Şimdi Ara

Bursaspor'da dava açtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski hakemlerden Ahmet Çakar’ın 02.02.2014 tarihinde Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında Kulübümüze karşı bulunmuş olduğu ağır ithamlar içeren açıklamaları nedeniyle kendisine suç duyurusunda bulunulması ve tazminat davası açılması için kulüp avukatımıza gerekli talimat verilmiştir.

Kamuoyuna bilgisine sunulur.

Bursaspor Kulübü

http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=18282

• Ahahajaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya tamam ya. Bir daha 3'ten sonra atmayız.
  • bir 6 tane attık neler oldu arkadaş
    ne pusuda bekleyen varmış ne gs düşmanları varmış yahu
  • ulan dedim size 6 atmayın sonra milleti yusuf yusuf sarıyor :D 1-2 atsak bu kadar tartışma çıkmayacaktı :D
    o değilde 2011-2012 sezonunda 5li 4lü skorumuz çok niye yadırgıyosunuz :D
  • Bursaspor da dava açtı...

Da ayrı yazılır.
  • hele bi onaylansin sike avrupadan men yiyelim bi kac yil ondan sonra casa gider namus davasi acariz, o da olmadi tff yonetimi degistiririz, o da olmazsa unal basgani hava alaninda karsilar olayi tatliya baglariz sikinti yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bizim namus davamız yeaaaaaa ! anlayan anladı....
  • yahu şu fener şikeden ötürü ne ceza alacaksa alsa artık şunlar hala konuşuyor ya ne diyim sana tff. Allah büyük uefa iyi kitleyecek bunlara.
    daha da şike şike şike diyemeyecekler.
  • Aziz Yıldırım henüz cezaevine girmemişken, bu kadar olay, tantanadan sonra hem de bu zamanda şikeye bulaşacak adam anasının karnından doğmamıştır.

Yada beyinsizdir ki bu adamı yönetim kuruluna bile seçmezler. Hangi kulüp olursa olsun...
  • Yarın Chelse'ye de 4-5 tane sallarız, yine şike der bunlar. arsızlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Bursaspor da dava açtı...

Da ayrı yazılır.

Yorumlarına baktım da tamamında özel isimlerden sonra kesme işareti (') kullanmamışsın. Salih e, Allah ım gibi.. Nokta'dan sonra da boşluk bırakmadan yazıyorsun. Bana akıl vereceğine önce kendi yazdığın yorumlara bak güzel kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

quote:

Da ayrı yazılır.

Yorumlarına baktım da tamamında özel isimlerden sonra kesme işareti (') kullanmamışsın. Salih e, Allah ım gibi.. Nokta'dan sonra da boşluk bırakmadan yazıyorsun. Bana akıl vereceğine önce kendi yazdığın yorumlara bak güzel kardeşim.

Benim yaptığım şey kendi kullandığım bişeydir, okunduğunda anlam kaybı yaratmaz.Senin yaptığın Türkçe yi katletmektir.Al yine boşluk bıraktım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

quote:

Da ayrı yazılır.

Benim yaptığım şey kendi kullandığım bişeydir, okunduğunda anlam kaybı yaratmaz.Senin yaptığın Türkçe yi katletmektir.Al yine boşluk bıraktım

Türkçeyi katletmek mi? Türkçe yi de ayrı yazılmaz, bir şey de birleşik yazılmaz. Bir halttan anladığın yok bana edebiyat dersi veriyorsun. Burada kompozisyon yazmıyoruz, alt tarafı forum. Boş işlerle meşgul etme kendini.

• Bu ülkede şike legal değil mi? Neyin davası açılmış onu anlamadım ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.