Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.517
Cevap
100
Favori
476.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her kafadan ayrı bir ses cikiyor ben esttik icin konusayim estetik ameliyatı surundurur cefasıni cekmeden sefasini cektirtmez ameliyattan sonraki gunlerde dakikalari sayarsiniz oncelikle agri ve sizi dan bahsedeyim bende ne bi agri ne de bi sizi olmustu bu acidan agliyodu falan hikaye hem agri veya sizi olursa dokturun size verdigi agri kesiciyi kullanirsiniz simdi sisliklere ve morluklara gelelimki buda basa bela deriniz hassas ise estetik operasyonda burun kirildigi icin burun cevresinde ( goz altlari goz kapagi ustu burunun alinla birlestigi yerlerde) sismeler olucaktir ilk once morluk ve sislik ameliyattan sonra kendini yavas yavas gosterecektir bende ilk once sisme cok az morluk biraz vardi operasyondan 2 gun sonra sol gozum sislikten tamamen kapandi Allahtan sag goz biraz acikti haa ayrica goz alti sisinde gozden habire yas akiyor son olarak burun ve kulak tikanikligi operasyondan sonra burundan tak diye nefes alamiyosunuz ben tamponlar cikarildiktan 4 gub sonra yani amelyattan 7 gun sonra burundan nefes almaya baslamistim gercekten agizdan nefes almak baslarda o kadar zor ki azap yemin ederim burun tikali oldugunda yutkununca kulak da tikaniyor ve duyma yetisi biraz azaliyor arkadaslar velhasil kelam ameliyattan sonraki 4-5 gun cok zor geciyor bende bide panik atak vardi her gun cildiriyodum evde benim tavsiyem yazin olmayin yazin olunca bide isin icine sicaklik giriyor hergun 10-15 kere dus aliyodum ben serinlemek icin iyi dusunun sefasi icin 1 haftalik cefasini cekiceksiniz bana sorarsiniz degdimi diye degdi derim :D her turlu sorulariniza cevap verebilirim aklinizda bisey kalmasin saglicakla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damacbaba

Arkadaşlar her kafadan ayrı bir ses cikiyor ben esttik icin konusayim estetik ameliyatı surundurur cefasıni cekmeden sefasini cektirtmez ameliyattan sonraki gunlerde dakikalari sayarsiniz oncelikle agri ve sizi dan bahsedeyim bende ne bi agri ne de bi sizi olmustu bu acidan agliyodu falan hikaye hem agri veya sizi olursa dokturun size verdigi agri kesiciyi kullanirsiniz simdi sisliklere ve morluklara gelelimki buda basa bela deriniz hassas ise estetik operasyonda burun kirildigi icin burun cevresinde ( goz altlari goz kapagi ustu burunun alinla birlestigi yerlerde) sismeler olucaktir ilk once morluk ve sislik ameliyattan sonra kendini yavas yavas gosterecektir bende ilk once sisme cok az morluk biraz vardi operasyondan 2 gun sonra sol gozum sislikten tamamen kapandi Allahtan sag goz biraz acikti haa ayrica goz alti sisinde gozden habire yas akiyor son olarak burun ve kulak tikanikligi operasyondan sonra burundan tak diye nefes alamiyosunuz ben tamponlar cikarildiktan 4 gub sonra yani amelyattan 7 gun sonra burundan nefes almaya baslamistim gercekten agizdan nefes almak baslarda o kadar zor ki azap yemin ederim burun tikali oldugunda yutkununca kulak da tikaniyor ve duyma yetisi biraz azaliyor arkadaslar velhasil kelam ameliyattan sonraki 4-5 gun cok zor geciyor bende bide panik atak vardi her gun cildiriyodum evde benim tavsiyem yazin olmayin yazin olunca bide isin icine sicaklik giriyor hergun 10-15 kere dus aliyodum ben serinlemek icin iyi dusunun sefasi icin 1 haftalik cefasini cekiceksiniz bana sorarsiniz degdimi diye degdi derim :D her turlu sorulariniza cevap verebilirim aklinizda bisey kalmasin saglicakla...

Bende ki de tıpatıp aynısı oldu seninki gibi. Acı da oluyor. Ağrı kesici 4 saatte bir alıyordum. Saati yaklaşırken keskin bir acı değil de inanızmaz rahatsızlık veriordu. Kıvranıyordum ayaklarımla tepiniordum , peçeteleri yırtıyordum stresten. Ben de yukarıda ilk günşeri yazmıştım. Ameliyat tam bir eziyetti. İnternetteki özel doktorların sitelerinde yazanlara inanmayın.

