Şimdi Ara

BursaGB güvenilir mi ? Fifa 17- 115 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
8.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende satın aldım ve bekliyorum güvenilmez bir firma. Hala gönderecekler.
  • bende bu firmadan mafia 3 almıştım burdaki yorumları görünce vazgeçtim siparişi iptal edip durmapaydan alacağım
  • Gittigidiyor.com aracılığıyla Bursa GB satıcısından almış olduğum önsipariş Fifa17 CD KEY teslim edilmesi gereken tarihten 2 gün gecikmeli geldi. Üstelik göndermiş oldukları kod sahte çıktı. hiçbir şekilde aktif edemedim. Kendilerine yazmış olduğum e-maillerde dalga geçer gibi aynı kodu yollayıp durdular. Özellikle buraya yazmamın sebebi bunları okumanız ve benim gibi kimsenin bu satıcı tarafından mağdur edilmemesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunga83 -- 29 Eylül 2016; 23:17:08 >
  • Kinguinden aldığım için şanslıyım sanırım, 28 eylül öğlen gönderdiler sağolsunlar.
  • Bugun 2 tane cash u Kupon aldım anında teslım at ve hesabıma ekledım Ben bı sıkıntı yaasamadım umarım kıms yasamaz onlıne destegı bıraz gec cevap versede oda pazar gunu oldugu ıcındır bence

Yoksa sıte hızlı ve Guvenılır Benım Gorusum Bu yonde Bence gonul rahtlıgıyla alısverıs yapabılırsınız
  • PoyrazGame BursaGb Atagame bu tarz sitelerde problem yaşamadım oldukça güvenilir
  • 1 bucuk saatir 1 hesabin onaylanmasini bekliyorumcok alis veris yaptim ama malesef cok yavaslar
  • Arkadaşlar bu gibi yerlerden key alsak ve pc ye format armak zorunda kalsak, kaçkere aynı pcde bir keyi kullanabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Arkadaşlar bu gibi yerlerden key alsak ve pc ye format armak zorunda kalsak, kaçkere aynı pcde bir keyi kullanabiliriz
    hocam formatla keyin bi alakası yok keyi bir kere origine girdiniz mi oyun zaten origin kütüphanenize ekleniyor nereye giderseniz gidin origini indirip ordan da oyunu indireceksiniz
  • güvenilmez şirket. kendilerinden fifa 20 ve fut points aldım, sürekli oyalıyorlar o gün bu gün diye. en son fifayu iptal ettim, futpointsi iptal için başvurdum. 1 haftadır fut points keyi verecek şirket. dolandırıcıdır, uzak durun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.