Şimdi Ara

[Bursaspor 2017/2018 Sezonu]Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
6.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crocodils

Ben bizim bu sakatlıkları anlamıyorum arkadaş bacağı mı koptu bu adamların aylarca yoklar. Sağlık ekibinde mi sıkıntı var bilmiyorum ama bir noktada büyük problem var bu konuda.

Sorun Hamza'da. Gs'yi çalıştırdığı sezon onlarda da bir sürü sakatlık oluyordu böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir Hamzaoğlu konusunda yazmıştım yine haklı çıktım Hamzaoğlunun teknik ebini yeterli görmüyorum kondisyon fitness ekibi yetersizdir geçen sene kendi çalıştırdıgı GS'de Denayer Hakan Carole sakatlanmıştı hatta sabride sanırım Bursada bu sakatlıklar olması normal iyi bir kondisyon yüklemesi yapılmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Başka bir Hamzaoğlu konusunda yazmıştım yine haklı çıktım Hamzaoğlunun teknik ebini yeterli görmüyorum kondisyon fitness ekibi yetersizdir geçen sene kendi çalıştırdıgı GS'de Denayer Hakan Carole sakatlanmıştı hatta sabride sanırım Bursada bu sakatlıklar olması normal iyi bir kondisyon yüklemesi yapılmamış

Denayer City de kamp yapıp gelmişti. Kaldı ki geçen sene sakatlıkların çoğu Denizli döneminde olmuştu. Bu sene de bir sürü sakat veriyoruz demek Hamzaoğlu yine çalıştırmamış takımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 16 Ekim 2016; 18:11:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Başka bir Hamzaoğlu konusunda yazmıştım yine haklı çıktım Hamzaoğlunun teknik ebini yeterli görmüyorum kondisyon fitness ekibi yetersizdir geçen sene kendi çalıştırdıgı GS'de Denayer Hakan Carole sakatlanmıştı hatta sabride sanırım Bursada bu sakatlıklar olması normal iyi bir kondisyon yüklemesi yapılmamış

Denayer City de kamp yapıp gelmişti. Kaldı ki geçen sene sakatlıkların çoğu Denizli döneminde çıkmaya başlamıştı. Bu sene de bir sürü sakat veriyoruz demek hamzaoğlu yine çalıştırmamış takımı.

Sakatlanan oyuncular milli takımda sakatlandı Lig maçında değil , Geçen seneki Kadıköydeki 1-1 biten maçta yediğimiz gole bakın carole topa koşarken bi anda sakatlanıyor yürüyor orta açan kişi açıp Diego gol atıyor.

Hamzaoğlu'nun ekibi bu kadar madem iyi neden olcan hala göbekliydi Sneijder sene içi 10 kilo fazlası ile oynadı keza sabride öyleydi ama hala öyle maalesef.

Kim ne derse desin Hamzaoğlunun yaz kampını hep seyrettim çoğu teknik-taktik antreman fiziğe dayalı şeyler görmedim ama Riekerinkin Alman ve Hollandalı kondisyoner bulup takımı saat 7de kaldırıp koşu yaptırğını biliyoruz

• Beyler sizden bir rica da bulunacağım tesislere yakın olanınız varmı? Lütfen şu Harun'u uyarır mısınız? Her degajında eldivenlerine balgam atıyor. Midem kalkıyor her yaptığında. Bu ne iğrenç bir alışkanlık abi. Kimse uyarmıyor mu çocuğu? Ulan degaj kullanıyorsun hava topuna çıkmayacaksın neden kusarsın eldivenlerine?

• Yine bir penaltı verilmedi 2. yarı.
  • quote:

Yine bir penaltı verilmedi 2. yarı.

Stadtaydım göremedim özette baktım şimdi net penaltıyı vermemiş

• Bursanın Ozanlı Volkanlı Fernandao vs gitmeseydi şampiyonluk adayı olabilirlerdi tabi Şenol güneş kalsaydı
  • quote:

Bursanın Ozanlı Volkanlı Fernandao vs gitmeseydi şampiyonluk adayı olabilirlerdi tabi Şenol güneş kalsaydı

Zaten kadro dağıldığı için Şenol hoca takımı bıraktı Ozan Volkan Şener Fernandao kendileri Fb ye gitmek istedi..Belluschi Bakambuda kaçmıştı

Yoksa çok iyi bi kadroydu, o sezon bir tek Batalla eksikti şimdi sadece elimizde Batalla kaldı kadro şimdi gerçekten kötü

Devre arasında iki yönlü oynayabilecek orta saha bulursak takım çok daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batalla16 -- 19 Ekim 2016; 18:41:57 >
  • GOOOOLLLLLLL JORQUERAAAAAA
  • [Bursaspor 2017/2018 Sezonu]Genel Tartışma ve Transfer Konusu

BAŞKOMUTAN
  • Kubilay çok güzel attı
  • BugünGünlerdenHamzaHamzaoglu
  • Merter'e nazar değdirdik :/
  • quote:

Merter'e nazar değdirdik :/

Patrick Viera gibi oynadı ilk yarı resmen :/
  • BAL İLE 19 PUAN
    [Bursaspor 2017/2018 Sezonu]Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Hamza Hamzaoğlu: Emin adımlarla ilerliyoruz. Biz zaten söylemiştik, iyi mücadeleyi iyi oyunla süsleyeceğiz diye. Bunu yaptık, sürpriz değil.
  • Bugün oyun anlamında da gelişme vardı takımda. En azından ne yaptığını bilen bir görüntü çizdik. Tabi ki hala geliştirmemiz gereken yönlerimiz var ama bu takım daha da iyi olacak inanıyorum. Desteğe devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: crocodils

Bugün oyun anlamında da gelişme vardı takımda. En azından ne yaptığını bilen bir görüntü çizdik. Tabi ki hala geliştirmemiz gereken yönlerimiz var ama bu takım daha da iyi olacak inanıyorum. Desteğe devam

Bu takım 2. devre açılıcak rahat olun bunlar daha birşey değil. Ağustos ayında hocayı ıslıklayan bursalılar ne düşünüyor acaba? dedik o kadar sabredin diye.
  • Merter'in ayrılmasından sonra akhisar'ın hali Cihat Aslan da Merter'i gönderdiler diye ayrıldı. Çok önemli oyuncuydu Akhisar için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.