• Ameliyat kolay iş zaten 30 sn heycanlanıyosun bitiyo asıl iş ameliyattan sonraki ilk hafta ama bu şislik morartı ağrı sızı vs vs kesinlikle herkezde aynı etkiyi göstermiyor deriniz hassas ise bu saydıklarım kendini etkili bir şekilde gösterebilir belli olmaz ama bunlardan korkup ameliyat olmamazlık kesinlikle yapmayın ben çok memnunum özel hastanede kbb uzmanına oldum doc dr senol civelek siddetle tavsiye ederim isini cok iyi yapiyor hastalarini arastirdim memnun kalmayan bulamadim burnunuz ozguven eksikligi vs yaratiryorsa ameliyat olun dedim ama estetikte devlet hastanesi risk iyi arastirmaniz lazim

• Arkadaslar revizyoncu ariyorum. Netten arastiriyorum, heryer troll, pshoplu once sonra resimleri insanin kafasi karisiyor. Isinin ehli, Astronomik ucret istemeyen dr ariyorum. Ank - ist farketmez. Tavsiyeniz varsa yazin lutfen. Herkese iyi bayramlar simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 3 Temmuz 2016; 9:08:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Custard Pie

Gözleri kapatmam biraz saçma oldu ama olsun

Before

After

bence eğri burun sana kişilik katmış ikinci fotoda çok sıradan duruyorsun
  • There goes your life kullanıcısına yanıt
    Dostum benim genetiğimde eğri burun yok. Küçükken salıncak çarptı ve böyle oldu nefes alma sorunum olmasa, kemer hafif ve genetik olsa asla olmazdım çünkü genetikse zaten hoş duruyor katılıyorum. Kemer bazılarında çok hoş duruyor

Doktorumun ismini de yazayım Bursa'da ameliyat olacaklar güvenebilirler. Vedat Menderes , Yüksek İhtisas eğitim ve araştırma hastanesinden randevu alabilirsiniz. Ben sonuçtan çok memnunum. Benimle aynı gün ameliyat olan 2 kişi de memnunlar. Acı çekmeye değdi bence

• 2 Gün önce cuma günü ameliyat oldum.
    Galiba septorinoplasti ameliyatı oldum. Çünkü hem kıkırdakta eğrilik hemde dışta eğrilik vardı ikiside düzeltildi. Ben deviasyon diye biliyordum ama tam anlamadım bende :/
    Devlet hastanesinde oldum ücret ödemedim. Ameliyat 2-2.5 saat sürdü galiba. Çıktığımda uyandıktan sonra öksürmeye başladım bu durmadı baya bir süre. Kan falan kustum bir türlü anestezinin etkisinden çıkamadım.
    Şuan tuzlu su sıkıyorum burnuma 2 tane hap içiyorum 1 tane de krem var. Salı günü tamponları alacağım dedi.
    Burnumdaki eğrilik gözle görülür şekilde düzelmiş. Ama 6 ay içinde eski haline dönmez umarım. Şuan burnumun üstünde metal bir atel var. Ne zaman alacak bilmiyorum salı günü gidince soracağım.

Burnumdan nefes alabiliyorum az bir şekilde ama ağızdan almayı tercih ediyorum. Bir de burnumun ortası sızlıyor arada. Başka sıkıntım yok.
  • beyler az caps before after falan atın yaw. koca forumda caps atan 3-4 kişi var biri de benim. merak etmeyin forumda kimse 1.90 mavi gözlü değil
  • ne güzel ibrahimoviç gibi adammışsın kardeşim yazık olmuş o haşmetli buruna
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

ne güzel ibrahimoviç gibi adammışsın kardeşim yazık olmuş o haşmetli buruna

Gece gece güldürdün

• quote:

Dostum benim genetiğimde eğri burun yok. Küçükken salıncak çarptı ve böyle oldu nefes alma sorunum olmasa, kemer hafif ve genetik olsa asla olmazdım çünkü genetikse zaten hoş duruyor katılıyorum. Kemer bazılarında çok hoş duruyor

Doktorumun ismini de yazayım Bursa'da ameliyat olacaklar güvenebilirler. Vedat Menderes , Yüksek İhtisas eğitim ve araştırma hastanesinden randevu alabilirsiniz. Ben sonuçtan çok memnunum. Benimle aynı gün ameliyat olan 2 kişi de memnunlar. Acı çekmeye değdi bence

