiliyor. Ağzınız açık uyuyorsunuz mecburen. Ama alışıyorsunuz ve bir şekilde uyuyorsunuz. Tamponlar çıkınca rahatsınız. Burnunuzun ucunu hissetmeyebilirsiniz belli bir süre. O da zamanla geçiyor. Yani ameliyattan sonra 1 hafta sıkıntılı geçiyor biraz sonra rahatsınız. Günde 3-4 kere Otrivine kullanan ben ameliyattan beri 3 yıldır bir kere bile Otrivine kullanmadım ve rahatım
    |
    |

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
    Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
    Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞

• Er
    6 Mesaj
    Arkadaşlar dün 11 de ameliyata girdim yaklaşık 13.30 gibi bitti. Nefes sorunum yoktu sadece estetik amaçlı yaptırdım.Kemik kırılması yapıldı ameliyatta delikler küçültüldü vs. Ankara da oldum ameliyatı. Şuanlık bir sıkıntım yok şişliğim çok fazla olmadı sadece göz altım biraz morardı. Ameliyattan çıktıktan sonra her saat başı 15dk buz koymaya çalıştım gözlerime ve burnumun kenarlarına akşam 10 a kadar.Şuanlık kan akması devam ediyor ve tampon biraz rahatsız ediyor onun dışında sıkıntı yok güncellemeye devam edeceğim.
    |
    |
    Evet ameliyat gününü sayarsak 3.günüm bugün dün öğleden sonra gözlerim aşırı derecede şişmeye başladı hala da şiş baya akşam gözümü açamayacak derecede şişmişti fakat yavaş yavaş azalacağını düşünüyorum. Kan akıntısı vs durdu. Ama mukoza akıntısı devam ediyor burundan. Gece uyumakta biraz zorluk çektim başım falan ağrıdı. Ağrı kesiciler bir nebze iyi geldi.Burnuma ve gözlerime antibiyotikli krem sürüyorum burnumun içine okyanus spreyi sıkıyorum şuanlık böyle geçiyor günlerim.

Benim de 13 ay oldu hocam geçmiş olsun. Ben de Ankara'da olmuştum, doktorunuz kim?

|
    |
    WeyLin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.