Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o açıdan hiç bakmadım ama söylediğiniz bence gayet mantıklı maaş zamanı herkes genelde gider marketten aylık alacağını alır belki ondan olabilir bede dikkat edeceğim bakalım. şaypada bende çok fazla uygun fiyatlı ürünle karşılaşmıyorum açıkçası eskiden daha iyi olduğunu söylüyorlar. birde orda dikkatimi çeken bazı işyerleri alışveriş çeki veriyor sadece şaypadan alınabiliyor sırf çekler yanmasın diye herkes ne bulsa alıyor ozamanlara denk getirmeyin alışverişlerinizi.

alperen bunlar taki ettiğim yada bildiğim ürünler değil uygun derseniz ekleriz başlığa faydalansın arkadaşlar.
  • o zaman fiyat gayet uygun son kullanma tarihleri nasıl acaba çok yakın değilse gerçekten biraz stok yapmak lazım her zaman denk gelmez.
  • Karagöz Alışveriş Marketler Zincirinde Sütaş 700 gr. Kaşar Peynir 10.50 TL. Kaçırmayın Derim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanim -- 9 Nisan 2014; 15:00:08 >
  • Arkadaşlar sıcak fırsat mı bilmiyorum ama aldığım su ile ilgili deneyimleirmi aktarayım.Normalde Erikli su kullanıyordum ama Bursanın göbeğinde olmamıza rağmen bu suyu pahalıya alıyoruz,normalde de pahalı zaten.
    Bir gün öylesine Kirazlıyayla suyu denedim,damacana dan depozito da almıyorlardı.
    Bu su bana göre tadı çok güzel,zaten Korusu Ve Eriklinin çıktığı bölgeden dolum yapılıyor.
    Şu an 5 TL.(yakın zamana kadar 4.5)Özellikle Erikli ve korusu kullananlar buna geçiş yaptıklarında bir fark olmadıklarını görecekeler.
  • fiyat güzel en uygun 12,70 felan oluyor karagöz alışveriş merkezi nerde tam olarak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

o zaman fiyat gayet uygun son kullanma tarihleri nasıl acaba çok yakın değilse gerçekten biraz stok yapmak lazım her zaman denk gelmez.

Son kullanma tarihi 17.04.2014

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok yakınmış tarihler stoklamak için pek uygun değil. ama bizim markete internetten şöyle bir göz attımda baya uygun şeyler ve kampanyalar var cidden genelde toplu alım ama alınabilecek şeyler var uygun yeriniz varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

fiyat güzel en uygun 12,70 felan oluyor karagöz alışveriş merkezi nerde tam olarak acaba?

Hamitler ve KüçükBalıklıda var Bildiğim Ben Hamitler'den 2 Adet Kaptım!
  • mopaşta bu hafta gözüme çarpan uygun fiyatlar;
    - Pınar dana kangal sucuk kg 29,90tl
    - Torku tam yağlı süt 1lt 1,99tl
    - Komili 3 katlı 32li tuvalet kağıdı 15,90tl
  • mrtslk M kullanıcısına yanıt
    Listede komili tuvalet kağıdını görünce kalitesine dikkat çekmek istedim.
    1-2 kere öylesine alma durumum oldu,bana çok kaliteli gelmişti,normalde de fiyatı uygun.
    Bildğimiz iyi markalardan kalite olarak hiç de geride değil.
  • evet illa bilinen markalara takılmamak lazım artık çünkü marka diye bildiğimiz çoğu ürün aslında farklı marka adı altında çalışan bir firmaya yaptırılıyor sadece üzerine markasını basıyor ve buna ekstra ücret veriyoruz malesef. çok kişi buna dikkat etmiyor uygun diye 2katlı alıyor yada bilmiyor, özellikle bu kağıt ürünlerinde 3 katlı olması önemli olan buna dikkat edin ve çok sayıda alın 16-24 yerine 32 alın daha uyguna gelecektir ve uzun süre gidecektir.
  • Şaypa'da
    11NISAN-15NISAN'DA BIRYAG A.CICEK 5LT TNK 18.90TL,PINAR SU 10LT 2.49TL,ICIM B.PEYNIR 1000GR PLS 10.90TL,HALK MARG.250GR 6LI 5.99TL,NIVEA URUNLERINDE %30 INDIRIM

• arkadaşlar lütfen paylaşımları arttıralım ki herkes faydalansın bulduğunuz ürünleri yazın buraya listeyi güncelleyelim.
  • iyi forumlar

Seyhanlar Express

1,0KG Pınar Yoğurt 2,95TL
    1,5KG Yörsan Yarım Yağlı Kaymaksız Yoğurt 3,75TL
  • BURSA MERKEZDE MUĞLA KÖYCEĞİZ HAKİKİ ÇAM BALI SATIYORUM 1 KG 25 TL
  • Arkadaşlar bu hafta mopaşta yine güzel ürünler var isteyenler değerlendirsin ilk mesajada ekledim. özellikle süt yumurta kaşar benim favorim ve kaçmaması gereken her eve lazım ürünler SKT lerinde de kesinlikle sorun yok bilginize.
    - Yörsan t.yağlı süt 1lt 1,89tl
    - Yumurta L iri boy 63-72 6,99tl
    - Ekici Beyaz Peynir Kutu 1kg 11,99tl
    - Ofçay Tiryakisine 1kg 8,95tl
    - Vernel 1,5lt 5,95tl
    - İthal Muz 4,99tl
    - Nestle damak kare 80gr 2,49tl
    - Ariel 5kg. 18,90tl
    - Sütaş kaşar 700gr 11,90tl
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 7 Temmuz 2020; 18:16:15 >
  • mesaj yazan arkadaşlar kampanya sürelerini de belirtirse iyi olur. ilk mesajda yer alan kampanyaların süresi bitmiş olabiliyor. benimki mesela..

• mrtslk M kullanıcısına yanıt
    Ariel'in fiyatı çok iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Ariel'in fiyatı çok iyiymiş.

hocam gel ben sana 23 tl den 7 kg ını vereyim bolcana var bende:)
    n11 den çok fazla aldım duruyor elimde 10 adet kadar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.