Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.517
Cevap
100
Favori
476.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasus J. Crawford kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine geçmez ergenlikten dolayı abartıyor olabilirsin 16 yaşında ameliyat olunmaz yapan doktorda senin için değil para için yapar dediğin sadece oysa kolay ameliyat olur ama içten burun kemiği eğriliği varsa onuda yaptırırsın ilk önce kbb doktoruna git bi baktır et varmı kemik eğriliği varmı diye öğren

18 yaşına gelince ameliyat olursun o zamana kadarda doktorları araştırırsın doktorlar için genelde fiyat arttıkça kalite artar ama bunun onlarcada istisnası vardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11Omeer kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şuan uygun olsa da düşünmem zaten de. Merakımdan sordum geçiyorsa hiç araştırmayayım diye . Böyle nasıl anlatıcam ss'siz bilmiyorum da bir deneyeyim. Burnum simetrik ama kafa atılan noktanın üstü biraz daha çıkık öne doğru. Hani düz inmiyor, orda bir törpülenmesi gereken yer var gibi
    Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi Tam benzer bir fotoğraf buldum aslında. Ablamızın soldaki hali gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus J. Crawford -- 19 Eylül 2016; 18:08:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SiddHartha

Arkadaşlar geçenlerde banada nazal septum deviasyonu teşhisi konuldu burnumun sağ tarafı az nefes alıyo benimde açıkcası ameliyat olma niyetim pek yok ama ameliyat olursam sürekli yaşadığım ihtihap ve alejilerden kurtulurmuyum ?? ve en önemliside insanlar sürekli sesin az çıkıyo duyamıyoruz diyolar acaba ameliyat sonrası sesim düzelirmi ?? yorumlarınızı bekliyorum.

Şikayetçi olduğun tüm sorunlar ben de var. Ameliyat olacağım kışın umarım.

1-Sesin güzelleşir. Hiçbir şarkıcının ve spikerin burunu tıkalı değildir. Tıkalı olsa sesleri güzel duyulmaz ve bozulur.
    2-Konuşurken daha az yorulursun. Burun tıkalı olunca konuşmak insanı yoruyor. Daha konuşkan olursun .
    3-Bende de alerji var. Evet burun akıntın ve hapşırma çok azalır.
    4-"sesin az çıkıyor, yüksek sesle konuş" diyen kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 19 Eylül 2016; 22:21:24 >
  • Pegasus J. Crawford kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum bununla alakalı verebileceğim en büyük tavsiye kaydırak gibi olmasın sakın sonra irem derici gibi hep yan yan bakarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

quote:

Arkadaşlar geçenlerde banada nazal septum deviasyonu teşhisi konuldu burnumun sağ tarafı az nefes alıyo benimde açıkcası ameliyat olma niyetim pek yok ama ameliyat olursam sürekli yaşadığım ihtihap ve alejilerden kurtulurmuyum ?? ve en önemliside insanlar sürekli sesin az çıkıyo duyamıyoruz diyolar acaba ameliyat sonrası sesim düzelirmi ?? yorumlarınızı bekliyorum.

Şikayetçi olduğun tüm sorunlar ben de var. Ameliyat olacağım kışın umarım.

1-Sesin güzelleşir. Hiçbir şarkıcının ve spikerin burunu tıkalı değildir. Tıkalı olsa sesleri güzel duyulmaz ve bozulur.
    2-Konuşurken daha az yorulursun. Burun tıkalı olunca konuşmak insanı yoruyor. Daha konuşkan olursun .
    3-Bende de alerji var. Evet burun akıntın ve hapşırma çok azalır.
    4-"sesin az çıkıyor, yüksek sesle konuş" diyen kalmaz.

Çok saol yorumun için hocam. Ameliyat olursan ameliyattan sonraki gelişmeleride öğrenmek isterim.
  • S.N.I.P.E.R kullanıcısına yanıt
    askeri hastanede oldum ücretsizdi , ama kapatıldı askeri hastaneler maalesef
  • Bu ameliyatin sese etkisi var midir acaba burnumda surekli bir tikaniklik varmis gibi konusmami etkiliyor.Bunun gecmesni saglar mi ameliyat olup bu sikayeti gecen varmi aranizda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus J. Crawford

16 yaşında bir kardeşinizim. Dışarıdan tepki almasam da ergenlikten midir artık neden burnuma takmış durumdayım. Nefes almam da hiçbir problem yok. Musluk gibi de görünmüyor ama kemiğin törpülenmesi gerekiyor diye düşünüyorum kendimce. Yan fotoğraf çekmiyorum sırf bu yüzden. Estetik olmalı mıyım bilmiyorum. Doktora görünmeli miyim? Yoksa kendi kendine geçer mi?

