Şimdi Ara

Burun ameliyatı oldum(03.11.18)-septorinoplasti(rinoplasti+septoplasti)- 1 yıl oldu. güncel (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
18.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaş kaç hocam? Benim de kıkırdakta sorun var ama dışardan burnum normal, bozulur diye korkuyorum tıkanıklık var olsam mı? İleri yaşlarında rahatsızlık yaşarsın dedi doktor ne kadar doğru bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    Sekreterini ararsanız size ortalama bir fiyat verir sanırım. Genelde o şekilde oluyor. İlk muayene de çoğu yerde ücretsiz.

• Swonz kullanıcısına yanıt
    Yaş 20 hocam, dış görünüşe müdahale tamamen sizin isteğinize bağlı. Septumda eğrilik çoksa işinin ehli bir doktora yaptırmanızda fayda var.

• İlk mesaj güncellenmiştir

• Benim de burnum ufak tefek kazalar sonucu orasında şişme oluştu ve sağ deliten nefes almakta baya bir güçlük çekiyorum sizce gerekli mi bu durumda ameliyat? Eskiden güzel bir burna sahipken şimdi böyle olması üzücü biraz

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Dış görünüş tercih meselesi fakat rahat bir nefes için kesinlikle değer hocam. Burnumdan aldığım nefes hiçbir zaman yeterli gelmiyordu bana. Gece de hep ağzımdan nefes alıyordum falan, şükür kurtuldum.

• Burnun çok güzel olmuş, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

tip içinse olma paranı çene estetiğine harca. burun abartılıyor ama önemsiz. çene,alın,kafa şekli bunlar daha önce gelmeli.
    alın estetiği de mi var?
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim:)

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Alna da dolgu vs. yapılıyor hocam

• 15. gün doldu ve ilk mesaj güncellendi.

• Merhaba iyi günler öncelikle geçmiş olsun ameliyatını için eğe bir sıkıntı olmazsa yaptırdığınız yeri öğrenme bilir miyim? Mesaj atamıyorum hata veriyor siz yazsanız çok makbule geçer..

• Blizaard B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, sağolun. Konuda da yazmıştım ama sanırım gözden kaçmış. dm atıyorum.

• 1. ay sonucu eklendi, ilk mesaj güncellendi.

• 3. ay doldu, ilk mesaj güncellendi.

• Geçmiş olsun hocam, başarılı bir operasyon geçirmişsiniz gibi gördüm ve umarım da öyledir. 🙂 Benimde burun içi kemikte yamukluk var nefes almama aşırı derecede engel oluyor ve burunda kalınlık hafifle uzunluk var. Olmuşken bende tam olmak istiyorum. Doktorunuz kbb uzmanı mı? Estetik cerrahı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wmsnickers -- 5 Şubat 2019; 20:24:33 >
  • wmsnickers kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Doktorum kbb uzmanı fakat neredeyse sadece burun ameliyatı ile ilgileniyor. Şu an için bir sıkıntım yok çok şükür, gayet memnunum.
    Size de geçmiş olsun

• Teşekkürler 🙏 açıkçası bilmiyorum benim işlemlerim biraz sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Bir değil 2-3 işlem yapmak zorunda kalabilir. Buda bende ki stresi daha da arttırıyor. Peki tavsiye eder misiniz banada doktorunuzu? 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wmsnickers -- 6 Şubat 2019; 11:3:35 >
  • wmsnickers kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle dediğiniz gibi bende de birçok sıkıntı vardı. Septum(burnu ikiye ayrıran kıkırdak) aşırı derecede eğriydi. Sağ taraftan nefes almam neredeyse sıfırdı. Burun ucum biraz düşüktü. Kemer de vardı. Kalınlık olarak sıkıntı yoktu. Tavsiye ederim, herhangi bir sıkıntım yok çok şükür. Bence tek doktora bağlı kalmayıp en azından 3-4 doktorla görüşün, kafanıza yatana ameliyat olun. İçinize iyice sinsin. Bence doktora güvenmek en önemlisi. Ameliyat masasına yatarken içiniz rahat olsun. Çoğu doktorun muayenesi ücretsiz sanırım, sorup ona göre muayene randevusu alın birçok doktordan. Ankara'da mısınız?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.