Merhaba, ben Bursaya yakınım.
    Bu dediğiniz doktor ücretlimi ameliyat ediyor?
    Özel muayenehanesimi var?
    Fiyat bilgisi verirsen sevinirim.
    Geçen sene Bursa da Alper bayraktar ile görüşmüştüm.
    Benden 9 bin TL para istedi.
    Bende ameliyat olmaktan vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Benim doktorum devlet hastanesinde çalışan bir estetisyen operatör doktor. Muayene parası ameliyattan 1 gün önce aldı vezneye 50 TL falan ödedim. Ameliyat olacağın kesin değilse muayene parası almıyor yani. mhrs.gov.tr'den yüksek ihtisas eğitim ve araştırma hastanesine randevu alıp gidebilirsin kendisine ( perşembe oluyor genelde ) Fiyat ise sadece estetikten para alır ancak diğer şeyleri de ameliyat eder. Ben 4 tane sıkıntıdan ameliyat oldum estetik parası ödedim ( 3k dan az veya civarı diyeyim çünkü kişiden kişiye değişir ücret , 4k'dan fazla olacağını düşünmüyorum) Alper Bayraktar'ı ben de aradım ancak vazgeçtim kazık resmen.

Vedat Menderes'ten ben ve benimle olan 2 kişi de memnun. Aynı şekilde eski hastalarından 3 kişi gördüm o 3'ü de memnundu. Seçim senin hiçbir şeyin garantisini vermiyorum fotoğrafları gördün , seninkisini nasıl yapar bilemem. Doktorla konuş kafana yatarsa ameliyat olursun

• Şu an ucu şiş olmasının dışında bir sıkıntım yok doktor 1 aya kadar iner dedi inince tam oturur diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Benim doktorum devlet hastanesinde çalışan bir estetisyen operatör doktor. Muayene parası ameliyattan 1 gün önce aldı vezneye 50 TL falan ödedim. Ameliyat olacağın kesin değilse muayene parası almıyor yani. mhrs.gov.tr'den yüksek ihtisas eğitim ve araştırma hastanesine randevu alıp gidebilirsin kendisine ( perşembe oluyor genelde ) Fiyat ise sadece estetikten para alır ancak diğer şeyleri de ameliyat eder. Ben 4 tane sıkıntıdan ameliyat oldum estetik parası ödedim ( 3k dan az veya civarı diyeyim çünkü kişiden kişiye değişir ücret , 4k'dan fazla olacağını düşünmüyorum) Alper Bayraktar'ı ben de aradım ancak vazgeçtim kazık resmen.

Vedat Menderes'ten ben ve benimle olan 2 kişi de memnun. Aynı şekilde eski hastalarından 3 kişi gördüm o 3'ü de memnundu. Seçim senin hiçbir şeyin garantisini vermiyorum fotoğrafları gördün , seninkisini nasıl yapar bilemem. Doktorla konuş kafana yatarsa ameliyat olursun

tamamdır hocam verdiğin bilgi için teşekkür ederim.
    ben 3 sene önce istanbulda avcılar devlet hastanesinde cem inan bektaş diye bir ziyanlığa ameliyat oldum..
    burnum büyük ve biraz yamuktu.
    fakat, eskiyi mumla arar oldum..
    bende estetik kesin var bir kere
    çöküklük meydana geldi burnumda, halen de tıkanık..
    geçen sene alper bayraktara gittim ama parası çok tuzlu geldi..
    sizin bu dediğiniz doktora bir görüneceğim, eylül ya da ekim ayında kısmetse kesin ameliyat olmaya niyetim var...
  • Bugün ameliyattan sonraki 4.gün ve tamponlarım alındı. Burnum temizlendi.
    Korkuyordum açıkçası tamponlar çıkarken ama tamponun çıkması değil burnum temizlenirken daha çok canım yandı yahu :D
    O metal boru gibi şeyi burnumdan genzime doğru bi soktu öfff yani. Ama sonrasında o kadar güzel bir nefes aldım ki anlatamam yahu :)
  • ben de bugün öğlen hastaneye yatıp sabaha karşı ameliyat olacağım,detayları/fotoğrafları ameliyat sonrası inziva sürecimde burda bol bol paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSKENDER BÜYÜK

ben de bugün öğlen hastaneye yatıp sabaha karşı ameliyat olacağım,detayları/fotoğrafları ameliyat sonrası inziva sürecimde burda bol bol paylaşırım

Geçmiş olsun hocam haberlerini bekliyoruz
  • ya birinizde istanbulda ki devlet hastanelerinden bshsetsin
  • Ankarada kemik eğriliği için septum deviasyonu deniliyor galiba, önerebileceğiniz özel hastane var mı?,Güven,liv hospital medicana gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 14 Temmuz 2016; 1:08:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damacbaba

Şu an ucu şiş olmasının dışında bir sıkıntım yok doktor 1 aya kadar iner dedi inince tam oturur diye düşünüyorum

Gecmis olsun hocam son durum nedir?

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.