caps at ameliyat lazım mı biz karar verelim. burnun ne kadar kötü de olsa insanın dostu arkadaşı bir şey yok güzel burnun der seni üzmemek için.
  • bence kötü bir görüntü yok.kemer keskin değil. belki de gözüm alışmıştır çünkü türklerde genetik sanırım kemer çoğu insanda var. ama rahat hissetmiyorum dersen bu kemeri çok basit alıyorlar. komplike bir işlem değil bildiğim kadarıyla kolay gelsin
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Kbbye falan görünmeyi düşünüyorum ama ne kadar işsiz insanlar var falan gibi tepki alırsam diye de korkuyorum. Aldırmayı düşünüyorum hocam üniye geçeceğim yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Böyle işte
    Bu mesaja eklenen görseller:

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi

ameliyat olmanı tavsiye ederim. 18yaşına gelince düşünürsün. Bursa'daysan doktor öneririm.
  • Doktor seçimi çok önemli,bence kesinlikle birkaç KBB uzmanına muayene olmak lazım.

Bugün burun ameliyatı olacaktım,radyofrekans ile alerjik rinitten dolayı burun etleri çok kötü şişik burun eğriliği de var.Küçük dilini biraz da kesicem demişti.

Radyofrekans yöntemi ile ameliyat olanlarda alerji devam ediyor ise bir süre sonra burun etleri bir daha şişiyormuş,bunu öğrenip doktorum bir daha gerekirse yenilerim deyince ameliyetı iptal ettirdim.

Bugün başka bir hekime gittim uyku apnen olabilir emin olmam lazım dedi,uyku testi istedi.Radyofrekans tek başına yeterli değil,biraz da kesilmesi lazım dedi,küçük dilin de bir sorun yok dedi.
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Öncelikle çok geçmiş olsun.. Kolay para kazanılmıyor ve insan hayatı çok ucuzken, sağlığı çok pahalı
    İstanbul da değil ama sana evini aratmayacak bi doktor Hayati Akbaşı ı tavsiye ederim. Gerçekten aşırı başarılı bir doktor :)
  • quote:

Aynı teşhiş ve şikayetler bir tek bende sanıyordum. Burnumun tıkanıklığı geçmez, alerji olur kulağım çok ağrır, her seferinde en az 3 kez hapşırırım.
    Kışın ameliyat olacağım heyecanla bekliyorum nefes almayı :)
  • :) yaşam kalitesini çok düşüren bi durum maalesef umarım kökten kurtulursunuz bu meseleden. Ameliyattan sonraki gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene ameliyat oldum fayda etmedi. burun etlerim çok büyük heralde. heleki kışa ve sonbahara doğru allerjiyle birlikte kombo yapıp hayatı çekilmez hale getiriyor.

radyofrekans yada burun eti küçültme operasyonu geçiren var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 28 Eylül 2016; 15:51:32 >
  • cene geriligi acisindan doktorundan cenene implant yada dolgu yaptır denenleriniz ne yaptınız :)

implantlar zannedersem 5-6 bin tl ve ciddi bir ameliyat ki cene altı yada agiz icinden oluyor

dolgularda 800 tl - 2 bin tl arası ve 8-18 ay arası gitmekte ki yag enjeksiyon da var o bayagi uzn gidiyor mus ..

bu konu hakkında yorumlar, doktor onerilerini yada tecrubelerini aktarmak isteyen varsa sevinirim ..

baktim da hakkatem cenem bayagi gerideymis doktorun taktigi kadar var :)
  • Arkadaşlar İstanbul Küçükçrkmece de burun estetiği olmak istiyorum hemde kırılmıstı eskıden doktora gıtmedım nefes sıkıntısı var
    İstanbul Küçükçekmece ameliyat olan varsa bana fiyat hastane ve doktor konusunda yardımcı olabilirse sevinirim
    Bir sorum da devlet hastaneleri çene geriliği için ne yapabilir ve fiyatı kaça patlar ?
  • quote:

16 yaşında bir kardeşinizim. Dışarıdan tepki almasam da ergenlikten midir artık neden burnuma takmış durumdayım. Nefes almam da hiçbir problem yok. Musluk gibi de görünmüyor ama kemiğin törpülenmesi gerekiyor diye düşünüyorum kendimce. Yan fotoğraf çekmiyorum sırf bu yüzden. Estetik olmalı mıyım bilmiyorum. Doktora görünmeli miyim? Yoksa kendi kendine geçer mi?

Nefes almakta sorun yoksa 25-30 yaşlarına ertelemeniz daha iyi olur yüzün oturması durumunda beğenmezseniz ameliyat olabilirsiniz.

• quote:

Burun eğriliğinde burnun iç yapısı değişir eskisi gibi burun içi sağlıklı olmaz bazen eğrilen kemik sinüslere baskı yaparak sinüzit de yapabilir ,horlama,hırıltı,burnu tam temizleyememe,yatarken ağızdan nefes alma , burun kenarlarında ağrı ve şişlik,burunda diş ağrısı gibi zonklama,çenede ve dişlerde ağrı şikayetleri başarılı bir ameliyattan sonra ortan kalkar.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.