Şimdi Ara

Bursa'nın en nezih semti neresidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
1
Favori
139.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa'nın en lüks, nezih semti neresidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtypeee -- 9 Mart 2017; 0:37:6 >

• nilüfer
  • Abdulhak Hamit A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Nilüfer'den sonra hangi semti söylerdiniz peki.
  • xtypeee X kullanıcısına yanıt
    Yavuz selim mahallesi/yıldırım
  • Açık ara nilüfer
  • Nilüfer/besevler de yaşıyorum. Ne keko var ne birşey. Gecenin 2sinde 3 ünde dışarıya çıksanız tek göreceğiniz şey köpekler olur onlarda aşılı zaten.
  • Bursa mı? Kimse alınmasın, İstanbulluyum ve üç defa gezme amaçlı ve iş amaçlı bulundum. İnsanları medeniyet dışılar, öküzler çok net. Arabayı üstüne sürmeler, bir anda yola atlamalar, en sağdan sola geçmek saçma sapan hareketler falan. Nefret ettiğim bir şehir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

Bursa mı? Kimse alınmasın, İstanbulluyum ve üç defa gezme amaçlı ve iş amaçlı bulundum. İnsanları medeniyet dışılar, öküzler çok net. Arabayı üstüne sürmeler, bir anda yola atlamalar, en sağdan sola geçmek saçma sapan hareketler falan. Nefret ettiğim bir şehir.

13 yıl bursada yaşadım.Dediklerinde sonuna kadar haklısın.Doğudaki kekoların %80 i bursaya göçmüş şimdi de suriyeliler yüzünden el-bursa oldu diyebiliriz.Sokakta insan görünümlü hayvanlar geziyor bu şehirde.
  • Trollarıda unutmamak lazım
  • ben kükürtlü diyorum
  • O eskiden di hala ole yaşlandılar artık oradakiler d
  • Çarşamba
  • la masia
  • Nilüfer Mudanya Görükle harici keko
  • Kesinlikle bademli bende bademlide oturuyorum bende.Evimin hemen yaninda zeki zorlunun (vestelin sahibinin) malikanesi var.Biraz otemde cavit caglarin malikanesi var.Burada milyonluk adamlarla birlikte oturuyoruz daha nezih bir semt nasil olabilirki.Ayrica turkiyede sadece 6 tane olan 2 milyon liralik ferrari gtc4 lussoyu ferrari arabayi duyurduktan sadece 1 ay sonra evimin onunden gecerken gordum.Bundan daha nezih bir semt nasil olavilirki.Evimin onunden gecen corvette ferrari lamborghini tarzi supersport araclarin haddi hesabi yok.
    Artik hergun supersport arac gormeye o kadar alistimki donup bakmiyorum bile artik.
    Buda inanmayan olursa diye ss.Evimin tam yaninda zeki zorlunun malikanesi var.Resimdede gorukuyor yer bursa bademli.

http://i.hizliresim.com/41G2kG.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Kim ne derse desin bademli bursanin bir nevi beverly hills idir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUSR-ET -- 9 Mart 2017; 2:15:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sochic

Kesinlikle bademli bende bademlide oturuyorum bende.Evimin hemen yaninda zeki zorlunun (vestelin sahibinin) malikanesi var.Biraz otemde cavit caglarin malikanesi var.Burada milyonluk adamlarla birlikte oturuyoruz daha nezih bir semt nasil olabilirki.Ayrica turkiyede sadece 6 tane olan 2 milyon liralik ferrari gtc4 lussoyu ferrari arabayi duyurduktan sadece 1 ay sonra evimin onunden gecerken gordum.Bundan daha nezih bir semt nasil olavilirki.Evimin onunden gecen corvette ferrari lamborghini tarzi supersport araclarin haddi hesabi yok.
    Artik hergun supersport arac gormeye o kadar alistimki donup bakmiyorum bile artik.
    Buda inanmayan olursa diye ss.Evimin tam yaninda zeki zorlunun malikanesi var.Resimdede gorukuyor yer bursa bademli.

http://i.hizliresim.com/41G2kG.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Onlara bunun onur kırıcı bir yaşantı olduğunu söyledin mi

Hiç muhatap oldunuz mu sonuçta komşunuz ne demişler komşu komşunun neyse boşver forumda biri yazmıştı para bok olsa fakir götsüz doğardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

quote:

Orijinalden alıntı: sochic

Kesinlikle bademli bende bademlide oturuyorum bende.Evimin hemen yaninda zeki zorlunun (vestelin sahibinin) malikanesi var.Biraz otemde cavit caglarin malikanesi var.Burada milyonluk adamlarla birlikte oturuyoruz daha nezih bir semt nasil olabilirki.Ayrica turkiyede sadece 6 tane olan 2 milyon liralik ferrari gtc4 lussoyu ferrari arabayi duyurduktan sadece 1 ay sonra evimin onunden gecerken gordum.Bundan daha nezih bir semt nasil olavilirki.Evimin onunden gecen corvette ferrari lamborghini tarzi supersport araclarin haddi hesabi yok.

Onlara bunun onur kırıcı bir yaşantı olduğunu söyledin mi

Hiç muhatap oldunuz mu sonuçta komşunuz ne demişler komşu komşunun neyse boşver forumda biri yazmıştı para bok olsa fakir götsüz doğardı

Cok samimi degiliz ama muhattap olmuslugum var.

• Emek diyen çok yaklaştı
  • Emek...

Nilifer...

Elestiren arkadaslar da epey hakli.

Yerli mufustan fazla goc alan heryer bozulmaya mecburdur..

Bursa da o saydiklariniz fersah fersah fazlasi var..

Anne bana cocugu yapip sakiyor sokaga..

Sokak ta yasitlari ile buyuyup doktor avukat olacak halleri yok..

Anne babaya tavsiye parisin gobeginde nike olsa wdep ve terbiyenin olmadigi yerde vocuk buyutmetin..
  • bağlarbaşı gayet nezih
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.