Şimdi Ara

Bursaspor 2011-2012 Spor Toto Süper Lig

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Bursaspor 2011-2012 Spor Toto Süper Lig

Yeni sezon hepimize hayırlı olsun.

Bursaspor (3) - (0) Kayserispor

Mersin İdman Yurdu - Bursaspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 13 Eylül 2011; 17:16:21 >

• Hele şükür başlığımız açılmış ya.

Akşama ilk maçtan fotoları eklerim.

Ayrıca tüm Bursasporlu arkadaşlar maçtan önce, sonra ve maç içinde yorumlarını bu başlıktan eksik etmesinler.
    Şu Dh'a ağırlığımızı artık koyalım, Bursasporu hak ettiği şekilde burada temsil edelim.
  • Bu forumda toplasak kaç kişiyiz ki ?

Ama maç çok güzeldi ya.

Bu arada hayırlı olsun başlığımız.

• Forumda mesaj attığım ve futbol bölümüne arasırada olsa takılan 20 civarı Bursasporlu var. Ama bunların 4-5 tanesi aktif olarak takip ediyor.

Onun dışında, konudışında veya başka bölümlerde takılan fakat hiç futbol bölümüne uğramamış ama yinede imzasından, avatarından, isminden Bursasporlu olduğunu anladığım 100den fazla kişi var.

Bunları bu bölüme çekmenin yollarını aramalıyız
  • Ben bulduğuma özel mesajla anlatayım derdimizi. Boşuna okumuyoruz.

Bu arada hiç siteden alışveriş yaptınmı sorun oluyormu. Şuan Bursa'da değilim. En yakın bjk maçında gelebileceğim ama bi an önce yeni forma elime geçsin istiyorum. Yazılı şekilde tabi.

Düzenleme : Ceza almamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsela -- 14 Eylül 2011; 17:51:26 >
  • Ben de Bursaspor-Beşiktaş maçına gideceğim arkadaşımla, zevkli geçer inşallah.

Ben ligler başlamadan önce takımdan biraz ümitsizdim ama Kayserispor maçı ile çok iyi başladık, tüm ümitlerim yeniden yeşerdi, transferler çok iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsela

Ben bulduğuma özel mesajla anlatayım derdimizi. Boşuna okumuyoruz.

Bu arada hiç siteden alışveriş yaptınmı sorun oluyormu. Şuan Bursa'da değilim. En yakın 8jk maçında gelebileceğim ama bi an önce yeni forma elime geçsin istiyorum. Yazılı şekilde tabi.

Daha önce bildiğim kadarıyla geç gönderme problemi oluyordu, zaten site bu yüzden kapatıldı.
    Şimdi herşey düzeldi diyorlar ama dediğim gibi hiç alışveriş yapmadım.

Bursasporlu kişiler hakkında bir çalışma yapıcağım, isimleri ortaya çıkaralım.
    Gördüğünü tut kulağından getir buraya

• Mac harikaydi . Ligtv de fenerin attigi gol haftanin golu secilmis bukadar da yandas nedya olmasi canimi sikti , veserson un frikikden attigi o muhtesem gol 4. Sirada bu sejede oynuyorlar uzerimze hayirlisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Ben de Bursaspor-Beşiktaş maçına gideceğim arkadaşımla, zevkli geçer inşallah.

Ben ligler başlamadan önce takımdan biraz ümitsizdim ama Kayserispor maçı ile çok iyi başladık, tüm ümitlerim yeniden yeşerdi, transferler çok iyi bence.

Oynanırsa zevkli geçer

Bu vali bjk'lileri yine buraya getirmeye çalışıyor geçen seneden ders almadı galiba

Yeni transferler genel olarak iyi.
    Hele insan azmanı N'diaye nasıl bir futbolcudur ya. Bizden direk Real, Barça gibi kulüplere sıçrayabilir. Onun benzer stilindeki tek isim Yaya toure heralde.
    Turgay'ın yerine Sestak'ta geldiğinde harika olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

quote:

Ben de Bursaspor-Beşiktaş maçına gideceğim arkadaşımla, zevkli geçer inşallah.

Oynanırsa zevkli geçer

Bu vali bjk'lileri yine buraya getirmeye çalışıyor geçen seneden ders almadı galiba

Yeni transferler genel olarak iyi.
    Hele insan azmanı N'diaye nasıl bir futbolcudur ya. Bizden direk Real, Barça gibi kulüplere sıçrayabilir. Onun benzer stilindeki tek isim Yaya toure heralde.
    Turgay'ın yerine Sestak'ta geldiğinde harika olacak.

Oynanır umarım.

Ceza falan almamamız lazım.

• Ts 1-0 yenildi

İBB şampiyonluğa koşuyor

Webo iyi adam
  • quote:

Ts 1-0 yenildi

İBB şampiyonluğa koşuyor

Webo iyi adam

Gol ve öncesi çok iyi idi bence, İBB acımıyor dört büyüklere.
  • quote:

quote:

Ts 1-0 yenildi

İBB şampiyonluğa koşuyor

Webo iyi adam

Gol ve öncesi çok iyi idi bence, İBB acımıyor dört büyüklere.

4 küçükler demek istedin herhalde kardeşim.

Benim bildiğim tek büyük var o da Bursaspor gerisi tirişka

• Eskişehir maçının ilk yarısını izledim ara ara. Bayağı iyi takım kurmuşlar. Hatta şuan ligin en iyi futbol oynayan takımılar bana göre.
    Bu sene Play-off'un büyük adaylarından biri Eses bence.

Büyük ihtimal üçüzler ve yancılarından enaz ikisi play-off dışında kalır bu sene.
    Daha erken ama ligin görüntüsü böyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.