Şimdi Ara

burun estetigi oldum alirim 1 geçmiş olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
2.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En sıkıntılı günleri atlattınız hocam geçmiş olsun. Splint(tampon) ne zaman çıkıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    poliplerin kanlanması neymiş ilk defa duydum ben de nefes almak için burun ameliyatı oldugumda polipleri aldırmıştım (kesilerek- ameliyattan sonra dokuları verdiler)

ama tekrar oluştu yine olucam büyümeden büyük ihtimalle yine aynı doktora olurum
  • Kaç lira tuttu?
  • Kaç yaşındasınız? Geçmiş olsun.
  • Unbelievable7 kullanıcısına yanıt
    Doktorumun dediği aynen oydu. Poliplerim çok sert biçimliydi ve ameliyat sırasında fazla kanamam olacağını ve doku hasarına neden olabileceğini belirtti ve 40 günlük bir ilaç tedavisine başladım. İlginçtir 2 senedir tıkalı olan burnum 2 gün önce tamamen açıldı. Koku almaya da başladım sevinçten ağlayacaktım neredeyse. Gitmiş olduğum doktoru aynı şekilde cerrah olan doktor bir arkadaşım tavsiye etti. Tekrarlama muhabbetini kendisine de sordum. Temizliğin iyi yapılması gerektiği ve poliplerin oluşma sebebini tespit etmek gerekiyor dedi. Genel de tekrarlama sebebi ise alerjik durum oluyor. Bendeki sorun ufak bir kısmı alerjikti. Maalesef kaldığım evde çok fazla rutubet var asıl sorun oymuş. Sizde aynı şekilde poliplerin tekrar etme nedenini öğrenmeniz gerekiyor. Tomografi çekilmesine rağmen doktorum ayrıntılı bir muayene yapmıştı. Hatta kulakta ya da boğazda var olan bir rahatsızlık sebep mi oluyor diyor oralara da baktı. Başarı oranı da %90 takip ettiği hastalarında. Umarım bir daha bu derdi yaşamam ve kimse yaşamaz. Yaşama sevinci kalmıyor insanda. Tekrar geçmiş olsun.

• Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İnşallah bu dertten muzdarip arkadaşlar da bu illetten kurtulur. Video da çok kanlı bir işlem yok aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

En sıkıntılı günleri atlattınız hocam geçmiş olsun. Splint(tampon) ne zaman çıkıyor?
    2saat once tampon alindi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Kaç lira tuttu?
    ben büyük bir personel indirimi aldim bu yuzden verdigim fiyatı baz almayın.
    4.5bin tlye yaptirdim. tahminen normalde 10bin üstü fiyati var

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Kaç yaşındasınız? Geçmiş olsun.
    gectigimiz hafta 23 oldum. sagolun

Geçmiş olsun hocam. Tecrübelerime göre bundan sonra hızla iyileşeceksiniz inşallah.

Benşm gibi erken yaptırmamışsınız, doğru karar. Ben biraz aceleci davrandım ve sağlığım içinde yapmak zorundaydım. 17 yaşında olmuştum ondan 2 sene sonra revize için ameliyat oldum da ne işe yaradı hala anlamadım. Hiçbir değişiklik olmadı hatta aksine kötü tarafları var. Maddi olarak güç kazanınca nispeten daha pahalı olan ama daha kaliteli iş çıkaran plastik cerrahi uzmanı ile görüşeceğim. Rahatsız eden şekil bozuklukları var (kemik çıkıklığı, dışarıdan çok belli değil)
  • Yağlı tuzlu yeme şişersin balon gibi
    İndirimli fiyatı kaç para

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Benşm gibi erken yaptırmamışsınız, doğru karar. Ben biraz aceleci davrandım ve sağlığım içinde yapmak zorundaydım. 17 yaşında olmuştum ondan 2 sene sonra revize için ameliyat oldum da ne işe yaradı hala anlamadım. Hiçbir değişiklik olmadı hatta aksine kötü tarafları var. Maddi olarak güç kazanınca nispeten daha pahalı olan ama daha kaliteli iş çıkaran plastik cerrahi uzmanı ile görüşeceğim. Rahatsız eden şekil bozuklukları var (kemik çıkıklığı, dışarıdan çok belli değil)
    umarim bu sefer sikayetlerinizden kurtulur sagliginiza kavusursunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

Yağlı tuzlu yeme şişersin balon gibi
    tesekkur ederim, nasil beslenmem gerektigini bilmiyodum, dikkat edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: iwasmadeforthis

İndirimli fiyatı kaç para
    4500tl

Eczaneden bir c vitamini aldır, efervesan olursa güzel olur. İyileşme süreci seri olur. Doktorlar bazen bunu söylemeyi atlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • G.o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Eczaneden bir c vitamini aldır, efervesan olursa güzel olur. İyileşme süreci seri olur. Doktorlar bazen bunu söylemeyi atlıyor.
    doktora sorayim eger onaylarsa kullanicam hocam, tesekkur ederim bilgi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: NurullahHormanci

G.o
    sagolun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.