Şimdi Ara

Bursa - Ordu yok güzergahı scirocco ile. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76
Cevap
0
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskişehir ankara çorum yolu çok kasvetli geçer. ne bir yeşillik ne birşey.

tavsiyem bolu istikametidir. çok gittim geldim gemlikte oturuyorum, memleket trabzon. anadolu otoyolu var gayet keyifli bir yoldur.
    osmancıkta ve orduda aşırı radar var dikkat edin derim. 6. saatte bir mola verseniz yeterli olur. çok keyifli bir yol sizi bekliyor. ordunun dereleri coşuyordur şimdilerde ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 27 Mart 2018; 8:22:49 >
  • Hocam alınca fotoğraf atar mısınız. Bayılıyorum spor arabalara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porazo -- 27 Mart 2018; 8:30:10 >
  • Çoğunluk,otobüsler hangi yoldan gidiyorsa o yoldan git...Aracın hayırlı olsun,ayrıca iyi yolculuklar...
  • Herkese teşekkür ederim Allah utandirmasin insallah konuşulduğu gibidirde alip dönerim çok sağolun havaalanina gidiyorum simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

Hocam alınca fotoğraf atar mısınız. Bayılıyorum spor arabalara.

Tabi hocam alayim atarim

• DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle bin. İyi yolculuklar.
  • Kendinizi mümkün olan en kısa yoldan TEMe atın sonra samsun güzergahında ilerleyip karadeniz sahil yoluna çıkın bu arada Gerede - Gümüşhacıköy arasında radar cihazları sıklıkla bulunur dikkatli olun. Kurallara uygun kullanın hız yapmayın kazasız yolculuklar dilerim.

• ne kadar virajlı yol varsa ben onu seçerdim.Bana göre hem daha zevkli hemde oluyor hem insanın uykusu gelmiyor virajlı yollarda
  • Edslere dikkat
  • Ankara tarafından giderseniz yol daha az virajlıdır, hatta Eskisehir - Çorum arası viraj yok diyebilirim.

Ancak Bolu tarafından gidecek olursanız yanlış hatırlamıyorsam yaklasık 1-1.5 saat kadar daha kısa sürüyor.

Gençseniz sıkıntı yok, bizim gibi ihtiyarsanız tek basına uykusu geliyor insanın..
  • Hgs yi nerden alayim otoyol icin onu merak ediyorum

• Sürüş durumun nasıl bilmiyorum. Senin yerinde olsam otoban yerine bolu yolu tarafını kullanırım. Hem arabayı test ederim. Hem daha zevkli bir sürüş tecrübesi olur. Uzun yolda bir de otoban olursa aracı test edecek bir durum yok. Virajlı yollarda arabanın tutuşu vs gidişi arabayı tanımak adına bolu tarafından gelirdim . Kameralı radarlara ve ekiplere çok dikkat et. Hiç olmadık yerlerde çıkıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Osmangazi 'den geç başkan, köprü reklamı yapmış olalım bizde :) :) Hayırlı olsun güle güle kullan..
  • Kuzenimde Scirocco var, geçen kullandım çok güzel bi araba. Bide otomatik vites Sport modunda akıyor. Dikkatli ol hocam

Takipteyim, araç hakkında yorumunu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 27 Mart 2018; 10:11:56 >
  • Bolu yolundan gidecekseniz ve gündüz çıkacaksanız Bursa çevreyolundan (ücretsiz olan kısım) Yenişehire kadar devam, oradan İznik-Pamukova-Sakarya. Sürekli İzmir-Bolu yapıyorum, Bursa-Bolu arası sürekli bu rotayı kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Hgs yi nerden alayim otoyol icin onu merak ediyorum

Alabiliyorsan bir PTT'den falan alabilirsin ruhsat ile. Alamazsan kaçak geç daha sonra 2 hafta içinde HGS alırsan cezasız ödersin içine para atınca.
  • arabanıza güvenip yolda saçma sapan haraketler yapmayın, milletin gazına gelmeyin,
    dikkatli ve kurallara uygun şekilde haraket edin lütfen.
    ne kendi nede başkalarının canını ve malını tehlikeye sokacak haraketler yapmayın...

neden bunları yazma gereği duydun derseniz, konun başlığı ve yazılma şeklinden biraz tedirgin oldum.
  • Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Konuyu okuyunca heyecanını buradan hissettim
  • Ooo düşman başına. Şirokko + uzun yol= gitti asgari ücret.

Yolculuk sonunda ne kar yaktığınızı kaç km yaptığınızı paylaşırsanız sevinirim

• hayırlı olsun, boludan gidin bence. keyifli bir yol ama çok eds var dikkatli olun.

hgs için ptt bulamazsanız

HGS Anlaşmalı Bankalar :

-İŞBANKASI -ALBARAKATÜRK -GARANTİ -TEB -KUVEYTTÜRK -DENİZBANK -YAPIKREDİ -VAKIFBANK -HALKBANKASI -TÜRKİYE FİNANS -AKBANK -ZİRAAT BANKASI -FİNANSBANK

Anlaşmalı Petrol İstasyonları:

PETROL OFİSİ, SHELL, BP, OPET, TPPD, TOTAL Yetkili İstasyonları

şeklinde belirtilmiş ptt nin sitesinde.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.