Şimdi Ara

BURSA'YA HER GİDİŞİN 1 TL'YE DÖNÜŞÜ VARDIR!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Walla ben pamukkale'nin hizmetini daha çok beğeniyorum.Cuma günü bursaya gidecek annem için internetten bilet almıştım.Ancak bu kampanyayı duyunca önce pamukkale seyahatin kavacık şubesine gidip sorduğumda bir normal fiyatlı gidiş bileti alırsam dönüş bileti 1Tl ye gelecekti.Ancak annem gittiği gibi hemen dönmeyecekti o yüzden olmadı.Hemen önündeki nilüfer seyahate gidip cuma için kampanyalı bilet olup olmadığını sorgulattım 1 tane çıkarttılar:)Annem yarın İstanbuldan - Bursa'ya 1TL ye gidiyor.Beykozdan kavacığa 1,65 para ver istanbuldan bursa'ya 1TL:))Sevdim bu işi..Pamukkale biletini de ne yazıkki iptal etmek zorunda kaldım.Hele birde giden otobüsü blue bus (2+1 koltuklu olanlar) yaptırabilseydim muhteşem olacaktı.Tabi bunada şükür:))
  • Nilüferde tüm biletler tükenmiş.Pamukkalede hala bilet varmı acaba.
  • Haftaya İstanbul seyahatim vardı nilüfer turizmden alacaktım ancak ayın 17 sine kadarmış kampanya. Bende pamukkale turizmden aldım 2 kişilik gidiş dönüş 80 tl yerine 42 tl verdim, haber veren arkadaşa çok teşekkürler.
  • Benim de bu hafta bursa seyahatim olacak. haber için teşekkürler ins bilet kalmıstır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.